ОГЛАСИЛА СЕ МАРИЈА МИЛОШЕВИЋ:Породица није дала ДОЗВОЛУ да се користе њихова имена у СЕРИЈИ!

Погледај фаце ових кукавеља, док слушају превод излагања... :lol:
Sta je on izlagao.Kako je imao obraza da ista "obrazlaze".Hiljade srpskih mladica je poginulo zbog njega.Svog sina je laznim uvrenjem,dobijenim od
VMA,da mu je sin NESPOSOBAN za sluzenje vojske,obezbedio da ne ide u rat,koji je on poveo.!
 
Ja Zlobi jedino 'zameram' što 'operaciju Kosovo' nije odradio odmah NAKON Bljeska i Oluje! :super: Za ostalo i nije imao više mogućnosti radi opšteg stanja u Truloslaviji i stavu međunarodne zajednice prema toj šugavoj državi!
Ko zeli vece -izgubi iz vrece ! Kaze nasa narodna poslovica.Srbija je dovoljno velika,za nas kojih nema ni punih sedam miliona stanovnika.Nista nama
ne treba vise teritorije,nego sto je posedujemo sada.!
 
Sta je on izlagao.Kako je imao obraza da ista "obrazlaze".Hiljade srpskih mladica je poginulo zbog njega.Svog sina je laznim uvrenjem,dobijenim od
VMA,da mu je sin NESPOSOBAN za sluzenje vojske,obezbedio da ne ide u rat,koji je on poveo.!
Ево још једног дупеглавца са причком коју је научуо у ЖЕНСКОЈ берберници! :zcepanje:
Када је рат почео, "његов син" је у том тренутку имао мање од 17 година, а ти
малоумниче, вероватно неко УСТАШКО КОПИЛЕ, боље се подучи о томе, ко
је започињао рат, КОГА СУ УБИЈАЛИ ЗЛОТВОРИ, како је по признању самих
сепаратиста започео рат...
Да ли си нешто схватио, Смутљивче? :think:
 
Sta je on izlagao.Kako je imao obraza da ista "obrazlaze".Hiljade srpskih mladica je poginulo zbog njega.Svog sina je laznim uvrenjem,dobijenim od
VMA,da mu je sin NESPOSOBAN za sluzenje vojske,obezbedio da ne ide u rat,koji je on poveo.!
Nije mu za zameriti! Tih godina je bilo masovnog izbegavanja prisustvovanja 'vojnim vežbama'! :zcepanje:
 
Ili ga pokušaš argumentima razuveriti, ili ga ignoriraš
Zabranio sam toj prljavoj krpi (Dragan 1O) da mi se obraca.Dobijem dijareju,kada vidim njegovo ime.Nije moj nivo.To je obican nistak,odpadak od naroda.
Njemu argumenti nista ne znace,jer ne zna, ni sta znaci rec argument.!
 
А јесу ли обавезни да их питају, како уопште закон то регулише? Могуће да ми је промакло, нисам толико пажљиво читао увод.
Ma ne treba nikakva dozvola.Ta porodica Milosevic,stavljena je koliko znam,van zakona.!
 
Nije mu za zameriti! Tih godina je bilo masovnog izbegavanja prisustvovanja 'vojnim vežbama'! :zcepanje:
Ali Marko nije bio bilo ko.Milosevic je bio glavni Strumf u Srbiji,a njegov sin dobija lazno uverenje,o nesposobnosti sluzenja JNA.Bruka i sramota>Nas narod
lepo kaze:Lako je tudjim turcom - po koprivama mlatiti.!
 
Ево још једног дупеглавца са причком коју је научуо у ЖЕНСКОЈ берберници! :zcepanje:
Када је рат почео, "његов син" је у том тренутку имао мање од 17 година, а ти
малоумниче, вероватно неко УСТАШКО КОПИЛЕ, боље се подучи о томе, ко
је започињао рат, КОГА СУ УБИЈАЛИ ЗЛОТВОРИ, како је по признању самих
сепаратиста започео рат...
Да ли си нешто схватио, Смутљивче? :think:
Matori seronjo.poceo si da lupas dok nisi prolupao.Kada vidim tvoje ime na forumu,povracam danima.!
 
Na Alibabi ima rasprodaja dildoa u cast Kineske nove godine

Dajte da doniramo po neki euro, da kupimo Mariji par komada da ne bude usamljena
Марија, твоја сестра или мама беше? :think:
 
Matori seronjo.poceo si da lupas dok nisi prolupao.Kada vidim tvoje ime na forumu,povracam danima.!
'Де си Протуво? ;) Ево још мало, да ти буде мука, да блејиш док не промукнеш. :)
 
Na Alibabi ima rasprodaja dildoa u cast Kineske nove godine

Dajte da doniramo po neki euro, da kupimo Mariji par komada da ne bude usamljena
Marija je (tako kazu) neobicno duboka.Njoj treba dildo po meri curca od magarca.Pa i to .....jedva da je zadovolji.....
 

Back
Top