Ogromna gužva za štampanje natpisa na majicama "Studenti pobeđuju": Naprednjaci montiraju svoje ozvučenje, stigao pun kombi zvučnika

  • Začetnik teme Začetnik teme pop80
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

pop80

Elita
Banovan
Poruka
17.998
Studenti juče najavili akciju štampanja majica i rekvizita na Slaviji ali Ćacad i policija ( koja kada se donese zakon više neće sarađivati sa kriminalcima ) su okupirali trg. Studenti zovu pomoć.

https://nova.rs/vesti/drustvo/napeto-na-slaviji-stigli-naprednjaci-provociraju-studente/
kako cekam ove srbende kako ce biti "eej nisam imao izbora morao sam botovati za sns inace bi me ovo/ono..." kad padne ova bitanga. Isto su oduvek radili, slavili su tita kad je on oslobodio zemlju od nemaca, pa kad je bravar kiksnuo onda su preko noci postali najveci cetnici i patrijote dusanovog carstva...


sad ce da bude "eej nisam ja hteo al eto trebale mi pare" itd itd...
 

NA SLAVIJI su aktivisti SNS-a napadnuti i poprskani suzavcem od strane blokadera.​

Aktivisti Srpske napredne stranke (SNS), koji su kod Slavije postavili štandove stranke, napadnuti su od strane blokadera, koji su na njih nasrnuli noževima, suzavcem i teleskop-palicama.​

1779198978222.png

Prema prvim informacijama, aktivisti SNS-a najpre su verbalno napadnuti, a potom su poprskani suzavcem i napadnuti nožem, na Slaviji.
Kako saznajemo napadači su sa sobom imali i teleskop-palicu, a napad se desio dok su aktivisti SNS-a kačili transparent "Srbija pobeđuje".
Na licu mesta prisutna je i policija i Hitna pomoć. Policija je privela trojicu napadača, a Hitna pomoć četvoro povređenih aktivista SNS-a.

Informer/Novosti
 

NA SLAVIJI su aktivisti SNS-a napadnuti i poprskani suzavcem od strane blokadera.​

Aktivisti Srpske napredne stranke (SNS), koji su kod Slavije postavili štandove stranke, napadnuti su od strane blokadera, koji su na njih nasrnuli noževima, suzavcem i teleskop-palicama.​

Pogledajte prilog 1902414
Prema prvim informacijama, aktivisti SNS-a najpre su verbalno napadnuti, a potom su poprskani suzavcem i napadnuti nožem, na Slaviji.
Kako saznajemo napadači su sa sobom imali i teleskop-palicu, a napad se desio dok su aktivisti SNS-a kačili transparent "Srbija pobeđuje".
Na licu mesta prisutna je i policija i Hitna pomoć. Policija je privela trojicu napadača, a Hitna pomoć četvoro povređenih aktivista SNS-a.

Informer/Novosti

Opet laži od režimskog smeća :D
 
Ko je naprednjacima naredio da dođu i izazovu sukobe? Tihi imaš li kakve informacije iz Centrale?
ako se ne varam kad sns stavi standove dodju pristalice studenata pa ih teraju?

zasto jedni mogu da dodju kad drugi imaju okupljanje a drugi ne mogu kad imaju ovi prvi?

ako osudjujes skupljanje pristalica sns-a na slaviji gde su studenti imali okupljanje, sto se licno slazem sa tobom jer smatram da niko ne treba da dolazi na okupljanje ovih drugiih, da li isto tako osudjujes i kad sns ima okupljanje a dodju pristalice studenata?
skoro se desio incident u zemunu gde su napadnuti standovi sns-a..da li ga osudjujes?
 

NA SLAVIJI su aktivisti SNS-a napadnuti i poprskani suzavcem od strane blokadera.​

Aktivisti Srpske napredne stranke (SNS), koji su kod Slavije postavili štandove stranke, napadnuti su od strane blokadera, koji su na njih nasrnuli noževima, suzavcem i teleskop-palicama.​

Pogledajte prilog 1902414
Prema prvim informacijama, aktivisti SNS-a najpre su verbalno napadnuti, a potom su poprskani suzavcem i napadnuti nožem, na Slaviji.
Kako saznajemo napadači su sa sobom imali i teleskop-palicu, a napad se desio dok su aktivisti SNS-a kačili transparent "Srbija pobeđuje".
Na licu mesta prisutna je i policija i Hitna pomoć. Policija je privela trojicu napadača, a Hitna pomoć četvoro povređenih aktivista SNS-a.

Informer/Novosti
Jesi se nagutao suzavca? :D
 
ako se ne varam kad sns stavi standove dodju pristalice studenata pa ih teraju?

zasto jedni mogu da dodju kad drugi imaju okupljanje a drugi ne mogu kad imaju ovi prvi?

ako osudjujes skupljanje pristalica sns-a na slaviji gde su studenti imali okupljanje, sto se licno slazem sa tobom jer smatram da niko ne treba da dolazi na okupljanje ovih drugiih, da li isto tako osudjujes i kad sns ima okupljanje a dodju pristalice studenata?
skoro se desio incident u zemunu gde su napadnuti standovi sns-a..da li ga osudjujes?
ko tera koga? De si to video ajde


snsovce niko nije dirao sve dok sami snsovci nisu prvi pretukli nekog ili kidnapovali nekog ili tako pogazili nekog na ulici...strpali u gepek...tukli devojku palicama...da nabrajam dalje?
 
SNS 14 godina nije takao policiju ni tuzilastvo iako je poznat njihov kriminal i tek su poceli da sprovode mere kada su SNS ministri stavljeni pod istragom?
Slažem se, medjutim izgleda da je bilo neophodno, sad je vreme smeniti tu nepismenu gamad.... valjda još nisu svi pokazali svoje englesko lice...
 

Back
Top