Oglasna tabla za antikvitete

IMAG1420_1.jpg

Austriski sef,marka Johan Lange,godina proizvodnje 1895-1897,funkcionise sa orginal kljucevima
Molim za procenu
 
K U P U J E M
Ordene i medalje Kraljevine Jugoslavije, SFRJ, CG i Republike Srpske, stare registarske tablice Kraljevine Jugoslavije, FNRJ, SFRJ, Srbija, БХ, ЦГ, Republike Srpske, Republike Srpske Krajine, milicija i policija RSK, R. Srpske, UNPF, HVO, ARBIH, za priključna vozila(123-45-XX) radne mašine, ZCZ, privremene(RP) itd. (sve tablice sa ovih područja),
epolete(činove) Kraljevine Jugoslavije, kokarde, sapke, uniforme KJ...

Možete me kontaktirati na teslamedals@yahoo.com

Hvala
 
yyy.jpg


KUPUJEM ordenje, medalje, plakete, metalne oznake, ambleme-prisivace, cinove, uniforme - Kraljevina Srbija, Kraljevina Jugoslavija, Drugi svetski rat, kao i celokupan posleratni SFRJ i SRJ/SCG period 1945-2005.

Sve uniformisane formacije dolaze u obzir - vojska, policija (milicija), vatrogasci, carina, civilna mornarica i vazduhoplovstvo, izvidjaci, razne sluzbe (posta, zeleznica, sumarstvo. . . )

Takodje kupujem sve predratne znacke (pre 1945.) kao i SFRJ znacke iz perioda 1945-1960 (sve one koje imaju na sebi neku od godina iz tog vremenskog raspona). Oblasti koje me zanimaju: socijalizam, jubileji, Tito, JNA, vojska, vazduhoplovstvo, mornarica, padobranstvo, omladina, radne akcije (ORA), sletovi i praznici (1. MAJ), Narodni front, Crveni krst, izgradnja, udarnistvo i sl.

Ponude i kontakt na email: kupujem.militariju@yahoo.com , ili poziv. Bez SMS-a!

NA TERITORIJI BEOGRADA MOGUCA PROCENA I OTKUP NA LICU MESTA! PO DOGOVORU DOLAZIMO DO VAS.

O64/ O21-39-14

O64/ O21-39-14

O64/ O21-39-14
 
5WSaKz.jpg
Qbm7Oz.jpg
zUuQ48.jpg
2VmD58.jpg


Hitno prodajem ovu macetu noz, ponude mozete slati na 060 7 17 03 87

Na ovom linku sam nasao sta je. Imam i baterisjku lampu iz takvog kompleta. Saljem slike na mail. Samo kontakt mobilnim posto nisam na internetu.

http://silodrome.com/soviet-cosmonaut-survival-machete/

I ovde sa aukcijskog sajta sa cenom za koju je prodata! Ja trazim mnogo manje jer je hitno!

http://www.bonhams.com/auctions/21425/lot/65/

Imam i baterisjku lampu iz takvog kompleta.

https://imagizer.imageshack.us/v2/364x488q50/904/8L6w19.jpg
 

Prilozi

  • wmkYMH.jpg
    wmkYMH.jpg
    36,1 KB · Pregleda: 7
Tražim šinjel iz JNA.



Veličina okvirno 174/48



Odnosno:

visina rasta 173-175 cm

širina ramena 45-48 cm

obim grudi oko 96 cm

obim struka oko 88 cm

širina struka 46-48

dužina rukava 60-63 cm



Podrazumeva se da je u ispravnom stanju, odnosno da nema većih oštećenja i da ne miriše na vlagu.

Naravno i nov dolazi u obzir.
 
g. zainteresirana sam za predmet koji prodajete. koja je vasa najniza cena. i da li bi mogli neke slike poslati, kako bih videla , stanje . kolekcionarka sam i kupila bih predmet iskljucivo kao kolekcionarski predmet, ne posedujem oruzani list. moja cena je do 1500 eura , ukoliko je stanuje pistolja ocuvano i ukolikoje sa dugom cevi. . ozbiljan sam kupac. nadam se vasom odgovoru. s, postovanjem- jelena
 
Da li možete da mi pošaljete preciznije podatke i fotografije na kojima se vide oznake i brojevi u vezi pištolja na email kosmajac@yahoo.com :
Dali su svi serijski brojevi isti?
Šta piše na okviru?
Ima li jedan ili više okvira?
Da li ima nišan na 100 i 200?
Da li ima svoju originalnu futrolu?
Da li je rađena neka prepravka?
U kakvom je stanju cev?
Kako je registrovan (trofej...)?
Ima li pistolj istoriju?
koja je poslednja cena sobzirom da je u ovoj godini napreavljeno najviše Lugera i da su ovo godište i najjeftiniji, a ima ih verujte i za 200€? Naravno sve se gleda za odabir cene.
Ozbiljan sam kupac, pozdrav Aleksandar 062206975.

- - - - - - - - - -

Da li možete da mi pošaljete preciznije podatke i fotografije na kojima se vide oznake i brojevi u vezi pištolja na email kosmajac@yahoo.com :
Dali su svi serijski brojevi isti?
Šta piše na okviru?
Ima li jedan ili više okvira?
Da li ima nišan na 100 i 200?
Da li ima svoju originalnu futrolu?
Da li je rađena neka prepravka?
U kakvom je stanju cev?
Kako je registrovan (trofej...)?
Ima li pistolj istoriju?
koja je poslednja cena sobzirom da je u ovoj godini napreavljeno najviše Lugera i da su ovo godište i najjeftiniji, a ima ih verujte i za 200€? Naravno sve se gleda za odabir cene.
Ozbiljan sam kupac, pozdrav Aleksandar 062206975.
 

Back
Top