Oglas: diplomirani ekonomista nudi auto u zamenu za zaposlenje

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
Očaj ili šala? Menja auto za posao
Izvor: B92

Niš -- Jedan Nišlija objavio je oglas na internetu u kom navodi da poklanja automoblil "daevu" osobi koja može, kako je naveo, da mu "obezbedi zaposlenje u Nišu".

U oglasu navodi da je po struci diplomirani ekonomista u oblasti marketinga i da ima osam godina iskustva u praksi.

18942735874d56706edbc1a789153594_orig.jpg


"U obzir dolaze i poslovi koji zahtevaju niži stepen obrazovanja ukoliko je zarada na nivou republičkog proseka", piše u oglasu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=02&dd=12&nav_category=12&nav_id=492372
 
Нема посла.Али где је нашао у Нишу да нуди тако нешто,неће добити посао а остаће без кола ма каква била.Да је неки способан као поједине Нишлије,имао би кеш,кола колико хоћеш и никад не би тражио посао.Гајио би грожђе и правио ''светски позната'' вина.
 
Očaj ili šala? Menja auto za posao
Izvor: B92

Niš -- Jedan Nišlija objavio je oglas na internetu u kom navodi da poklanja automoblil "daevu" osobi koja može, kako je naveo, da mu "obezbedi zaposlenje u Nišu".

U oglasu navodi da je po struci diplomirani ekonomista u oblasti marketinga i da ima osam godina iskustva u praksi.

18942735874d56706edbc1a789153594_orig.jpg


"U obzir dolaze i poslovi koji zahtevaju niži stepen obrazovanja ukoliko je zarada na nivou republičkog proseka", piše u oglasu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=02&dd=12&nav_category=12&nav_id=492372
A prosvetari nezadovoljni i štrajkuju...
 
A prosvetari nezadovoljni i štrajkuju...

da, strasno. nenormalno je da su samo oni u strajku a ovakvo je stanje u drzavu . treba da im se pridruze u protestima i svi zaposleni u ostalim granama ali i nezaposleni.

Da sam ja na njegovom mestu taksirao bih na crno.

aha, to bi mu bilo jako pametno. i onda kad zaustavi policija koje nikad u istoriji Srbije nije bilo vise po glavi coveka, legitimisu ga i oduzmu mu vozilo. i onda je ostao i bez posla i bez auta.
 
Poslednja izmena:
A prosvetari nezadovoljni i štrajkuju...
''Просветари'' су већином жене.А жене углавном причају о емпатији,разумевању и солидарности али према другима ретко осећају нешто од тога.Поготово немају осећај за социјални моменат.
 
aha, to bi mu bilo jako pametno. i onda kad zaustavi policija koje nikad u istoriji Srbije nije bilo vise po glavi coveka, legitimisu ga i oduzmu mu vozilo. i onda je ostao i bez posla i bez auta.

Policija ne moze da oduzme vozilo.
Policija nema pravo da IZRICE KAZNE. To pravo svud u svetu imaju Sudovi.
Mogu da ga predaju na sud, pa da ga sud eventualno kazni.
Ako DOKAZU da je taksirao.
A to nije moguce lako dokazati.
 
Očaj ili šala? Menja auto za posao
Izvor: B92

Niš -- Jedan Nišlija objavio je oglas na internetu u kom navodi da poklanja automoblil "daevu" osobi koja može, kako je naveo, da mu "obezbedi zaposlenje u Nišu".

U oglasu navodi da je po struci diplomirani ekonomista u oblasti marketinga i da ima osam godina iskustva u praksi.

18942735874d56706edbc1a789153594_orig.jpg


"U obzir dolaze i poslovi koji zahtevaju niži stepen obrazovanja ukoliko je zarada na nivou republičkog proseka", piše u oglasu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=02&dd=12&nav_category=12&nav_id=492372

vazno da prosvetari nisu zadovoljni sa 400 evra :dash:
 
vazno da prosvetari nisu zadovoljni sa 400 evra :dash:
Мање заебавај жене а више им буди на услузи па ће и теби бити лепо к'о и српској Влади,која додуше није баш неки репрезентативан елемент за било какво поређење.
 
ljudi danas citam Soskic lobira da se uzme nova transa od par milijardi kredita od MMF-a

Znaci ovde ce da bude JOS VECE SRANJE I BEDA nego sto je sada , jer kako da se drugacije vracaju ti krediti nego dizanjem poreza narodu i smanjenjem plata?!?!?!

Stoga nama ovde treba jedan GENERALNI STRAJK koliko sutra, do smene borisa tadica i njegovog rezima i onda totalna promena ekonomske politike , i uvodjenje zakona koji ZABRANJUJE bilo kakva zaduzivanja za finansiranje budzeta i zakona koji zabranjuje zaduzivanja i intervencije drzave na deviznom trzistu tj vestacko pumpanje laznog kursa dinara

Sve ostalo nas vodi u propast i katastrofu.
 
''Просветари'' су већином жене.А жене углавном причају о емпатији,разумевању и солидарности али према другима ретко осећају нешто од тога.Поготово немају осећај за социјални моменат.

Ko ih yebe, nek svrsavaju i dalje na najlepseg. Nije on zaseo na silu, covek sarmantan a ovce se primile. :mrgreen:
 
Policija ne moze da oduzme vozilo.
Policija nema pravo da IZRICE KAZNE. To pravo svud u svetu imaju Sudovi.

Mogu da ga predaju na sud, pa da ga sud eventualno kazni.
Ako DOKAZU da je taksirao.
A to nije moguce lako dokazati.
Glupo je da ti odatle, pričaš šta ko (policija u ovom slučaju) ima prava OVDE (koliko god on na to zapravo NEMA prava)
 

Back
Top