Quantcast

ogorceni muskarci

CyndILauper

Primećen član
Poruka
785
zanima me sta mislite koliko je to cesto ..sta se desi pa neko postane ogorcen..da li je to razocarenje u neku konkretnu osobu,prijatelja,ljubav ili prosto nema paznju na koju je ranije navikao pa tako malo siri cinizam?

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.368
Razočaranost u život, konstantne frustracije. Skoro 100 % tih frustracija i trauma izaziva nemaština. Neuspeh u životu, nije uvek povezan sa nesposobnošću. I ja sam ponekad dosta ogorčen, ali se jako trudim da se samokontrolišem. Tužno je sve to ....

veseli penzioner

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
307

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.142
Ju Pusi, kakav je to recnik
Ja bi pre rekla da je to sto ne mogu nista da savataju
A to je zato sto su ogorceni
I vrte se u zacaranom krugu

Onda su sve zene ovakve ili onakve

Da bi se izaslo iz zacaranog kruga potrebno je za pocetak shvatiti svoje dobre strane i shvatiti da su zene isto bica kao i muskarci

CyndILauper

Primećen član
Poruka
785
Razočaranost u život, konstantne frustracije. Skoro 100 % tih frustracija i trauma izaziva nemaština. Neuspeh u životu, nije uvek povezan sa nesposobnošću. I ja sam ponekad dosta ogorčen, ali se jako trudim da se samokontrolišem. Tužno je sve to ....
da,nije laka tema,ali eto znacajna da malo skrene paznju da covek se ne sme prepustati malodusnosti iako nije uvek sve jednostavno

CyndILauper

Primećen član
Poruka
785
Glupost..mene je udario retard kolima i za ceo zivot me sjebo..jer sam i ja onda nezadovoljan samim sobom ili sam iskljucivo ogorcen na njega i pravdu..preko zdravstva?
da,sistem nam je takav da nista ne funkcionise kako bi trebalo,odnosno malo toga....ok,odgovor je ko i za sve.. zavisi od situacije do situacije..samo sto ima jedna stvar percepija sveta oko nas se menja..koliko si se ti recimo promenio u odnosu sa ljudima posle toga?

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.511
da,sistem nam je takav da nista ne funkcionise kako bi trebalo,odnosno malo toga....ok,odgovor je ko i za sve.. zavisi od situacije do situacije..samo sto ima jedna stvar percepija sveta oko nas se menja..koliko si se ti recimo promenio u odnosu sa ljudima posle toga?
Pa to i jeste poenta..nezavisno od nas svakodnevno se srecemo s nepravdom koja nema veze s nasim unutrasnjim sklopom..koliko sam sad uskracen za sve u zivotu i kao nesto bih krenuo da radim jer ne priznajem sebi da ne mogu fizicki..zato kazem ne moze se tek tako necija ogorcenost pripisati dusevnom nemiru

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.