Quantcast

Okreni, obrni pa Srbe zavrni - Spinovanje na srpskoj političkoj sceni

crveni oblak

Elita
Poruka
19.101
Opasni su samo oni neprijatelji koje ne mozemo prepoznati. (ruska narodna poslovica)

http://onlinepr.ning.com/profiles/blogs/spinovanje-1

Spinovanje, lobiranje, propaganda, manipulacija, prevara i ko se time bavi?
Primeri?
(Samo nemojte:rtfm: molim vas da trutjate o tome svi nas lazu, svi nas mazhu, sve smo jadni, prevareni, obmanuti, to je vec jasno, nego, udjimo malo u dubinu...da vidimo kako nam to rade.Pogledajte prilog 61292)
I jos jedno malo filozofsko pitanje:
Da li je spinovanje samo malo drugacija istina ili savrsena laz?:think:

Poslednja izmena:

Пресретач

Buduća legenda
Poruka
36.429
Један народ може да има два непријатеља, један је спољни непријатељ, а други непријатељ су глупи руководиоци тог народа, чију глупост користи спољни непријатељ у остваривану својих циљева против тог народа.

Poruka
20.641
Па ајд да пробам да се одбраним

2000 националисти доводе Коштуницу Војислава на власт а потом креће спин према национално оријентисаним бирачима
Највеће лажи политичке сцене су биле када Воја није хтео владу са СРС и СПС
него првио са мањинску са Г17 каква је тоспин био
па потом нови избори могућност власти ДСС -СРС двопратијске
али улеће у власт са ДСи Г17 у минут до 12
и као шлаг на торту кад се рушила та влада неправе нову
ДСС СРС већ избори

по мени то је превара Српског народа и национално оријентисаних бирача која је довела до ове
квази левичарске владе

Е ТО ЈЕ БИО СПИН НАЦИНАЛИСТА СРБИЈЕ

Navar

Elita
Banovan
Poruka
20.272
..ma to sluzhi da se samoprogramirash ..ili da programirash nekog..a spinovanje je na mnogo vishem nivou..evo pogledajte samo ove rvate ovde kako se drzhe priche i kako vade podatke sa istih mesta..zar vam ne liche na tim spinera?
svaki visi nivo mora da naravno poseduje osnovu na nizem nivou..tako dodjemo do "gut" nivoa..

sve se te tehnike zasnivaju na NLP..

http://forum.krstarica.com/threads/231440

Navar

Elita
Banovan
Poruka
20.272
..da..moze se navesti pod spin..nego pod alatke ja podrazumevam medije, timove koji prave procene javnog mnjenja..politichke partije...i ono sto me najvise interesuje (ne na globalnom, vec na ovom nasem provincijskom nivou) ko su ljudi koji stoje iza toga i kuda sve to koji moj vodi..
pa pazi..i ja postavljam sebi to pitanje..ko stoji iza? ko kreira? ko su ti ljudi? ciji su ti ljudi?
sasvim sam siguran da su iza..u senci..ne exponiraju se javno

crveni oblak

Elita
Poruka
19.101
svaki visi nivo mora da naravno poseduje osnovu na nizem nivou..tako dodjemo do "gut" nivoa..

sve se te tehnike zasnivaju na NLP..

http://forum.krstarica.com/threads/231440
Jasan je psiholoski aspekt upravljanja masama, ali bih bas volela da neko da jezicki tj.formalni primer spina. I naravno, da pokusamo da ga izvrtimo pa da vidimo koja bi to forma dala suprotno, a koja neutralno znacenje.:zper:

Navar

Elita
Banovan
Poruka
20.272
Jasan je psiholoski aspekt upravljanja masama, ali bih bas volela da neko da jezicki tj.formalni primer spina. I naravno, da pokusamo da ga izvrtimo pa da vidimo koja bi to forma dala suprotno, a koja neutralno znacenje.:zper:
pa pazi..ovo je jako zaguljena tema..jer je sam pojam spinovanja tolikooo uopsten da se svasta moze podvuci pod to..tako da je i ovo ..bar ja mislim svojevrstan vid ..za y ebancije sirokih narodnih masa

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.