Quantcast

Ogovaranja- šta ste najgore ikada čuli o sebi?

DUH

Domaćin
Poruka
4.908
Sad malopre napisah negde, pa mi pade na pamet da čujem kako vi prolazite...

Čula sam o sebi stvarno svašta, ali ima jedna priča od letos koja je prešla sve granice, kao rodila sam dete i prodala za 5 hiljada evra.
Majke mi, to su rekli.
Izvor- neki totalno nebitan bivši dečko iz 2000 ili 2001, eto ne znam tačno ni od kad.

Pitam sad vas: šta je najgore/ najneverovatnije što ste čuli o sebi?

Lorelajn

Iskusan
Poruka
6.554
Off topic, ta pesma izvini Tabe uopste nije za ovu temu. Tekst ce samo onaj znati da shvati ko je imao slicno iskustvo.
Topic: iskreno ne secam se niceg tako dramaticnog, mislim da mi je najvise ogovaranja i zabadanja noza u ledja bilo na poslu.
Recimo secam se jedno od mnogih, neka persona je proglasila da nameravam da zatvorim firmu pa je par ljudi poverovalo i dalo otkaz i tome slicno.

Susan Sto Helit

Iskusan
Poruka
5.284

Čula sam o sebi stvarno svašta, ali ima jedna priča od letos koja je prešla sve granice, kao rodila sam dete i prodala za 5 hiljada evra.
Majke mi, to su rekli.
Izvor- neki totalno nebitan bivši dečko iz 2000 ili 2001, eto ne znam tačno ni od kad.

Čula sam sto stvari, ali najnovija, od pre po sata, jeste da moja slika nije moja slika, samo zato što ju je moj čoEk skinuo sa svog clouda (valjda? Ič se ne razumem u te nazive) :zcepanje:

Ne, ozbiljno. Odavno sam prestala da brojim, jer od tog nema vajde. Niko od onih koji su pričali nisu mi svetlili pa da su znali istinu, a ostali, pas laje, vetar nosi.

LokiMacak

Aktivan član
Poruka
1.835
šta znam...Obično se ne zanimam za to,al jedna bivša je jedno vreme izmišlja sve i svašta o meni posle raskida,i ljudi su mi to prenosili...
Između ostalog tvrdila je:
Da sam hteo da se ubijem kad smo raskinuli...
Da sam je varao sa dve moje dobre drugrice...
Da imam neki fetiš na korsete i viktorianske krpice(ok,to je polu tačno,nije fetiš,daleko je od fetiša ali stvarno mi se sviđa ta estetika i mislim da devojke u tome izgledaju elegantno)...

Vlad Dragulija

Leptirica
Poruka
32.393

Majke mi, to su rekli.

Da sam satanista.

• Podržavam
Reactions: DUH

Soradze

Iskusan
Poruka
6.291
Imam više nego dragog rođaka koji, kada mi dođe u posetu, ostane par dana, spava kod mene...
Komšiluk laje da sam ja takva kur..vetina, da pored živog, jadnog, bolesnog muža, "primam" muškarce...

Ima još... priča muževljeva rodbina da sam luda....to je tek priča...
:rotf:
Sviđa mi se ona narodna: Za dobrim konjem se prašina diže...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.