ОГЛАСИЛА СЕ МАРИЈА МИЛОШЕВИЋ:Породица није дала ДОЗВОЛУ да се користе њихова имена у СЕРИЈИ!

Poruka
20.103
ОГЛАСИЛА СЕ МАРИЈА МИЛОШЕВИЋ:
Породица Мирјане и Слободана није дала ДОЗВОЛУ да се користе њихова имена у СЕРИЈИ!

images

Марија и Марко Милошевић су се огласили поводом информације да од марта наредне године почиње снимање серије "Породица", па су демантовали да је дата дозвола за коришћење имена чланова породице Милошевић.

"Породица покојне Мирјане Марковић и покојног Слободана Милошевића није дала никакву сагласност, нити право да се у серији користе имена покојне Мирјане Марковић, покојног Слободана Милошевића и осталих чланова породице Милошевић"
, наводи се у саопштењу Маријиног адвоката.

*********************
Иначе, ових дана су медији објавили ту вест, да се снима серија:
....

Уметничка слобода

- Серија је тренутно у фази припрема. „Породица“ је пројекат надахнут стварним личностима из новије српске историје и у свом фокусу има брачни пар Милошевић-Марковић. Ова серија ће се усредсредити на дане непосредно пре хапшења бившег председника Југославије Слободана Милошевића, све то дато кроз драматизацију истинитих догађаја, а уз неопходне уметничке слободе које ће помоћи да се ова вишеслојна прича сагледа из више различитих углова - саопштила је досад продукција,...

Видела сам ту објаву у медијима и искрено се понадала, да ће се Марија или Марко огласити. Па, на шта личи то да свако себи узме за право и да користећи "УМЕТНИЧКЕ СЛОБОДЕ" (???!!!) прави серије о нечијим родитељима, чија су деца још жива, а да их уопште не контактирају и питају за дозволу. Ја бих, да се неко тако са мојим родитељима покушао да "игра", такве одмах тужила и гонила их све до "Стразбура". У овој Србији је свако почео да ради шта хоће (ваљда угледавши се на то како ради државно руководство)
 
Питала бих ове паметњаковиће који су умислили да могу тек тако да направе серију о породици Милошевић, а ШТА им то значи да би они снимали серију "кроз драматизацију истинитих догађаја, а уз неопходне уметничке слободе?
Па бих им онда, када би ми објаснили, које су то користили "уметничке слободе", нану нанину ("одрала бих им кожу слеђа" у Стразбуру, да више ни њима ни никоме ништа слично не би пало на памет).
 
A sto su pobjegli iz Srbije? Pa zato sto niko normalan ne bi za njima plako da dobiju metak u celo. Ko sto ne bi plakao za Tadicem, Vucicem, Seseljom. Zoranom, Jadrankom, Cedom, itd., da im neko na sred ulice saspe metak u celo. Niko.
Jer svi mi po bozjem daru znanja, svi znamo da je to sve demokratska teroristicka banda. I zna se sta takvima sljeduje.
 
Што волим :zper:што се Слобин и Мирин "пријатељ" први упецао на ту вест и уместо да прво постави питање ДА ЛИ је породица консултована са тим да се о њима снима серија, он још наводи КО би могао да глуми Слобу и Миру. :dash:

milutin-mrkonjic(1).jpg
Počasni predsednik SPS Milutin Mrkonjić kaže za Kurir da nema dilemu ko može da igra bivšeg predsednika.


- Za Slobu bi bio idealan Lepomir Ivković, koji i likom podseća na Slobodana. Mira je mnogo složenija ličnost i teško će naći pravu glumicu. Mira Karanović je vrhunska glumica i mislim da bi to bio veliki izazov za nju i dobro rešenje. Lepo je što se snima serija o Miloševićima, ..


Ништа се овај Мркоњић не разликује од осталих "Дачића", који су једва чекали да Слобе више не буде!
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Opusti se Kisela, mislim da će ih SNS prikazati u seriji kao fantastičnu četvorku koja se bori protiv zla samo da se dodvore nacionalistima tipa sotir i komunistkinja gde i ti spadaš.

Џаба се радујеш, није ни СНС (АВ) света крава, па да све могу. Ипак, верујем да деца Слободана Милошевића МОГУ да макар у овоме истерају своја законска и људска права. (Не верујем у српско правосуђе, али има оно у Стразбуру, које мора да се испоштује)
 
Počasni predsednik SPS Milutin Mrkonjić kaže za Kurir da nema dilemu ko može da igra bivšeg predsednika.

- Za Slobu bi bio idealan Lepomir Ivković, koji i likom podseća na Slobodana. Mira je mnogo složenija ličnost i teško će naći pravu glumicu. Mira Karanović je vrhunska glumica i mislim da bi to bio veliki izazov za nju i dobro rešenje. Lepo je što se snima serija o Miloševićima, ..
Posebno u lactivnim scenama. Fokus na fabulu: Jadi mlade Mire Markovic i njena marksisticko-lenjinisticka borba protiv neizdrzi. :lol:
 
Питала бих ове паметњаковиће који су умислили да могу тек тако да направе серију о породици Милошевић, а ШТА им то значи да би они снимали серију "кроз драматизацију истинитих догађаја, а уз неопходне уметничке слободе?
Па бих им онда, када би ми објаснили, које су то користили "уметничке слободе", нану нанину ("одрала бих им кожу слеђа" у Стразбуру, да више ни њима ни никоме ништа слично не би пало на памет).

Зашто у Стразбуру?
 
Зашто у Стразбуру?

Већ сам написала зашто
https://forum.krstarica.com/threads...-njihova-imena-u-seriji.899019/#post-38997742

Марија и Марко нису јавне личности и имају право на приватност и зато могу у Стразбуру да траже заштиту за своја људска права (У СЛУЧАЈУ да наше корумпирано судство ЗАТАЈИ). ИСТО бих и ја затражила, да ми само неко ПОКУША на било који начин ЈАВНО да понизи моје родитеље. Јесам јасна:?::!:

E pa jbg maro niko nije dao saglasnost ni da iznosite nase pare u dzakovima
Где је доказ за то, да га можда ти немаш?
 
A sto su pobjegli iz Srbije? Pa zato sto niko normalan ne bi za njima plako da dobiju metak u celo. Ko sto ne bi plakao za Tadicem, Vucicem, Seseljom. Zoranom, Jadrankom, Cedom, itd., da im neko na sred ulice saspe metak u celo. Niko.
Jer svi mi po bozjem daru znanja, svi znamo da je to sve demokratska teroristicka banda. I zna se sta takvima sljeduje.

Теби само фали још нож у зубима, па да употпуним слику шта би ти радио са нама нормалнима.:hehe:

rsgQO_oo.jpeg
 
Чуди ме да нико, иоле разуман, ми није одговорио на ову поруку. Шта овима, који би снимали серије о нечијим породицама ЗНАЧИ то "НЕОПХОДНЕ УМЕТНИЧКЕ СЛОБОДЕ", а овамо се позивају на ИСТИНИТЕ ДОГАЂАЈЕ. Ево понављам то моје питање:


Питала бих ове паметњаковиће који су умислили да могу тек тако да направе серију о породици Милошевић, а ШТА им то значи да би они снимали серију "кроз драматизацију истинитих догађаја, а уз неопходне уметничке слободе?
Па бих им онда, када би ми објаснили, које су то користили "уметничке слободе", нану нанину ("одрала бих им кожу слеђа" у Стразбуру, да више ни њима ни никоме ништа слично не би пало на памет).
 
Pazi da nece da bude istina u seriji...malo sutra..
Pa ko ima ludila dovoljno da napravi stvarni prikaz sta se desavalo?
Deo te CIA izdajnicke kooperacije je bukvalno jos uvek aktivan, a da ne pricamo o odnosima koji su sad jos razvijeniji na javnoj sceni.
Rec izdajnicka ne koristim u smislu razaranje ekonomije i drustva, to je sad prihvatljiv nacin ponasanja srpskog pojedinca, tako da tu nije opravdano koristiti rec izdaja, izdaja koga, svi su onda u izdaji...
Izdajnicka je u drugim razmerama, koje niti su prihvatljive narodu niti ce ih iko ikad objaviti javno, a okrenule bi mnogo stvari naopako , nazalost kad se stvari okrecu naopako nastupa nasilje kod balkanaca.

Tako da srbi ce i dalje da zive sa mitovima, a ne sa istinama...
 
A sto su pobjegli iz Srbije? Pa zato sto niko normalan ne bi za njima plako da dobiju metak u celo. Ko sto ne bi plakao za Tadicem, Vucicem, Seseljom. Zoranom, Jadrankom, Cedom, itd., da im neko na sred ulice saspe metak u celo. Niko.
Jer svi mi po bozjem daru znanja, svi znamo da je to sve demokratska teroristicka banda. I zna se sta takvima sljeduje.
Ja sam plako kad sam vudeo da su Zoranu Djindjiću dali bulevar - ode sve u kuratz!
Peticiju za imenovanje bulevara potpisali u DS oni koji se nadali uhlebljenju na mufte preko partije.
Sad prešli u SNS
 
Теби само фали још нож у зубима, па да употпуним слику шта би ти радио са нама нормалнима.:hehe:
Ako si ti normalna, ja sam onda superman. Arnold Schwaizi sa pamecu Mileve Maric i Carla Sagana, sposoban da leti brzinom warpa 9 kao Star Trek ship Enterprise. :hehe:
 
ОГЛАСИЛА СЕ МАРИЈА МИЛОШЕВИЋ:
Породица Мирјане и Слободана није дала ДОЗВОЛУ да се користе њихова имена у СЕРИЈИ!

images

Марија и Марко Милошевић су се огласили поводом информације да од марта наредне године почиње снимање серије "Породица", па су демантовали да је дата дозвола за коришћење имена чланова породице Милошевић.

"Породица покојне Мирјане Марковић и покојног Слободана Милошевића није дала никакву сагласност, нити право да се у серији користе имена покојне Мирјане Марковић, покојног Слободана Милошевића и осталих чланова породице Милошевић"
, наводи се у саопштењу Маријиног адвоката.

*********************
Иначе, ових дана су медији објавили ту вест, да се снима серија:


Видела сам ту објаву у медијима и искрено се понадала, да ће се Марија или Марко огласити. Па, на шта личи то да свако себи узме за право и да користећи "УМЕТНИЧКЕ СЛОБОДЕ" (???!!!) прави серије о нечијим родитељима, чија су деца још жива, а да их уопште не контактирају и питају за дозволу. Ја бих, да се неко тако са мојим родитељима покушао да "игра", такве одмах тужила и гонила их све до "Стразбура". У овој Србији је свако почео да ради шта хоће (ваљда угледавши се на то како ради државно руководство)

Marija tuži skrndelje i namakni lovu.
 

Back
Top