Okupacija u 26 slika

marlon:
Sta mislis Siouxsie o ovoj ozbiljnoj Duhovoj analizi. Ti poznajes ovde vecinu ucesnika.

pa potrudio se covek da napravi psiholoski profil forumasa,svaka cast za to.

ok je to uradio,ali ne vidim nigde npr. eremitu...ja bih njega turila u prvu grupu :mrgreen: ali opet tu je i mihajlo tako da ne znam...opet kada se setim komunista i ubica,tj mene ne znam...:? fale neke podgrupe,ovako je malo previse razgraniceno...

i cini mi se da fale jos neki forumasi,no dobro...ovi pobrojani su najaktivniji....

btw,ja bih se stavila u trecu grupu,ali obzirom da odavno,ali odavno ne postujem ozbiljno na politici,iskljucicu se iz ove vesele ankete :lol:
 
Elvin:
ajd' reci kako da te isprovociram,žarko želim da nekoga oteram u ***** materinu,da ispunim očekivanja...al' ne da mi savest da počnem prvi...:lol:
Млади господине, савест ми налаже да покушам да каналишем јако занимљиву анализу коју је господин Дух Секире започео. Мислим да ни вама ни форуму није на част овакав вид дискусије. Захваљујем на вашем стрпљењу.
 
Шон:
Млади господине, савест ми налаже да покушам да каналишем јако занимљиву анализу коју је господин Дух Секире започео. Мислим да ни вама ни форуму није на част овакав вид дискусије. Захваљујем на вашем стрпљењу.

gospodine ja nisam niti mllad niti sam gospodin,ne znam zašto mi nije na čast,rešio sam da se vodim onom narodnom kud svi turci tu i mali mujo...forumu malo šta napisano na politici služi na čast,a ako sam prešao granice prihvatljivog poslaće me na jednomesečno neplaćeno odsustvo.

sve najbolje.
 
@ Banshee

U pravu si, ali nije sustina njegovog posta bila da analizira nase stavove, vec situaciju i raspolozenje trenutno u Srbiji. Nijedna grupa po meni nije extremna. Mnogi se nece sloziti sa mnom, ali extremi su oni koji su finansirani ili spolja ili iz odredjenih izvora i koji raznovrsnim sabotazama, narusavaju kakav takav politicki poredak. nadajmo se da je to vreme proslo i da je iza nas.

@ Son

Gospodine, svaka cast na ozbiljnost. Trudicemo se da ne razvodnjavamo diskusije koje imaju smisla. Evo i ja prihvatam deo odgovornosti.
 
ma dobro moda nisu ekstramni,ali ja bih to jos malo razradila samo da imam vremena da svakog pojedinacno analiziram :lol:

a cika sean....pa ja crkavam od smeha dok citam Vase cenjene postove :lol: i dalje ne kapiram jer Vi namerno persirate zato sto vidite da je smesno ili ste posve ozbiljni. :lol:
p.s.oprostite mojoj mladalackoj ludosti,ali jos uvek nisam spremna da u potpunosti prihvatim Vas nacin izrazavanja na forumu. :lol:
i dalje imam osecaj kao da citam ruske romane :lol:
 
Banshee:
ma dobro moda nisu ekstramni,ali ja bih to jos malo razradila samo da imam vremena da svakog pojedinacno analiziram :lol:

a cika sean....pa ja crkavam od smeha dok citam Vase cenjene postove :lol: i dalje ne kapiram jer Vi namerno persirate zato sto vidite da je smesno ili ste posve ozbiljni. :lol:
p.s.oprostite mojoj mladalackoj ludosti,ali jos uvek nisam spremna da u potpunosti prihvatim Vas nacin izrazavanja na forumu. :lol:
i dalje imam osecaj kao da citam ruske romane :lol:
Поштована госпођице лепо је кад се млади смеју, а претпостављам да и ваша младост обилује истим. Ако је моја улога да људе чиним сретним и веселим, радо је прихватам. Ствар је образовања, културе, васпитања и још много чега овакав вид комуникације. Надам се да вама то не смета, јер би ме веома ражалостило да сам се преварио.
 

Back
Top