Quantcast

OKUPATOR NA KOSMETU NASTAVLJA SA TEROROM

Danny Elfman

Ističe se
Poruka
2.531
"Kfor i Euleks bacali šok bombe i nasrtali na srpske demonstrante"
Blic - Pre 23 minuta

ZUBIN POTOK - Pripadnici Kfora i Euleksa primenili su brutalnu silu na građane koji su protestovali zbog hapšenja trojice Srba u Zubinom Potoku na severu Kosova i Metohije, rekao je predsednik ove opštine Slaviša Ristić.

"Pripadnici Kfora i Euleksa primenili su brutalnu silu na okupljene građane, bacajući šok bombe, fizički nasrćući na okupljene, čak i decu i žene, angažujući 80 vozila i više od 500 pripadnika Euleksa", rekao je Ristić.

On je naglasio da je krajnje neprimereno da se navodna akcija borbe protiv organizovanog kriminala, u kojoj su uhapšena trojica Srba, organizuje sa vojskom dovoljnom za osvajanje jednog grada.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...a=2011&sifra=a038403041fd757334f29e893069d0f4

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.728

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
Vest je tacna, mislim da je EULEX uhapsio par kriminalaca u Zubinom Potoku, i da je imao potporu KFOR-a jer su po nekima Srbi uvek nevioni, i ne sme niko da ih hapsi ili bije, kako rece nekada davno jedan pokojnik. A da je nasrtao na zenu ili decu, to se moze prodati samo nekim teskim naivcinima.

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.728
Vest je tacna, mislim da je EULEX uhapsio par kriminalaca u Zubinom Potoku, i da je imao potporu KFOR-a jer su po nekima Srbi uvek nevioni, i ne sme niko da ih hapsi ili bije, kako rece nekada davno jedan pokojnik. A da je nasrtao na zenu ili decu, to se moze prodati samo nekim teskim naivcinima.
Ма шта ми наприча, џукело једна - СРБИ СУ ТИ КРИМИНАЛЦИ А ТВОЈИ ШИПТАРИ НЕВИНАШЦА......море мр'шшшшшш.........бреееееее............

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
Mitke, do sada mi je nekoliko forumasa reklo da si totalno utisao u "aut" ali sam te branio da si ipak osoba koja vise voli da se pravi vazna nego sto jeste takva kakvim se predstavljas u svojim postovima. Hocu reci da ako jos jedno upotrebis ovakav recnik u obracanju meni, vise ti necu replicirati jer sa bezobraznicima i nekulturnim forumasima ne gubim vreme.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.