Quantcast

OHRID

nachmish

Aktivan član
Poruka
1.002
Lep je Ohrid , ima se svega videti ali sebe ne vidim tamo na letovanju od 3 sedmice .
Svakome kome smeta CG u delu higijene , ljubaznosti , skupljanje para od turista te za parking , te za ulaz , te za lezaljke , te za suncobrane...itd ...pa i u pogledu puta dotle , ne vidim kako sebe moze pronaci u Ohridu .
Ako vec moram da biram nesto sto je vrlo slicno u pogledu nesavrshenosti , ondak biram more ...pa neka je i jadransko .

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
Lep je Ohrid , ima se svega videti ali sebe ne vidim tamo na letovanju od 3 sedmice .
Svakome kome smeta CG u delu higijene , ljubaznosti , skupljanje para od turista te za parking , te za ulaz , te za lezaljke , te za suncobrane...itd ...pa i u pogledu puta dotle , ne vidim kako sebe moze pronaci u Ohridu .
Ako vec moram da biram nesto sto je vrlo slicno u pogledu nesavrshenosti , ondak biram more ...pa neka je i jadransko .

Ohrid je 10 koplja ispred Crne Gore po pitanju ljubaznosti i 5 iznad u pogledu higijene i cena. Za lezaljke i suncobrane ne znam kako je na gradskim plazama kao gost hotela na hotelskoj plazi sam sve to imao za dzabe. Za pararking u gradu nismo placali jer su nam prijatelji koji tamo zive rekli da u sred centra mozes da se parkiras za dz na parkingu jednog propalog hotela.

SergejN

Zainteresovan član
Poruka
157
A od Gostivara do Kiceva kakav je bio put ? , ... da nije mozda drugar vozio tu deonicu dok si ti malo zadremao , pa nisi primetio da je taj deo puta od 45 km vishemanje u Moraca stilu .
:). Uhhh ja sam se bio vise umorio od Gostivara do Ohrida nego od Beograda do Gostivara. Doduse, bio me je uhvatio i mrak.

Petra Črnivec

Početnik
Poruka
1
Avgusta grem z avtom na ohrid. Nastanitev, ki sem jo rezervirala nima privatnega parkirišča, zato me zanima kako je s parkiranjem v centru mesta, poleg jezera in koliko stane javno parkirišče za 24h.
Hvala za pomoč! Lp

SergejN

Zainteresovan član
Poruka
157
Avgusta grem z avtom na ohrid. Nastanitev, ki sem jo rezervirala nima privatnega parkirišča, zato me zanima kako je s parkiranjem v centru mesta, poleg jezera in koliko stane javno parkirišče za 24h.
Hvala za pomoč! Lp

Ako ides u stari grad, neces se moci parkirati u starom gradu. Imas parking na ulazu u stari grad i tu ostavi auto.

Bojan MKD

Početnik
Poruka
17
Ohrid je prelep , ali ako mene pitate najposeceniji je i najvise ljudi ima za 2 avgust kada su tamo najbolje zurke po plazama sa najpoznatijim didzejevima iz celog sveta.
Ako neko zeli da dodje imam druga sa dobrim smestajem u centru tako da nemate potrebe za kolima ... osim za plaze .
cene zavise od perioda svuda ali se uglavbnom krecu od 7 do 15 evra.
Ako vam ista mogu pomoci potrudicu se pa me kontaktirajte na mejl boki.r@live.com
Pozdrav i lep provod

Poruka
1
Pozdrav svima,

Moram da se ukljucim u razgovor. Bio sam dugo skeptican u vezi Ohrida i prvi put sam otisao ove godine i odusevio se; a bio sam i u CG i Grckoj i Bugarskoj. Za mene odmor nije da ceo dan provedem na plazi i tako dan za danom. Pored savrsenih plaza i vode, stvarno imate sta i videti. Slazem se sa Bojanom MKD, aktivna sezona traje samo mesec dana od 21. jula do 21. avgusta i tada i treba da se ide. Nasao sam smestaj za 5 eura koji je bio savrsen, cak sam i satelitsku i wifi imao ! A plaze i zurke su prica za sebe.

Evo jedna plaza, mislim da je najpoznatija, Gradiste u jeku sezone

-JUMBO-

Obećava
Poruka
53
Pozdrav svima,

Moram da se ukljucim u razgovor. Bio sam dugo skeptican u vezi Ohrida i prvi put sam otisao ove godine i odusevio se; a bio sam i u CG i Grckoj i Bugarskoj. Za mene odmor nije da ceo dan provedem na plazi i tako dan za danom. Pored savrsenih plaza i vode, stvarno imate sta i videti. Slazem se sa Bojanom MKD, aktivna sezona traje samo mesec dana od 21. jula do 21. avgusta i tada i treba da se ide. Nasao sam smestaj za 5 eura koji je bio savrsen, cak sam i satelitsku i wifi imao ! A plaze i zurke su prica za sebe.

Evo jedna plaza, mislim da je najpoznatija, Gradiste u jeku sezone

Gde ste pronasli smestaj za 5e? Bas me zanima :)

Modesti B.

gospođa Vineti
Poruka
48.131
Gde ste pronasli smestaj za 5e? Bas me zanima :)

To je cena po krevetu u nizim kategorijama privatnog smestaja, gde je kupatilo zajednicko za vise (o)soba. :aha:

Inace, do sledece sezone bi trebalo da zavrsi kategorizacija smestaja, tako da ce ispred svakog objekta, koji nudi smestaj, da stoji tabla sa obavestenjem kojoj kategoriji pripada doticna ponuda. I konacno da se i to zavrsi i prestanu da se mesaju babe i zabe.

-JUMBO-

Obećava
Poruka
53
To je cena po krevetu u nizim kategorijama privatnog smestaja, gde je kupatilo zajednicko za vise (o)soba. :aha:

Inace, do sledece sezone bi trebalo da zavrsi kategorizacija smestaja, tako da ce ispred svakog objekta, koji nudi smestaj, da stoji tabla sa obavestenjem kojoj kategoriji pripada doticna ponuda. I konacno da se i to zavrsi i prestanu da se mesaju babe i zabe.

Aha.. pa ok.. nego me je bas interesovalo iz razloga ja kada sam bio jos 2011 najniza cena je bila oko 6 eura( i to preko veze) a smestaj je bio gore u brdima sto se svakako ne isplati.Inace sam misljenja sto se smestaja na Ohridu tice da je bolje dati 10e u centru i lepo letovati kao covek bez cimanja.Zabluda je zapravo da se ustedi ako odes negde dalje za manje novca jer razliku u smestaju zapravo potrosite na taxi a da ne spomenem cimanje.A i nije prakticno...npr.. u brdima ili negde na periferiji nema toliko prodavnica, a zatreba vam nesto i eto veselja :)

-JUMBO-

Obećava
Poruka
53
Nisam isao ali sam slikao bas jedan koji se spremao za usidrenje kod Sv. Nauma

s1be.jpg

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
Da li je neko išao brodom do Sv Nauma? Koliko kosta karta i koliko cesto idu brodovi?

10 evra po osobi bilo prosle godine. Aleksandrija I i II idu svakog dana. To su verovatno organizovani izleti do Sv. Nauma. Secam se da su prolazili pored Metropola negde oko 10h-11h i vraćali se popodne oko 17-18h. Imas i manje brodove koji se stalno nude na šetalištu. Kao recimo ovaj sa slike :
IMG_0038.jpg

Poslednja izmena:

Challenger762

Početnik
Poruka
8
@Jellenchy

Ja idem ove godine na Ohrid za docek preko agencije. Krecemo iz Nisa.
Nisam ranije bio ali drugari koji su bili kazu da je odlican provod.

Kad kreces ti ? Planiras u diskoteku?

Poruka
9
Da li je neko cuo za Skoje City Mall,najveci mall u tom regionu?
Mene zanima da posetim Mak ako su im cene jeftinijie..mislim da imaju iste brendove kao i ovde ali sam guglala i videla da imaju dosta turskih i grckih brendova poput LC Waikiki kao i MCgregor,Gaastra..
Ono sto me iznenadilo jeste da imaju i Carrefour.
Pozdrav

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.