office 2010

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

milan-s

Obećava
Poruka
96
Ne znam sta se desava sa office-om 2010, ja ga skinem sa sajta i instaliram i sve lepo radi i posle nekog vremena ne dozvoljava ulazak i rad u programu, da li ja gresim pri instalaciji, jel moze neko da pomogne vise nemam zivaca hvala.
 
Trebalo je da mu isključiš ...Automatski UPDATE....pošto nije legalna verzija ( nije plaćen )....;)

Sada moraš ...SVE PONOVO....ali ako se je upisao u registere...NEĆE NI TO POMOĆI...:(.

Tada ti je ...JEDINA NADA....System Restore....:ok:

Vrati na datum ...PRE PRVE INSTALACIJE....zatim...INSTALIRAJ ....i potom ...OBAVEZNO ISKLJUČI....UPDATE....;).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top