Oko 120 000 ljudi pruzilo podrsku Srpskom Cetnickom Vojvodi Vojislavu Seselju!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eremita:
Крстане, немој гуслати...стваааарно... хајде напиши ДО КОЈЕ ГОДИНЕ ЈЕ ШЕШЕЉ БИО ЧЛАН СКЈ - НАВЕДИ НАСЛОВ ДОКТОРСКЕ ДИСЕРТАЦИЈЕ В.ШЕШЕЉА ???

Г. Војислав Шешељ докторирао је 26. новембра 1979. године, а његова докторска дисертација носила је наслов “Политичка суштина милитаризма и фашизма”.
 
Krstan:
Г. Војислав Шешељ докторирао је 26. новембра 1979. године, а његова докторска дисертација носила је наслов “Политичка суштина милитаризма и фашизма”.

1. Крстане, ИЗОСТАВИО си датум до кога је В.Шешељ био члан СКЈ !
Како можеш да се понашаш као комуниста а толико их критикујеш ??? :razz:

2. Погледај Ти то мало боље, миссим тај наслов... колико се сећам беше нешто
о "Марксизму и наоружаном народу..." :lol: :lol: :lol: а можда је Војкан
накнадно променио наслов...
 
paola:
Биће да то Ти само тако доживљаваш мој стил! И онај судија у Хагу стално опомиње Шешеља да прегласно говори, иако је то његов природни начин комуникације, али он, а Бога ми, и Т имате свилене Уши! Ово(!) је само да обратиш пажњу, јер некима не вреди ни говорити ни цртати ни прсто показивати! Ја само мало темпераметније дискутујем, што, можда није својствено неким женама. Чудно, тако су ме опомињали и комунисти! Има нека тајна веза између Твог и њиховог начина мишљења!

testing,testing...

pazi ovo!

i ja sam malo temperamentnija! ali ne mislim na to!
nema to veze da li je svojstveno zenama ili ne!
samo sam htela da ti skrenem paznju!
a moje usi nisu svilene,naprotiv! bas svasta mogu da izdrze!

cudno sto i ti pominjes komuniste!
jel si sigurna da nisi neciji klon?!!!! :roll:
ima jos jedan sto neprestano spominje komuniste! :idea:

da definitivno imam mutisak da sam se drala sada :D
samo smireno :roll:
 
Krstan:
Истина боли, зар не, друже "marlon". Хајде мало пребројте окореле тито-комуњаре у сопственим редовима, па тек после се јавите како бисмо озбиљно расправљали о овј теми. То што је проф. др Војислав шешељ "постао" комуниста са непуних 17 година је најбољи доказ какве су биле комуњаре, а не какав је сада професор Шешељ. Било је наређење да се он "укључи" у комунисте, а када се је покушао да брани од тих наредби завршио је у затвору...
E Krstane neko se opameti na vreme, a neko bogami nikada. Ti reče za mene "druže":D, vidiš ja ne da nikad nisam bio član SKJ već sam bio izbačen i iz pionira, smešno ali istinito :D E sad znam MNOGO ali MNOGO ljudi koji nikada nisu i nije im palo na pamet da ulaze u SKJ i svi su redom umetnici i intelektualci. A tvoj vrli idol je trkom otišao još sa 17 godina i šta kažeš po naredbi.... da nije i kum mu njegov Vuk isto tako "po naredbi":D:D:D
 
Све ми дирај али Бају малог Книнџу ми не дирај :))



Е кад би све вести о Србима у иностранству било овакве

poster5kn.jpg
 
marlon:
A jel' brate jel' ti znaš istoriju četničkog pokreta i ko su oni bili, Toplica, Kuršumlija, Ustanak to mislim... čisto samo da znam :D

bre marlone...mojne da me proveravas...znam i da su chetnichine koste pecanca(NE DRAZICEVCI) kod moje babe celo selo poklali,sa sve stokom (nju su pojeli naravno)...posle su im se nashi osvetili..i napravili od njih jos jedno pasje groblje,sto su zlikovci naravno i zasluzili...i mrzim poistovecivanja ravnogoraca i razuzdane chetnicke bande,koja se ceo rat shurovala sa nacistima...nadam se da ti znas tu razliku,izmedju ravnogoraca i chetnika
 
marlon:
Bolje nego sto mislis... nego samo sticem utisak da ono sto rade radikali sa blaćenjem imena jednog takvog pokreta, donekle malo radis i ti, mislim svako je slobodan da pise i misli sta zeli.....

normalno...sto se mene tice,i radikali imaju svoje demokratsko pravo da hodaju ulicama i lupetaju sta god hoce sve dok fizicki ne nasrcu na druge...i dalje tvrdim da su oni nastavak,mentalno i fizicki chetnickih bandi kosti pecanca i ostalih...
 
serb_pagan:
normalno...sto se mene tice,i radikali imaju svoje demokratsko pravo da hodaju ulicama i lupetaju sta god hoce sve dok fizicki ne nasrcu na druge...i dalje tvrdim da su oni nastavak,mentalno i fizicki chetnickih bandi kosti pecanca i ostalih...
Pa nisu valjda po tebi cetnici to sto spominjes.... sto bi se svi onda kurcili da budu njihovi naslednici ako su svi bili koljaci kao Kosta sto ti kazes... a i to je pitanje za diskusiju koliko je on saradjivao sa okupatorom...
 
serb_pagan:
normalno...sto se mene tice,i radikali imaju svoje demokratsko pravo da hodaju ulicama i lupetaju sta god hoce sve dok fizicki ne nasrcu na druge...i dalje tvrdim da su oni nastavak,mentalno i fizicki chetnickih bandi kosti pecanca i ostalih...
Naravno da su Radikali naslednici Cetnika........TO SVI ZNAJU.....Pa Profesor DOktor Vojislav Seselj je imenovan Srpskim Cetnickom Vojvodom od strane Vojvode Momcila Djujica.............................................licno 8-) 8-) 8-)

A Toma je imenovan Srpskim Cetnickim Vojvodom od strane Srpskog Cetnickog Vojovde Seselja......................


Seselj je najzasluzniji covek za reinfarmaciju PRAVOG RAVNOGORSKOG POKRETA,I SVI ZIVI CTNICI IZ DRUGOG SVETSKOG RATA,KAO I ONI NASLEDNICI CENIKA-RADIKALI,GA PRIZNAJU KAO NAJVECEG CETNIKA DRUGE POLOVINE 20. I POCETKA 21. VEKA........


ZIVEO VOJVODA SESELJ

MIR BOZJI,MI DOLAZIMO
SPASIOCI SRBIJE
 
marlon:
Pa nisu valjda po tebi cetnici to sto spominjes.... sto bi se svi onda kurcili da budu njihovi naslednici ako su svi bili koljaci kao Kosta sto ti kazes... a i to je pitanje za diskusiju koliko je on saradjivao sa okupatorom...

pa i kurche se zato sto su chetnici bili pijani shljam,uvek zeljan rakijeshtine i prasetine,nikad borbe...drali su ih nasi gde su stigli...
slazem se,chetnici jednako radikali...jos se hvale kako im je koljach djujic dao nekakvu titulu...
 
Krstan:
СРПСКИ РАДИКАЛИ И ЊИХОВИ ЗАКРЖЉАЛИ ПРОТИВНИЦИ


Даме и господо,


СРПСКИ РАДИКАЛИ, (сама реч РАДИКАЛ има значење корен, дакле СРПСКИ КОРЕНИ) а и како би другачије кад су истинољубци, србољуби и патриоте, СВУДА И НА СВАКОМ МЕСТУ ЈАВНО, са доказима, аргументима и чињеницама, ДОКАЗУЈУ КО СУ, КАКВИ СУ, ЧИЈИ СУ И КАКВЕ СУ ИМ ЗЛЕ НАМЕРЕ ИЗДАЈНИЦИ, МАФИЈАШИ И НАРКО-КОМУЊАРЕ УДРУЖЕНЕ У ГЕБЕЛСОВСКУ ВАТИКАНСКО-УСТАШКО-ШИПТАРСКУ УДРУГУ КОЈА СЕ САМОПРОЗВА ДОС-манлије, А ПОГОТОВО ОНИ НАЈГОРИ, САТАНИНА ДЕЦА, ТАДИЋЕВИ ЖУТИ ДС НАРКО-АЏУВАНИ. На тај начин показују Србима у Србији ко су ти туђински плаћеници, злонамерници и развратници који су пучем приграбили власт у своје руке.

Посебно успешан је у том светом посланству господин
АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ, млађани српски интелектуалац који уграђује целога себе у пројекат који се зове РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ и СРБИЈУ. Његова искреност, знање и чојство је нешто што се мора ценити, поштовати и волети. Ваистину то је један једини начин да се Србима у Србији врати изгубљено достојанство, људскост и племенитост. Кроз комуникацију са непријатељима Срба и Србије господин Вучић доказује какви су јадници који су издајући свој Народ, Веру и Отаџбину своју који су због срамно-крвавих амеро-доларира изгубили човека, а поготово Србина из себе. Тдићеви жути ДС нарко-аџувани су још само сене од некадашњих људи.

За Србина брата Тому Николића,
најомиљенијег, најхрабријег и најпоштенијег оводобог Србина, бих рекао све оно што је велики српски поета Његош написао за „тополског хероја” (Карађорђе), бесмртника, јер и на његовом путу су „све препоне”, али он стиже до великог циља:

„Диже народ, крсти земљу, а варварске ланце сруши,
Из мртвијех Срба дозва, дуну живот српској души.“


Као што је Карађорђе био Његошева визија Србина од којег се „Стамбол тресе”, пред којим се „фараона источнога мрзну силе” и чијим су се витештвом „српске мишце опојиле” тако и моја маленкост види и замишља Србина Томислава Николића. Исто као што Његош виде вођу Првог српског устанка не само као вечити узор Србима него и као бесмртника чије ће дело време чинити све већим:

„Плам ће вјечно животворни блистат Србу твоје зубље,
све ће сјајни и чудесни у вјекове биват дубље.“


моје срце исто то осећа и за брата Тому Николића.


Трећи бисер у оводобој перли српских бранилаца, предводника и спасилаца је свакако Српкиња,
једна од најумнијих, најхрабријих и најелоквентнијих жена дањашнице, Маја Гојковић. Оно што је својим умом, храброшћу и радом направила у српској Атини, за само једну годину свог начелниковања, је доста за бесмртност. Као што Његош темељи, сасвим оправдано, српску националну мисао на бисерима свог времена, љубави и осећања (Карађорђе, цар Душан и Обилић) исто тако, ваљда имам и сам право да се око тога изјасним, опевам и позлатим, сматрам да су Тома, Аца и Маја бисери српске националне мисли наших дана. Што се тиче оних бедника које највећи српски песник назва „богомрским Српства отпадницима” (Вујица Вулићевић, Вук Бранковић и Вукашин Мрњавчевић), мој избор српских отпадника би био Борис Тадић, Вук Драшковић и Богољуб Карић, гњиде које ваља помињати и проклињати, како би на-роду служили као зла опомена.

проф. др Крстан Ђ. Ковјенић

_________________

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!
SVAKA VAM JE ZLATNA PROFESORE KOVJENIC,ZIVELI NAM STO GODINA,SPASIOCI SU UZ VAS

MIR BOZJI,MI DOLAZIMO
SPASIOCI SRBIJE
 
marlon:
:D:D:D Aj Paćino vidim da imas duha, javi kad os na piće, vodimo te da pričaš ljudima kako je u BG.... u knezu uveče posle 23, ribe ... to treba da doziviš....:D:D:D
Deckic,ja vas pozivam malo na Crni Panter,najbolji splav u gradu,mogu glavu da dam da niste bili tamo,peva ovaj vikend Novica,ja cu imate separe i pozivam vas da vidite malo cari beogradskog nocnog zivota....


Ima i drugih stvari osim SKC,KST<UnDERGROUNDA itd,provescu vas malo po splavovima ovo ono 8-) ...............da malo vidite kako treba da se provedet vece u gradu................samo mi javite kojim autobusom dolazite da vas sacekam na stanici,da se ne izgubite...... :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top