Огњен Короман у писму Путину: Драги наш Владимире, Срби опет зову нашу мајку Русију да нам помогне - да се овај пут решимо диктатора Вучића

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.864
Огњен Короман у писму Путину: Драги наш Владимире, Срби опет зову нашу мајку Русију да нам помогне - да се овај пут решимо диктатора Вучића


Огњен Короман, бивши фудбалски репрезентативац и играч Црвене звезде и руских и чеченских клубова, упутио је писмо Владимиру Путину, председнику Руске Федерације, које би требало да му достави његов пријатељ Рамзан Кадиров, председник Чеченске Републике. Короман се у писму жали на власт у Србији.


koroman-putin-1024x683.jpg



Короман је ово писмо објавио на својој страници на Фејсбуку. Писмо Огњена Коромана преносимо у целости:


Драги наш Владимире Владимировичу Путине,


Као бивши спортиста и дугогодишњи фудбалер руских највећих клубова, као часни Србин, имам људску обавезу да вам напишем пар реценица. Желео бих пре свега да знате да је српски народ уз Вас и да воли нашу мајку Русију. Ову бламажу коју смо доживели у УСА, као грађани Србије, од нашег неспособног и болесног председника Александра Вучића, је само део бламажа који српски народ проживљава у његовој диктатури.





Драги наш Владимире, српски народ увек је гледао ка истоку и жели да схватите да смо и ми као народ и православци понижени од нашег председника. Ако можете помогните нам, јер смо закључани у мраку од диктатора који је заслепљен идеалима од вечитих наших крвника Америке, Немачке. Драги наш Владимире, Срби опет зову нашу мајку Русију да нам помогне да се решимо овај пут унутрашњег непријатеља и изрода целог правосланог света - написао је Короман у писму.


Ово је писмо које ће сигурно прочитати председник Русије, јер ће му писмо лично предати Рамзан Кадиров, председник Чеченске Републике, мој велики пријатељ.


http://www.nspm.rs/hronika/ognjen-k...tatora-i-izroda-celog-pravoslavnog-sveta.html

Устаје лагано српски народ против америчке подгузне муве Александра Вучића
 
sta njega sa jahorine briga koga srbi u srbiji biraju

i sta on ima da menja, ili putin . vlast u srbiji

nek putin zavrsi gasne tokove , nek sredi donjeck i ukrajinu

srbima treba da bude jasno da se svako mora ponasati prema svom mestu u svetu

sta je dozvoljeno jupiteru - volu nije
 
Многи су збуњени видим ја, до јуче су причали како Србија и Русија сарађају као никада до сада, како Србија увози руско и кинеско оружје, С 300 *урац палац, како се Русија преко Вучића враћа на Балкан, како пропада запад,како ово, како оно,како Алек има одличне односе са Кинезима, не у НАТО, не у ЕУ, трац, блуц муц.
Пита ли се било ко од вас бисера зашто Русија не учествује у било каквим преговорима око статуса КиМ?
Пита ли се било ко од вас бисера зашто Русија нема своје снаге у БиХ или на КиМ?Алек је буквално *изјебао Кинезе за 5Г мрежу.Алек је потписао споразум са САД без да је трепнуо,нема нити један сличан билатерални споразум са било којом државом , преговара са ЕУ око КиМ.Дакле нема ту ни Русије ни Кине као неутралних преговарача,нема ни неутрални орган у виду мандата од стране УН као неутрални играч да преговара било шта око КиМ.
Према томе ви СНС ботови,социјалисти , радикали и остали грбави Срби идите закопајте се у најдубљи ров и не излазите до даљег јер за боље и нисте.За вас долазе мучна и тешка рововска времена и не жалим вас због тога.
 
Poslednja izmena:
Многи су збуњени видим ја, до јуче су причали како Србија и Русија сарађају као никада до сада, како Србија увози руско и кинеско оружје, С 300 *урац палац, како се Русија преко Вучића враћа на Балкан, како пропада запад,како ово, како оно,како Алек има одличне односе са Кинезима, не у НАТО, не у ЕУ, трац, блуц муц.
Пита ли се било ко од вас бисера зашто Русија не учествује у било каквим преговорима око статуса КиМ?
Пита ли се било од вас бисера зашто Русија нема своје снаге у БиХ или на КиМ?Алек је буквално *изјебао Кинезе за 5Г мрежу.Алек је потписао споразум са САД без да је трепнуо,нема нити један сличан билатерални споразум са било којом државом , преговара са ЕУ око КиМ.Дакле нема ту ни Русије ни Кине као неутралних преговарача,нема ни неутрални орган у виду мандата од стране УН као неутрални играч да преговара бил шта око КиМ.
Према томе ви СНС ботови,социјалисти , радикали и остали грбави Срби идите закопајте се у најдубљи ров и не излазите до даљег јер за боље и нисте.За вас долазе мучна и тешка рововска времена и не жалим вас због тога.

rusofili ce se Vuciceve vladavine secati kao Perikleovog doba !
 
Многи су збуњени видим ја, до јуче су причали како Србија и Русија сарађају као никада до сада, како Србија увози руско и кинеско оружје, С 300 *урац палац, како се Русија преко Вучића враћа на Балкан, како пропада запад,како ово, како оно,како Алек има одличне односе са Кинезима, не у НАТО, не у ЕУ, трац, блуц муц.
Пита ли се било ко од вас бисера зашто Русија не учествује у било каквим преговорима око статуса КиМ?
Пита ли се било ко од вас бисера зашто Русија нема своје снаге у БиХ или на КиМ?Алек је буквално *изјебао Кинезе за 5Г мрежу.Алек је потписао споразум са САД без да је трепнуо,нема нити један сличан билатерални споразум са било којом државом , преговара са ЕУ око КиМ.Дакле нема ту ни Русије ни Кине као неутралних преговарача,нема ни неутрални орган у виду мандата од стране УН као неутрални играч да преговара било шта око КиМ.
Према томе ви СНС ботови,социјалисти , радикали и остали грбави Срби идите закопајте се у најдубљи ров и не излазите до даљег јер за боље и нисте.За вас долазе мучна и тешка рововска времена и не жалим вас због тога.

Okrenuće se sve to, videćeš.

Amerika je na rubu propasti...i sve to što tebi sada izgleda kao realnost, je u stvari maskirovka.

Najvažnije je da mi zadržimo Vučića, koji će nas odvesti u konačnu pobedu...
 
Многи су збуњени видим ја, до јуче су причали како Србија и Русија сарађају као никада до сада, како Србија увози руско и кинеско оружје, С 300 *урац палац, како се Русија преко Вучића враћа на Балкан, како пропада запад,како ово, како оно,како Алек има одличне односе са Кинезима, не у НАТО, не у ЕУ, трац, блуц муц.
Пита ли се било ко од вас бисера зашто Русија не учествује у било каквим преговорима око статуса КиМ?
Пита ли се било ко од вас бисера зашто Русија нема своје снаге у БиХ или на КиМ?Алек је буквално *изјебао Кинезе за 5Г мрежу.Алек је потписао споразум са САД без да је трепнуо,нема нити један сличан билатерални споразум са било којом државом , преговара са ЕУ око КиМ.Дакле нема ту ни Русије ни Кине као неутралних преговарача,нема ни неутрални орган у виду мандата од стране УН као неутрални играч да преговара било шта око КиМ.
Према томе ви СНС ботови,социјалисти , радикали и остали грбави Срби идите закопајте се у најдубљи ров и не излазите до даљег јер за боље и нисте.За вас долазе мучна и тешка рововска времена и не жалим вас због тога.

Pa nisu Putin, Rogozin i Lavrov majmuni pa da daju s 300, osim one makete :D A oni se jadnici ponadali kako stize... Em sto nemamo pare, em sto je Srbija kao sto se vidi izdajnik Rusije sa SNS om na celu.
 
Pa nisu Putin, Rogozin i Lavrov majmuni pa da daju s 300, osim one makete :D A oni se jadnici ponadali kako stize... Em sto nemamo pare, em sto je Srbija kao sto se vidi izdajnik Rusije sa SNS om na celu.
Ја то причам најмање 5 година али не вреди причати дилканима.
 
Ја то причам најмање 5 година али не вреди причати дилканима.
То ako si ti americka i NATO ulizica ne znaci da si u pravu niti da govoris istinu - Rusija je bila sve ovo vreme na ovim prostorima zastupljena itekako, uostalom "tvoj" Dodik sa Vucicem je koliko u maju bio na proslavi Dana pobede tamo i nemoj da brkas patriotizam sa rusofilstvom odnosno Rusijom.

Jednostavno, ovo je kolonijalizam a ti ako volis da zivis u koloniji (ma kojoj i cijoj), idi u neku banana drzavu pa zivi.
 
То ako si ti americka i NATO ulizica ne znaci da si u pravu niti da govoris istinu - Rusija je bila sve ovo vreme na ovim prostorima zastupljena itekako, uostalom "tvoj" Dodik sa Vucicem je koliko u maju bio na proslavi Dana pobede tamo i nemoj da brkas patriotizam sa rusofilstvom odnosno Rusijom.

Jednostavno, ovo je kolonijalizam a ti ako volis da zivis u koloniji (ma kojoj i cijoj), idi u neku banana drzavu pa zivi.
То они режирају управо за такве као ти.Не чуди зашто тако олако побјеђује на изборима, заиста не чуди.
Сигуран сам да ниси разумела пола написаног.Нисам ја улизица, само констатујем да мање кењате о лажном патриотизму и да укључите мозак за промјену јер управо сте ви ти који бркате патриотизам и русофилство.
 
То они режирају управо за такве као ти.Не чуди зашто тако олако побјеђује на изборима, заиста не чуди.
Сигуран сам да ниси разумела пола написаног.Нисам ја улизица, само констатујем да мање кењате о лажном патриотизму и да укључите мозак за промјену јер управо сте ви ти који бркате патриотизам и русофилство.
Naprotiv, bas si ti taj jer si jedva docekao da "opljunes" po Rusiji pravdajuci se time sto toboz, neki sada pate za Rusijom a to su po tebi, sve samo valjda botovi SNS, socijalisti i radikali.
Ja nisam nista od toga, nisam cak ni neki "jak" rusofil, rasla sam i odgajana sam vise na "zapadnim vrednostima", ali ono sto tebi ne ulazi u glavu je da nije vazno da li si rusofil ili prozapadno orjentisan, nego da se Srbija ovim sporazumom dovodi maltene u kolonijalni polozaj.

Jer samo koloninjama se odredjuje sta sme a sta ne sma da kupi, s kim da se "druzi" a koga da proglasi kriminalcem, kome da okrene ledja, koga da prizna i sl.
 
Каква црне литије видите да су већ почели да пљују по Русији све како би оправдали Алека.
Иринеј спава као да није патријарх.Већина ћути јер је збуњена мање више.
Ја дробим годинама о Алеку јер он никада није нио ни био руски човјек.
СНС секта је нешто најлуђе-најтврђе што је Србија имала у последњих 100 година.
 
Poslednja izmena:
То ako si ti americka i NATO ulizica ne znaci da si u pravu niti da govoris istinu - Rusija je bila sve ovo vreme na ovim prostorima zastupljena itekako, uostalom "tvoj" Dodik sa Vucicem je koliko u maju bio na proslavi Dana pobede tamo i nemoj da brkas patriotizam sa rusofilstvom odnosno Rusijom.

Jednostavno, ovo je kolonijalizam a ti ako volis da zivis u koloniji (ma kojoj i cijoj), idi u neku banana drzavu pa zivi.

Bila, bio...
 

Back
Top