Okreni me tamo, hoću da umrem gledajući prema Beogradu, tamo je sunce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od Beograđana vaša budućnost zavisi kao što zavisi i od lanjskog snega. Kad biramo političare, biramo ih na nivou Srbije, tako da svi preuzimamo odgovornost za izbor. Sorry, tako stoje stvari.

Da se Beograđani pitaju, Srbija bi bila mala Švajcarska, ali, nažalost, niko nas ništa ne pita.

Kucate na pogrešna vrata...obratite se političarima. Njihov boravak u Beogradu je čista geografija.

Драга Рег па колико је пунолетног становништва Србије у Београду?
Када су паљене Српеске цркве и манастири икада је протериван народ Српски на КОСМЕТУ колико их је изашло да макар покаже да га боли?
Не Рег док год такви као ти мисле да њихов квази инетрнационалистичко слугерњски препотентно БЕОГРАДСКИ став доноси њима бољитак
а не размишљају шта доноси њиховој браћи ,неће бити Швајцарска од Србије
биће овај талог какав је сада

Da ti ja kažem šta mislim da misle: misle da svi Beograđani lično poznaju predsednika i premijera, skupštinske odbornike i ine i da imamo uticaj na njihovo odlučivanje o tome da li će Vojvodina ostati u sastavu Srbije, da li ćemo Kosovo vratiti u sastav Srbije, ali suštinski, da li ćemo im obezbediti bolja radna mesta, veće plate...i tako...to verovatno misle, inače ovako besmislena tema ne bi bila postavljena.

ma daj....ti se zavitlavas ili si sad smrtno ozbiljna

Od Beograđana vaša budućnost zavisi kao što zavisi i od lanjskog snega. Kad biramo političare, biramo ih na nivou Srbije, tako da svi preuzimamo odgovornost za izbor. Sorry, tako stoje stvari.

Da se Beograđani pitaju, Srbija bi bila mala Švajcarska, ali, nažalost, niko nas ništa ne pita.

Kucate na pogrešna vrata...obratite se političarima. Njihov boravak u Beogradu je čista geografija.

ovo je potpuno tacno, jer dziberi iz raznoraznih vukojeba su doveli srbiju u ovu poziciju, a ne beograd i beogradjani...:worth::worth::worth:

Када су паљене Српеске цркве и манастири икада је протериван народ Српски на КОСМЕТУ колико их је изашло да макар покаже да га боли?
Не Рег док год такви као ти мисле да њихов квази инетрнационалистичко слугерњски препотентно БЕОГРАДСКИ став доноси њима бољитак
A koliko je izaslo u Novomn Sadu ili Gajdobri ?:think:

Миле саКлисе
Једино решење за Србију јесте дислокација Београда - о томе сам већ писао, па да се овде не понављам.

"Okreni me tamo, hoću da umrem gledajući prema Beogradu, tamo je sunce".
Доста је београђана било на ратиштима, а доста их је и изгинуло. Они који су били и преживели могу да схвате - па и да заплачу, на болдирану реченицу, осталима ће то личити на јефтину патетику.

А босанске, крајишке и косоварске дезертере и кокошаре који јајаре по Београду, овом приликом не бих ни коментарисао.

"dislokacija beograda"????:dash::dash::dash:

boze, ima li te, yebote........:hahaha::hahaha::hahaha:

ne ublazavam..ali necu ja da tumacim reci postavljaca
ja sam tako shvatila

БЕОГРАДЕ ОДЛУКА ЈЕ УВЕК БИЛА НА ТЕБИ
po meni ne mora covek uvek da upre prstom i da nacrta sta je hteo da kaze...a tumacenje je proizvoljno
moje je ovakvo
kakvo sam napisala

Izgleda da mora, i to više puta.
Meni je slika potpuno jasna, ne mora više ništa ni da napiše.

..a koliko je u Bg- onih koji su tu doshli kao izbeglice, pa ni oni nisu izashli da pokazhu da ih to boli..ili makar solidarnost..

pa ovo radis namerno
dakle Beograd kao personifikacija glavnih i odlucujucih politickih poteza...ne beogradjani
i ti to znas
i namerno ovo radis jer je to tvoj licni interes da ovo pretvoris u glupost..sto inace mnije
tema je vrlo ozbiljna..ko razume

Не Београд као власти

ВЕЋ ГРАДА БЕОГРАД ЈЕДНОГ АНАЦИНАЛОНОГ ЗЛА СРБИЈЕ

Ne diplomatiši i ne ublažavaj, konzab, leba ti, ne postuju ovde baš sami retardi.
I u gornjem i u svim ostalim postovima jasno piše "Beograđani" ili "Berograđani", što valjda treba da bude neka duhovita igra reči :roll:
Maliciozna mantra kako su stanovnici Beograda krivi za sve loše što postoji nadograđuje se u priču kako isti ti stanovnici Beograda treba za sve da se poture i sve da spašavaju. Bljuv.
Ebali vas Beograđani sve na gomili.

А за шта су се то Београђани било где потурили ?
И ДА КРИВИ СУ ЈЕР СУ СЕ ИЗРОДИЛИ

Nisam nikakav idadagadavida, ali jesam beogradjanin, i ponovo ti kazem, da tebe ubi kompleks , jer pisati pausalno da begradjane ne interesuje kosovo, banja luka, ili novi sad je u najmanju ruku glupo, pa i zlonamerno...

kao, vas iz ne znam kojeg sela u ne znam kojoj drzavi ili republici bivse sfrj, interesuje sve, a beogradjane , kao ne interesuje nista, pa ste vi kao neki 'super srbi" a beogradjani su infanti????

kakva glupost bez granica

Да ти си бивши дада али је он бар имао муда, да нас интересује наша мука

да нам неко разбија државу а тебе то не дотиче ,као што те није дотицало ни 1991

ubi te kompleks, roDZaCe...:hahaha::hahaha::hahaha:

hitno da ti kupi tata garsonjeru u Bgd, da te mine zelja...:hahaha::hahaha::hahaha:

Reg Beograd kao personifikacija politicke odluke, kao mesto gde je Skupstina, kao mesto gde je Vlada, kao mesto gde se izjasnjavaju oni koje smo mi izabrali u tom smislu Beograd
ja ne spominjem beogradjane ..ja govorim o odlukama o Beogradu kao centru gde se to radi
odlucuje nasa buducnost
a vi sad ovo razvodjavate i pravite ono sto ne stoji
sta je vasa zelja da se postigne tim postovima i tim tonovima i prozivanjima ljudi da okrivljuju beogradjane
kad to pre svega nije tacno
niko ne krivi beogradjane
ako se neko krivi to je uvek bila vlast...vlast cije je drugo ime Beograd...kao sinonim...i znam da je to svima jasno
ali mi nije jasan pokusaj da se to prikaze drugacije

"Okreni me tamo, hoću da umrem gledajući prema Beogradu, tamo je sunce".
Доста је београђана било на ратиштима, а доста их је и изгинуло. Они који су били и преживели могу да схвате - па и да заплачу, на болдирану реченицу, осталима ће то личити на јефтину патетику.

А босанске, крајишке и косоварске дезертере и кокошаре који јајаре по Београду, овом приликом не бих ни коментарисао.
Тачно тако !

Не Београд као власти

Да ти си бивши дада али је он бар имао муда, да нас интересује наша мука

да нам неко разбија државу а тебе то не дотиче ,као што те није дотицало ни 1991

pa MIle ja kad gledam u BGD ja gledam sta ce ovi uraditi
ne mislim da je to anacionalno zlo
vec samo mesto koje nam odredjuje buducnost ne grad naravno vec ono sta taj grad predstavlja za sve gradjane Srbije
onda nisi temu dobro postavio jer tvoj uvodni post
ima i recenicu koja me je navela da ovako razmisljam
БЕОГРАДЕ ОДЛУКА ЈЕ УВЕК БИЛА НА ТЕБИ

Reg Beograd kao personifikacija politicke odluke, kao mesto gde je Skupstina, kao mesto gde je Vlada, kao mesto gde se izjasnjavaju oni koje smo mi izabrali u tom smislu Beograd
ja ne spominjem beogradjane ..ja govorim o odlukama o Beogradu kao centru gde se to radi
odlucuje nasa buducnost
sta je vasa zelja da se postigne tim postovima i tim tonovima i prozivanjima ljudi da okrivljuju beogradjane
ako se neko krivi to je uvek bila vlast...vlast cije je drugo ime Beograd...kao sinonim...i znam da je to svima jasno
Pa ne znam baš da li je tako pisalo, evo citata postavljača teme...:D
Београђани ове речи нека вас сете да сте ви једина нада и највећи могући пораз Срба ,
Београђани сви Срби који не живе у Србији,сви Срби који живе преко Саве и Дрине

odlucuje nasa buducnost

pa ako nisi do sada primetila postavljac teme veseli Mile krivi bas stanovnike Beograda i njihov mentalitet ,a ne vlast i vladu koja je tu samo smestena
i to nema veze kako je ko razumeo temu , jer on to ni ne krije da su mu Beogradjani trn u oku i sam lepo kaze par postova iznad

A koliko je izaslo u Novomn Sadu ili Gajdobri ?:think:

Јако мало нас је изашло и у НС али промене не доноси НОВИ САД
промене се дешавају у БЕОГРАДУ

ovo je potpuno tacno, jer dziberi iz raznoraznih vukojeba su doveli srbiju u ovu poziciju, a ne beograd i beogradjani...:worth::worth::worth:

Наравно сада иде подела НА СТАРО БЕОГРАЂАНЕ И ПРИДОШЛЕ БЕОГРАЂАНЕ

Pa kakve to veze ima koliko je izašlo u Novom Sadu, Subotici...itd. Vojvođani su po difoltu patriote, to važi i za ostatak Srbije, ali naravno ne važi za Beograd i Beograđane. To su listom izdajnici.

E...blesave li teme, sačuvaj Bože...ne mogu da se bavim ovim glupostima.

Као и АБ и теби све друго није битно јер промене доноси БЕОГРАД а не било које друго место

ubi te kompleks, roDZaCe...:hahaha::hahaha::hahaha:

hitno da ti kupi tata garsonjeru u Bgd, da te mine zelja...:hahaha::hahaha::hahaha:

Ако будем куповао купићу кућу у Параћину да сместим породицу а ја остајем овде

Pa ne znam baš da li je tako pisalo, evo citata postavljača teme...:D

pa ako nisi do sada primetila postavljac teme veseli Mile krivi bas stanovnike Beograda i njihov mentalitet ,a ne vlast i vladu koja je tu samo smestena
i to nema veze kako je ko razumeo temu , jer on to ni ne krije da su mu Beogradjani trn u oku i sam lepo kaze par postova iznad

Cenim da konzab drži Mileta na ignore, pa ne može da vidi šta piše, drugog objašnjenja nema :lol:

ja sam rekla kako sam shvatila i kako ja dozivljavam pominjanje Beograda
i pogresno cenis medvedicu a i ti izgleda ne citas sve postove..pa onda nisi videla moj odgovor postavljacu
mozda bi bilo zgodno da ne citas samo sta tebi odgovara
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11027358&postcount=65

Не Београд као власти

zovite lekara za ovog momka, definitnivno mu nije dobro...

pozdrav iz beograda ...samo za tebe...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back