ogledalo

tema je.....bash opshirna i daje iljadu opcija.....zhao mi shto neko drugi nije postavio....trulo da odgovaram na svoje pitanje do sutra (:

de si debeli....kako zhene.....zamisli pitash nekoga ko si ti.....a taj neko kazhe...."a?".....dal je znak posle il pre znaka....oh te zhivotne dileme.....a?.....a vi kako te?.....a?.....majke mi?.....a?.....ovaaaaj.....gle je levo?.....

pljuc....
 
bravo shmekere za marlona....ne mrzim ja nikoga....mozhe se retji da bl-a zilota i tako neke ne volim....kao ni marlona....al ne mrzim ik....otqd da te mrzim?....jesm li nechim uvredio te?....ok sad smo zachatovali temu....a ja sam mislio da bude bash dobra tema i sve....kad se kosi nek se mrsi....a u q i tema i sve....ja mrzim....c c c....svashta....

e ma marlone ti si super i sve....ja sam zao i sve.....a volim da se nadyebavam....testosteron ***** li ga shta je....da je ovo stvarno ja bi se okreno i otisho dalje....mozhda bi pruzhio ruq il neshta....al kao to je to....a poshto ovo nije stvarno....ondak mi preostaje da se ovako shegachim s tobom....poqshavajutji da te ocrnim il neshta.....jer skorz si losh lik....ne samo politichki....ok tu si stvarno loooosh....nego i ovako....u smislu ti i forum....pa kao eto....navrzo si se....al sam si to pocheo....da me nisi tolko neshto spominjo...mislim shta ima veze....ja tebe ti mene....bitno da imamo shta da pokazhemo jel tako?....mislim da svi vide kako imamo veshtinu....skillz....jeah....e aj malo idi postuj neshto o pravoslavlju il nechemu....
 
AntunTun:
bravo shmekere za marlona....ne mrzim ja nikoga....mozhe se retji da bl-a zilota i tako neke ne volim....kao ni marlona....al ne mrzim ik....otqd da te mrzim?....jesm li nechim uvredio te?....ok sad smo zachatovali temu....a ja sam mislio da bude bash dobra tema i sve....kad se kosi nek se mrsi....a u q i tema i sve....ja mrzim....c c c....svashta....



mais non samo su t komentari na mene pomalo maliciozni a mozda to radis i sa drugima :? nebitno.jutros sam se pogledala u ogledalo i videla da nisam sinoc dobro skinula sminku... :( :lol: :p
 
radim i s drugima....al evo truditju se da budem finiji i sve....komentari su komentari....avatar ti *****....eto....nije to sad ja neshto zloban il neshto....nego tako misim....i sve....a vido sam jednom si negde napisala neshto tipa ovde si da mozak na otavu i te priche....ok poshtujem al meni je to pomalo nezanimljivo....tako da nit sam zloban nit neshta posebno dobar....jednostavno...eto....ja da sam zhensko nikad ne bi skido shminq kad lezhem....previshe sam lenj....al ne bi se ni shminko iz istoga razloga....koje smaranje....daj ogledalo....pa aj vezh ikosu....pa karmin...pa olovka....pa puder pa ovo pa ono pa ovako pa onako....majko koje smaranje....
 
Ko si ti
ko sam ja
kojem gradu pripadam
koju sizmu nastavljam
zasto pricam sa sobom sam?

gde si ti
gde sam ja
da li svoju sudbu znam
pricati i strepeti
da li ces me prepoznati?

ogledalo

nisi sam
nisi sam
tvoju senku nastavljam
tvoje lice preklapam
tvoje reci ponavljam

smiri se
saberi se
budi isti kao pre
takav kakvog dobro znam
bistar jak i siguran

ogledalo
...
 
mislim...hladno je i kao da tje kisha....

i magla je kao na groblju...

mislim da sam star i da ne osetjam svetje....

a sve leti kao da tje kraj sveta....

oduvek sam voleo ptilq vodu...gde jasno vidish dno...

mirne vode gutaju sve u koncentrichnim krugovima...

chudno....zhivim danas...za sutra koje vuche repove od danas....kao da svitje za shtetu nanetu dan pre...
 

Back
Top