O'klen si?

?

• Crna Gora

• Kosovo

• Raška

• Pomoravlje

• Vojvodina (+Slavonija)

• Bosna

• Hercegovina

• Dalmacija

• Hrvatska (Banija, Kordun, Lika...)

• Neki drugi (jbiga, nema mesta)

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.116
Rodjen u BG-poreklo po mami&tati..itd.-Kosovo,Juzna i Istochna Srbija,CG,Vojvodina,Bosna,Slovenija.
Od bivshe nam "bratje"koliko znam(do prababe/pradede..koje li je vetj to koleno) samo 1 prababa Slovenka ostalo Srbi raznih formata i teritorija...ostalih nema.:)

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.116
"Srbijanci"kao naziv za Srbe u onome shto je danas Srbija je totalna besmislica i ideja vodilja *********.
To nikada netje zaziveti.
Pokushaj da se jedna uze-shumadiJska,lokal patriJotska odrednica etiketira na ceo srpski narod u danasnjoj Srbiji da bi se Srbi van Srbije lakshe utopili u tudje nacije odvajanjem od matice.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.207
Svi se (ili barem većina) slažemo sa tim.
"Srbijanci"kao naziv za Srbe u onome shto je danas Srbija je totalna besmislica i ideja vodilja *********.
To nikada netje zaziveti.
Pokushaj da se jedna uze-shumadiJska,lokal patriJotska odrednica etiketira na ceo srpski narod u danasnjoj Srbiji da bi se Srbi van Srbije lakshe utopili u tudje nacije odvajanjem od matice.

AltinaBoy

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.130
Са очеве стране - Лика: Удбина (општина Кореница) и Срб (општина Доњи Лапац)
Са мајчине стране - Далмација: Ервеник (општина Книн) и Голубић (такође Книн)

ben tara

Iskusan
Poruka
6.598
***** ga nisam znao da se trebaju čupati koreni. U Bosni mi je porodica vekovima, a pre toga smo bili Crnogorci. Srbin-Bosanac-Crnogorac, ******, da ti se zavrti u glavi, sam sam zbunjen :lol:

Ču o´klen smo:roll:. Pa iz Crne Gore dijete moje. Svi do jednog.:lol:
6phjtx2.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.