Quantcast

Office napajanja

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.638
Ako je verovati onome sto pise, tj. onoj slici, koliko vidim ima 2x30A grane, sto bi trbalo da znaci da moze da isporuci 60Ax12=720W mada cisto sumnjam, izgleda mi kao najgrdji kinez!!!!

Poslednja izmena:

dejannn

Iskusan
Poruka
5.719
Da li bi napajanje " Blueberry PSB 520 " moglo da ide na ovu:

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/HD_7750/

graficku karticu???

Moze bez problema, samo je pitanje koliko ce izgurati,koliko para toliko muzike vazi za ovo napajanje,spada u najbolja ta kineska, ja imam slabije iste marke od 400 w, radi vec 3,5 god, sa slicnom grafickom sto se tice potrosnje,jedno vreme mi je to napajanje teralo i Amd 4850, a ona trosi dosta vise od 7750, ja ti savetujem iz iskustva da uzmes

Poslednja izmena:

Dusann696

Početnik
Poruka
20
Moze bez problema, samo je pitanje koliko ce izgurati,koliko para toliko muzike vazi za ovo napajanje,spada u najbolja ta kineska, ja imam slabije iste marke od 400 w, radi vec 3,5 god, sa slicnom grafickom sto se tice potrosnje,jedno vreme mi je to napajanje teralo i 4850, a ona trosi dosta vise od 7750, ja ti savetujem iz iskustva da uzmes
Hvala na odgovoru :D

gost 169292

Aktivan član
Poruka
1.366
Kakva su TM napajanja iz CoolerMaster Ellite 33x kucista?

TM-420-PMSR/P certified by CM (SunPro)
http://cmupload.coolermaster-usa.com/saleskit/Power Supply/Notebook Adapater/TM-420-PMSR(PMSP).pdf

Da li su ovakva napajanja bolja od jeftinih kineza sliznih snaga (znam da ovo nije pravih 420W) tipa MSi, Frontier, Rexpower, Zito, Blueberry, KME, JNC...?
Najbolje je uzeti neko brendirano napajanje, koje je provereno i ima sigurnu garanciju na rad. Ali uvek stoji ono koliko para toliko muzike, tako da ako hoces uzmi LC Power napajanje, jesu jeftina ali sve vise se kod nas prodaju bas zbog toga i cujem da su ljudi zadovoljni! :)6+

deshampion

Obećava
Poruka
87
Posto se radi o napajanju da pitam da li sam dobro izabrao sto se tice ovog napajanja sto sam kupio
Postavio sam pitanje i ranije ali mi nije niko odgovorio a vidim da se rijetko spominju napajanja marke Seasonic a dao sam za njega lijepih 145e. pa cisto da vidim misljenje nekoga ko je strucniji

napajanje.jpg

dejannn

Iskusan
Poruka
5.719
Posto se radi o napajanju da pitam da li sam dobro izabrao sto se tice ovog napajanja sto sam kupio
Postavio sam pitanje i ranije ali mi nije niko odgovorio a vidim da se rijetko spominju napajanja marke Seasonic a dao sam za njega lijepih 145e. pa cisto da vidim misljenje nekoga ko je strucniji

najkvalitetnija napajanja i medju najskupljim, mada po meni trebaju da budu i najskuplja ,jer nude najveci kvalitet i sve ostalo

deshampion

Obećava
Poruka
87
Hvala na odgovoru :)
Mada mislim da bi meni zavrsilo posao i ono od 600w ali sam uzeo stvar kvalitetnu i sad sam valjda miran neko vrijeme
Promijenio sam do sad 3 MS-ova,jedno mi je crklo od 400w pa sam kupio isto i kasnije ga morao zamijeniti zbog grafike i uzeo opet MS 550w.
Sad mislim da sam kupio dovoljno jako da ne hvali struje i za neku jacu grafiku i ostale komponente

dejannn

Iskusan
Poruka
5.719
Nema na cemu,pogresio sam seasonic je najkvalitetnije napajanje na svetskom trzistu,nisam hteo gore da ispravljam,ko ima para samo njega treba imati na umu,jeste da kosta,ali traje najduze,najizdrzljivije je................................................

Poslednja izmena:

dejannn

Iskusan
Poruka
5.719
Super onda,sad ostaje samo da vidim kako ce se ovo moje pokazati ako ne budi neki feler posto mi u zadnje vrijeme nesto ne ide,taman kupim jednu stvar a druga crkne :)
Kolika je garancija, moze da pandrkne samo u slucaju da je doslo do meke fabricke greske ali ovde su u pitanju najmanje moguce sanse,imaju najstrozu kontrolu kvaliteta delova koji se ugradjuju.....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.