Oglasio se i Dodik povodom hapšenja generala

Marko BL

Iskusan
Poruka
6.947
Umjesto što u Sarajevu likuju zbog Mladićevog hapšenja, bilo bi bolje da hapse one što su činili zvjerstva nad Srbima

"Ponosni smo na Vojsku RS i tekovine njene časne borbe za slobodu", kaže Dodik

Predsjednik Republike Srpske /RS/ Milorad Dodik izjavio je danas da "podržava pravo boraca i građana RS da izraze stav povodom hapšenja generala Ratka Mladića i izrazio uvjerenje da će sva okupljanja proteći mirno i dostojanstveno, bez najmanjeg incidenta".


"Vojska RS predstavljala je izraz volje srpskog naroda u BiH za opstankom i odbranom svojih ognjišta i prava. Kao predsjednik RS ću uvijek i na svakom mjestu čuvati ugled i dostojanstvo Vojske RS, kao časne vojne formacije od najvećeg značaja za očuvanje srpskog naroda u BiH za vrijeme odbrambeno-otadžbinskog rata", naveo je Dodik u pisanoj izjavi za medije.

Predsjednik RS je podsjetio da svako ko je odgovoran za ratne zločine mora pred sudom da odgovara i na taj način dokaže ličnu nevinost ili krivicu i odbacio svaki pokušaj nametanja kolektivne krivice.
 
Poslednja izmena:
Umjesto što u Sarajevu likuju zbog Mladićevog hapšenja, bilo bi bolje da hapse one što su činili zvjerstva nad Srbima

"Ponosni smo na Vojsku RS i tekovine njene časne borbe za slobodu", kaže Dodik

Predsjednik Republike Srpske /RS/ Milorad Dodik izjavio je danas da "podržava pravo boraca i građana RS da izraze stav povodom hapšenja generala Ratka Mladića i izrazio uvjerenje da će sva okupljanja proteći mirno i dostojanstveno, bez najmanjeg incidenta".


"Vojska RS predstavljala je izraz volje srpskog naroda u BiH za opstankom i odbranom svojih ognjišta i prava. Kao predsjednik RS ću uvijek i na svakom mjestu čuvati ugled i dostojanstvo Vojske RS, kao časne vojne formacije od najvećeg značaja za očuvanje srpskog naroda u BiH za vrijeme odbrambeno-otadžbinskog rata", naveo je Dodik u pisanoj izjavi za medije.


[B]Predsjednik RS je podsjetio da svako ko je odgovoran za ratne zločine mora pred sudom da odgovara i na taj način dokaže ličnu nevinost ili krivicu i odbacio svaki pokušaj nametanja kolektivne krivice.[/B]




..tocno...
 
Znaci tamo nema slavlja , likovanja vladajuce gerniture, i civanja flasa vina za posebne prilike , ko u Srbiji .

Ne al na sve strane imaš mirne proteste koji nisu samo podrška generalu nego i časnoj borbi Srba na ovim prostorima, zahtjev za pošteno suđenje, zahtejv za procesuiranje zločinaca nad Srbima...

I ima nešto što me ne čudi puno, veliki naboj negativne energije prema Tadiću - ne zbog samog hapšenja jer se to znalo da će doći prije ili kasnije i to je međunarodna obaveza ako već hoćemo da budemo ozbiljna zemlja nego zbog njegovog nastupa na TV nakon hapšenja. Ljudi ne mogu da vjeruju šta je rekao, ogorčenje je ogromno.
 
Poslednja izmena:
Ne al na sve strane imaš mirne proteste koji nisu samo podrška generalu nego i časnoj borbi Srba na ovim prostorima, zahtjev za pošteno suđenje, zahtejv za procesuiranje zločinaca nad Srbima...

I ima nešto što me ne čudi puno, veliki naboj negativne energije prema Tadiću - ne zbog samog hapšenja jer se to znalo da će doći prije ili kasnije i to je međunarodna obaveza ako već hoćemo da budemo ozbiljna zemlja nego zbog njegovog nastupa na TV nakon hapšenja. Ljudi ne mogu da vjeruju šta je rekao, ogorčenje je ogromno.

Sta da ti kazem... A najtuznije je sto nema dobrog politicara u Srbiji... Eno Ceda hoce ukidanje Srpske, Tadic se hvali Zapadu,... E da nam je Mileta ovde... :(
 
thumbnail.php
 
Umjesto što u Sarajevu likuju zbog Mladićevog hapšenja, bilo bi bolje da hapse one što su činili zvjerstva nad Srbima

"Ponosni smo na Vojsku RS i tekovine njene časne borbe za slobodu", kaže Dodik

Predsjednik Republike Srpske /RS/ Milorad Dodik izjavio je danas da "podržava pravo boraca i građana RS da izraze stav povodom hapšenja generala Ratka Mladića i izrazio uvjerenje da će sva okupljanja proteći mirno i dostojanstveno, bez najmanjeg incidenta".


"Vojska RS predstavljala je izraz volje srpskog naroda u BiH za opstankom i odbranom svojih ognjišta i prava. Kao predsjednik RS ću uvijek i na svakom mjestu čuvati ugled i dostojanstvo Vojske RS, kao časne vojne formacije od najvećeg značaja za očuvanje srpskog naroda u BiH za vrijeme odbrambeno-otadžbinskog rata", naveo je Dodik u pisanoj izjavi za medije.

Predsjednik RS je podsjetio da svako ko je odgovoran za ratne zločine mora pred sudom da odgovara i na taj način dokaže ličnu nevinost ili krivicu i odbacio svaki pokušaj nametanja kolektivne krivice.
:ok::ok::ok::rtfm:
 
Znaci tamo nema slavlja , likovanja vladajuce gerniture, i civanja flasa vina za posebne prilike , ko u Srbiji .

Na pitanje da li biste izabrali nezavisnu Republiku Srpsku ili EU preko 90 % anketiranih je odgovorilo Republiku Srpsku ...

Na isto pitanje skoro 90 % siptara se izjasnilo za nezavisno Kosovo pa kad nikada ne bi usli u EU , a preko 80 % hrvata i muslimana ... Jedino se u Srbiji masa izjasnila za EU ( oko 42 % ) ....
 
Nije Mile sjajan,ali ima potrebnu dozu patriotizma i neda na RS

Nije sjajan ali je bolji od svih ovih kod nas :)

Vi patrijote ste čudna sorta. Eno pre neki dan drvlje i kamenje po Dodiku: "Svi su oni isti, ***** izdajničko, bla, bla..." A sad, malo promenio i opet je najveći sin srpstva :D

Pravopis ti je izgleda slabija strana ;)
A ja rec nisam rekao kad je ODLOZEN referendum, jer je to najbolji dogovor koji je mogao da napravi, ako ne uspe sa EU da se dogovori, pravo na referendum mu ostaje :)
 
Dodikov stav o svemu je jasan bio sve vreme ... Polozaj Srpske je jaci nego ikad, sam dolazak Estonove u BL da ga moli za neraspisivanje referenduma dovoljno govori ...

Trenutno sebi ne sme dozvoliti da otvoreno u javnosti stane u bezuslovnu odbranu Ratka Mladica.

Hrvati, Muslimani i Siptari se badava raduju zadnjoj recenici iz uvodnog posta, i oni kao i mi jako dobro znaju sta vodstvo RS misli o svemu ovome ... a Dodik pogotovo
 
Nije sjajan ali je bolji od svih ovih kod nas :)



Pravopis ti je izgleda slabija strana ;)
A ja rec nisam rekao kad je ODLOZEN referendum, jer je to najbolji dogovor koji je mogao da napravi, ako ne uspe sa EU da se dogovori, pravo na referendum mu ostaje :)

Bre, bre, kako nemate osećaj za sarkazam. Pa to patriJote, srBstvo i ostali otažbinski termini su ustaljeni u vokabularu pravih srBskih bomoljuba ;) :mrgreen:

Nisam konkretno na tebe ni mislio, delim tvoje mišljenje, ali stavovi većine su bili suprotni... Uostalom, otvori tu temu i videćeš. Odmah su one mantre iz Sarajeva i Zagreba o Dodiku kao ratnom profiteru usvojile domaće patriote. :D
 
Dodikov stav o svemu je jasan bio sve vreme ... Polozaj Srpske je jaci nego ikad, sam dolazak Estonove u BL da ga moli za neraspisivanje referenduma dovoljno govori ...

Trenutno sebi ne sme dozvoliti da otvoreno u javnosti stane u bezuslovnu odbranu Ratka Mladica.

Hrvati, Muslimani i Siptari se badava raduju zadnjoj recenici iz uvodnog posta, i oni kao i mi jako dobro znaju sta vodstvo RS misli o svemu ovome ... a Dodik pogotovo

Mislim da Dodik lično nikada nije mirisao ni Karadžića, ni Mladića ;)
 
Bre, bre, kako nemate osećaj za sarkazam. Pa to patriJote, srBstvo i ostali otažbinski termini su ustaljeni u vokabularu pravih srBskih bomoljuba ;) :mrgreen:

Nisam konkretno na tebe ni mislio, delim tvoje mišljenje, ali stavovi većine su bili suprotni... Uostalom, otvori tu temu i videćeš. Odmah su one mantre iz Sarajeva i Zagreba o Dodiku kao ratnom profiteru usvojile domaće patriote. :D

Znam bre salim se :D A ok je ja samo da se ogradim ;)
 

Back
Top