Ogledalo u spavacoj sobi..

Koliko veliko, gde ga postaviti? Eh, da..i koliko je to po vama stimulativno.?
Ja resila da ga okacim..Pa da vas cujem..:p znam da vas ovo odmah asocira na SEX( sram vas bilo) zato i pitam ovde..:)

obavezno iznad bracnog kreveta,u kupatilu od poda to plafona na jednom zidu..i to je to sto se kuce ili stana tice.....moze i jedno u basti iza kuce,onako ...radi sitnih perverzija
 
Koliko veliko, gde ga postaviti? Eh, da..i koliko je to po vama stimulativno.?
Ja resila da ga okacim..Pa da vas cujem..:p znam da vas ovo odmah asocira na SEX( sram vas bilo) zato i pitam ovde..:)
A na sta bi trebalo da nas asocira? Na brijanje? Sminkanje?
Ja se u ogledalo ne gledam dok se ne skinem go :p

Jedno o'zgo... ako se bas nema para, onda jedno vece negde sa strane, dovoljno da se vidite u sedecim ili klececim varijacijama =)
 
ja bih ga stavila negde na bezbednoj udaljenosti od kreveta jer se mnogo mrdam i ritam nocu i sve mislim da bi zavrsilo na meni.ali negde gde mogu da vidim celo telo...mrzim ogledala kada moram da se popnema na stolicu da bih se videla :?
u kupatilu je jednom palo ogromno ogledalo koje pokriva pola zida,samo se culo onako trasss ksss i slicne onomatopeje,kad ja u kupatilo a ogledalo spalo :roll: zato sto dalje od mene...
 
Plafon. :D ;)

...ma,svuda... :cool:

nemo` da me kopiras ;):lol:

Tooo, bre!!!! :-D
eto kako se mi dobro razumemo :mrgreen:


nego....Kuco...jel treba neko ...ono...ne bas jako pametan ali dovoljno da bude sivonja :lol::mrgreen:....pa da ti namesti ta ogledala?
c032.gif
 
meni stoji na vratima ormara veliko ogledalo (2x2 otprilike) i to je bas preko puta kreveta
a na plafonu mi isto zvuci ok medjutim sto kaze mammy kako da spavam s tim iznad glave,no no ne bih mogla
na tabli iznad su maramice
u fioci pored su kondomi(ako nam se prihoce s njima)
s moje strane bordo lampa,skoro crvena
to se zove opremljena soba:lol:
 
meni stoji na vratima ormara veliko ogledalo (2x2 otprilike) i to je bas preko puta kreveta
a na plafonu mi isto zvuci ok medjutim sto kaze mammy kako da spavam s tim iznad glave,no no ne bih mogla
na tabli iznad su maramice
u fioci pored su kondomi(ako nam se prihoce s njima)
s moje strane bordo lampa,skoro crvena
to se zove opremljena soba:lol:

mmmm....ali...nisi bas morala da otkrivas sve nase detalje :mrgreen:
 

Back
Top