Ogledalce, ogledalce

lavica83

Zainteresovan član
Poruka
134
Zene koliko vremena provodite ispred ogledala? Jel idete i trckate kod kozmeticara i frizera ili ste sam svoj majstor?
Sta vam spada pod licnu higijenu, a sta smatrate da je potpuno preterivanje i samo trend?
 
Е, ја сам врло способна у руке.:lol:
Наравно, не шишам се сама, шиша ме фризерка. Мада и то само малко, штрицкање крајева. Имам баш дугачку косу коју волем неизмерно, па не волим да ми је превише дирају маказе (само зарад освежења).;)
Фенирам се и сама одлично.
Педикир и маникир сам сама себи.

Нисам од жена које сате проводе пред огледалом.:)
 
Па и ја имам коврџаву косу, али кад хоћу да је поравнам то добро одрадим сама. :)
Често је пустим и да буде коврџава. Што сам старија, себе више прихватам онаквом каквом ме је природа направила.;)
 
Zene koliko vremena provodite ispred ogledala? Jel idete i trckate kod kozmeticara i frizera ili ste sam svoj majstor?
Sta vam spada pod licnu higijenu, a sta smatrate da je potpuno preterivanje i samo trend?

...trenutno malo jer se jos uvek ovo na meni drzi ali kasnije cu verovatno provoditi vise...
...imam dugacku kosu koju ne diram previse, istu ne farbam i ne feniram, peglam, uvijam...volim kada je leprsava i do polovine ledja...
...kod kozmeticara ne idem jer imam osetljivu kozu, belaj bih sama sebi napravila...kasnije cu se verovatno kozi vise posvetiti...
...pod licnu higijenu podvodim klasicne radnje, obrve sama sebi sredjujem jer su kod kozmeticara
formirane pa samo pocupkam visak koji naraste, nokte nosim uvek premazane i krace...jedino sta obavezno gledam to je da se ne osuncam,
namazem anticelulit kremu obavezno, pete hemal kremom, tamno labello uvek, uvek...i kada se sminkam pazim da istu skinem...dopada mi se onaj Jane Birkin izgled less is more...
Inace, smatram da nista nije previse sto se izgleda tice, ako bih zelela svoj da promenim jednog dana verovatno bih se prepustila profesionalcu u ruke...
 
Zato što će ti oduzimati mnogo manje vremena i novca. :) A i zato što kad naučiš sama da nameštaš kosu (recimo), nijedan frizer više neće moći da namesti da ti se više sviđa od onoga što sama znaš. Barem je meni tako. :)
Ово је и моје искуство.
Буквално, ни једна фризерка не уме добро да ми исфенира косу.

наравно, за прављење неке посебне фризуре, обратим се стручном лицу.
 

Back
Top