OKUPACIJA?

mozete i mene u vojsku...ko palestinci i izraelci.
pa da budem bombas samoubica.
zakacim jednu atomsku bombu za sebe,odem na kosovo i raznesem sve siptare.
jedino sto cete morati da me skupljate kasicicom.
i na kraju mi podignete spenik.
Jes,pa da unesrećiš pola muške populacije krstarice.:shock::roll::lol:
 
Sad me interesuje jedna stvar u vezi proglasenja okupacije: Mi na forumu smo je vec proglasili; na redu je i predsednik drzave da to uradi i da se okupacija zvanicno proglasi. Sad ide pitanje - sta dalje? Ako je okupirana teritorija onda bi trebali da slede odredjeni potezi drzave obzirom da se strana vojska nalazi na tom delu teritorije. Koji bi to potezi bili? Sta ce drzava preduzeti povodom okupacije?
 
Краљу, остаје нам исто оно што ради и Шин Фен.
Додуше, ови наши се понашају као Шерилин Фен с тим да нагињу ка Трејси Лордс.
 
Strela:
Ovde bi pojedinci dupe dali za šengenske vize i za varijantu da im kaput vidi put. Gde to misle da putuju, da neće možda u Dansku, u Holandiju, u Londonski metro, u Madridske vozove, u Pariz koji je goreo do pre mesec-dva i koji samo što se opet nije zapalio, u Nemačku....? Strašno! Ne mogu da razumem one koji nemaju trunku državotvornog osećaja!!! Ako im je do poklanjanja nek poklone prvo sopstvenu imovinu!!!!
DRŽAVA JE SKUPA, NJU SU STVARALE GENERACIJE I OSTAVLJALE SVOJE KOSTI, IZMEĐU OSTALOG I PO ALBANSKIM GUDURAMA!!!

Ма Стрело, не обраћај пажњу... тек ће да се захуктају разне слуггерање НВО, Чедисти и поједини из ДС-а... ја баш волим да сви покажу своје право лице на теми КИМ.

Прво, и под овим условима може да се путује у иностранство, може и заувек јер Амери ко секташи нуде свима грин кард... али ови "навијачи" када виде да се раја не пали на визе... онда ће да крену са опцијом РАТ... па када и ту буду из'ели го*на, онда ће да се окоме на прошлост... и тако редом... машта ради свашта... на срећу ТАКВИ СЕ НЕЋЕ ПИТАТИ ... 8-)
 
migud:
Kako se zalecete, a niko ni da spomene mehanizme okupacije... Ajmo, dajte strategiju...

Какве механизме окупације? Мигуд, имам утисак да ниси добро схватила... СРБИЈА ЋЕ, УКОЛИКО ЗАПАД МИМО ПРЕГОВОРА И ДОГОВОРА БУДЕ ПРОГЛАСИО НЕЗАВИСНОСТ КИМ - ДА ПРОГЛАСИ ДА ЈЕ ДЕО СРБИЈЕ ОКУПИРАН, ТЈ. СРБИЈА ЋЕ СМАТРАТИ ДА ЈЕ КИМ ЊЕНА ОКУПИРАНА ТЕРИТОРИЈА И НЕЋЕ ПРИЗНАТИ ТУ НЕЗАВИСНОСТ...о томе се ради :roll:
 
Banshee:
ne nego ces se ti pitati.
izvor znanja i mudrosti na forumu.
najpametniji covek medju zivima.
strah i trepet za protivnike.
covek zmaj.
:roll:

Да ли се то мени чини, или Ти мене цитираш и мени се обраћаш, :razz: :razz: :razz: опет си у ПМС-у ... смири се...
 
eremita:
Да ли се то мени чини, или Ти мене цитираш и мени се обраћаш, :razz: :razz: :razz: опет си у ПМС-у ... смири се...
ne mogu....podivljam cim te vidim. :D :razz:

neko je u pms-u a neko u klimaksu.... :(
 
Strela:
Ma grešiš, mi ovde "krojimo" državnu politiku! 8-)

Тако је Стрело, кројачка радионица... имамо три сектора:

1. УСЛОВНА НЕЗАВИСНОСТ,

2. ВИШЕ ОД АУТОНОМИЈЕ - МАЊЕ ОД НЕЗАВИСНОСТИ , и

3. СУШТИНСКА НЕЗАВИСНОСТ.

е сад, важно је да се усагласимо око разлика и да све три опције некако укомпонујемо у ону *ШИО МИ ГА ЂУРА" ... 8-)
 

Back
Top