Office 2010 Portable ili samo Word

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Побогу! хајде да ја то урадим. пређем на Опен офис, али сви које знам и који ми шаљу нешто да пропитам,с редим итд шаљу у Ворду, или Екселу
уз то, радим на позајмљнеом лаптопу који има легалну осмцу која се надограидла на десетку, легални Каспер.. Али се Офис није андоградио, остала је седмица. И сад ћу ја то да избацим и уградим Линкус. Не смем човече! Ако скупим паре за нову машину, моћи ћу да бирам. Овако...
 
Побогу! хајде да ја то урадим. пређем на Опен офис, али сви које знам и који ми шаљу нешто да пропитам,с редим итд шаљу у Ворду, или Екселу
уз то, радим на позајмљнеом лаптопу који има легалну осмцу која се надограидла на десетку, легални Каспер.. Али се Офис није андоградио, остала је седмица. И сад ћу ја то да избацим и уградим Линкус. Не смем човече! Ако скупим паре за нову машину, моћи ћу да бирам. Овако...
Jos si zensko, a ponasas se tako. Dobila si linkove od mene. Mozda od sminke nisi videla. Sad idi pogledaj, preuzmi i da te ne slusamo vise.
 
Да ли сам женско ти то гарант не знаш. Нисам ни видео ова коментар са линковима, него остале, реицмо овај
Mozda mu ne odgovara fon. Zeli komfort racunara.
Мислим да је помама за мобилним плод нечијег конформизма.
Не хвалим се никаквим знањем, често сам овде писао да сам за системе приучени лаик, једино што знам је Офис, због тог ECDL И у том Офису сам заборавио Аксес јер га овде нико не користи.
Написах на почетку да сам ишао на Гугл, па или добијао неке леве ствари или искакало упозорење да је сат штетан.

Иначе, понеко коме треба нешто поправити у тексту, уопште рецимо нема интернет, тако да му је илузорно причати о Гугл драјву.
Са овог Океана сам био скинуо и није могло да се угради...A не може ни сада.

Konfiggiracija2020-07-24_142650.jpg

Написао сам на почетку, да нисам од оних који одмах питају овде пре но питају Гугл. Па кад нисам нашао, тек сам се онда обратио за помоћ.
Чак ми је Гугл нудио и неки секси океан. са ваљда Џенифер Лопез
Poslednjih 7 dana2020-07-24_143318.jpg
 
Poslednja izmena:
Да ли сам женско ти то гарант не знаш. Нисам ни видео ова коментар са линковима, него остале, реицмо овај
Mozda mu ne odgovara fon. Zeli komfort racunara.
Мислим да је помама за мобилним плод нечијег конформизма.
Не хвалим се никаквим знањем, често сам овде писао да сам за системе приучени лаик, једино што знам је Офис, због тог ECDL И у том Офису сам заборавио Аксес јер га овде нико не користи.
Написах на почетку да сам ишао на Гугл, па или добијао неке леве ствари или искакало упозорење да је сат штетан.

Иначе, понеко коме треба нешто поправити у тексту, уопште рецимо нема интернет, тако да му је илузорно причати о Гугл драјву.
Са овог Океана сам био скинуо и није могло да се угради...A не може ни сада.
Написао сам на почетку, да нисам од оних који одмах питају овде пре но питају Гугл. Па кад нисам нашао, тек сам се онда обратио за помоћ.
Pogledajte prilog 737047
Мени је без икаквог проблема преузео са првог сајта фајл. И покренуо ворд јер је портабле и не треба инсталација. Тако да твоја грешка сама каже: Setup cannot install. Одакле таква грешка ако не инсталираш ништа? Јеси ли/ла пробао са свих линкова које сам ти проследио?
 
Мени је без икаквог проблема преузео са првог сајта фајл. И покренуо ворд јер је портабле и не треба инсталација. Тако да твоја грешка сама каже: Setup cannot install. Одакле таква грешка ако не инсталираш ништа? Јеси ли/ла пробао са свих линкова које сам ти проследио?
За ада само са овог океана са кога сам и неки дан скинуо. Пробаћу остале.
Није ишло ни са овог:
https://softopc.com/microsoft-office-2010-portable-free-download/
Још да пробам овај трећи...
 
Скинух и са сајта download bull. Иста мета исто одстојање. Неће па неће.
Овај Виндоус и иначе зеза. Пренео сам био са старог лапропа Fast Stone Capture и Акробат 11. Он је акробата истерао после пар месеци (можда што је био на 32 бита) а у Fast Stone Capture не ради опција за снимање видеа-покрете на екрану, само слике.

nece ni ovo2020-07-24_153246.jpg
 
Побогу! хајде да ја то урадим. пређем на Опен офис, али сви које знам и који ми шаљу нешто да пропитам,с редим итд шаљу у Ворду, или Екселу
уз то, радим на позајмљнеом лаптопу који има легалну осмцу која се надограидла на десетку, легални Каспер.. Али се Офис није андоградио, остала је седмица. И сад ћу ја то да избацим и уградим Линкус. Не смем човече! Ако скупим паре за нову машину, моћи ћу да бирам. Овако...
Ako nisi znala, LibreOffice postoji i za Windblows poluproizvod! :zcepanje: :zcepanje:
https://www.libreoffice.org/download/download/?type=win-x86&version=6.3.6&lang=en-US
 
Ево видех да је ФосилВас опет блистао. Предложио ЛИБРЕ ОФИС.
Побогу, нисам тражио савет ЧИМЕ ДА ЗАМЕНИМ ВОРД него где да нађем новију верзију истог.
Још пре 10 година сам се заџебао и отворио на рачунару са Либре, отворио један свој Ворд фајл. После отворим на мом рачуанру и нађем
????? ????? ??????
Све ми сYебао. Уништен фајл.
Маните ме молим вас Либре офиса или тог некаквог " WPS ofis, bespatan je i po meni dosta kompatibilan sa M$ ofisom. "
Шта знали доста компаитбилан побогу? Хоћу да некоме уредим текст и вратим му у Ворду или пдф, а ви ми овде нудите некекве Либре или WPS ofis .

Као да дођем у кафану и тражим сок а ви ми нудите ликер.
лепо сам питао има ли неко линк за Office 2010 portable. или Word 2010 portablе.
Маните ме ових идеја, андроида и Либре офиса.
И господине Стојко, можеш ти да ИТ псименост Срба мериш заљбљеношћу у андроиде, и да сматраш глупим оне који не само читају књиге на великом екрану, него рецимо раде пројекте, Аутокад, исл, или пак раде са Ексел табелама од десетине хиљда ставки, али то је твој проблем.
Ето, признајем, имам андроид који м служи само као кемара. Шта ћу јадан кад сам заостао.
Е да, служио ми да инсталирам Вибер на рачунар.
А неко ми овде помену и комфор. Шта ћу кад сма наопак, па ми лакше куцати на тастатури рачунара, него набадати оном типкалицом на андроиду.
https://www.amazon.com/Microsoft-Office-Home-Business-2010/dp/B0036Z0NZI
 
Windblows poluproizvod! ?
??????????????
Шта ли је то полупроизвод? Овде је енка легалне десетка коју не смем да дирам. А најрадије бих је склонио и уградио семдицу
Nešto što radi svoje sigurnosti ne smeš da koristiš više godina od polovine prosečne starosti automobila u Srbiji! :zcepanje:
 
Ево видех да је ФосилВас опет блистао. Предложио ЛИБРЕ ОФИС.
Побогу, нисам тражио савет ЧИМЕ ДА ЗАМЕНИМ ВОРД него где да нађем новију верзију истог.
Још пре 10 година сам се заџебао и отворио на рачунару са Либре, отворио један свој Ворд фајл. После отворим на мом рачуанру и нађем
????? ????? ??????
Све ми сYебао. Уништен фајл.
Маните ме молим вас Либре офиса или тог некаквог " WPS ofis, bespatan je i po meni dosta kompatibilan sa M$ ofisom. "
Шта знали доста компаитбилан побогу? Хоћу да некоме уредим текст и вратим му у Ворду или пдф, а ви ми овде нудите некекве Либре или WPS ofis .

Као да дођем у кафану и тражим сок а ви ми нудите ликер.
лепо сам питао има ли неко линк за Office 2010 portable. или Word 2010 portablе.
Маните ме ових идеја, андроида и Либре офиса.
И господине Стојко, можеш ти да ИТ псименост Срба мериш заљбљеношћу у андроиде, и да сматраш глупим оне који не само читају књиге на великом екрану, него рецимо раде пројекте, Аутокад, исл, или пак раде са Ексел табелама од десетине хиљда ставки, али то је твој проблем.
Ето, признајем, имам андроид који м служи само као кемара. Шта ћу јадан кад сам заостао.
Е да, служио ми да инсталирам Вибер на рачунар.
А неко ми овде помену и комфор. Шта ћу кад сма наопак, па ми лакше куцати на тастатури рачунара, него набадати оном типкалицом на андроиду.
Шта ти значи то "да вратим у Ворду"?
Да ли је то нека нова екстензија за тип фајла?

Оно колико знам можеш неки документ израдити и запамтити у неколико различитих формата ли за формат који се назива "Ворд" још нисам...
Колико се сећам постоји неки део мајкрософтовог канцеларијског пакета који носи назив "world" али он служи да се неки текстуални документ уреди и запамти у неком од подржаних формата...
Дакле који формат ти користиш?
 
Poslednja izmena:
Шта ти значи то "да вратим у Ворду"?
Да ли је то нека нова екстензија за тип фајла?

Оно колико знам можеш неки документ израдити и запамтити у неколико различитих формата ли за формат који се назива "Ворд" још нисам...
Колико се сећам постоји неки део мајкрософтовог канцеларијског пакета који носи назив "world" али он служи да се неки текстуални документ уреди и запамти у неком од подржаних формата...
Дакле који формат ти користиш?
Kako će to on da zna kada svaka verzija Word-a ima međusobno nekompatibilne formate! :zcepanje:
 
Хајде ме сад заџебавате кад кажем Ворд фајл мислим или на doc или на docx. Значи, ако кажем Ексел фајл, неки генији овде не знају на шта мислим? На стог сена или гомилу шрафова можда? Да кажем "воркшит", или како аб знали на шта мислим.
И лепо написах да сам једном отворио DOC фај у Опен Офису и поздравио се са њим.
И даље не знам сврху овог цинизма са "полупроизводом". легални Виндоус стар непуне 4 године, да ли је то крнтија попут Фиће?
И знамо да 2003 није могла да чита седмицу без Comapatibility pack али када се то угради, отвараш на једном рачунару са 2003 па на другом где је седмица, нита се не поремети. А сад се све зајебе.
Добро, има разлике седмица тражи више простора. Радим неком човеку прелом књиге, 12 табака, давно поћето у 2003, када га снимим у DOCX, оде на 240 стране. Онда упоређујем ред по ред, код ње слова више "дишу" него код 2003. Али зато, мања меморија, од 1,3 МБ у ДОЦ формату, свега 660 КБ у ДОЦХ формату.
Дакле, молим цинике који су мнооооого паметни да ако не могу да помогну, да бар не првовoцрају и празне се негде другде. .
 
Хајде ме сад заџебавате кад кажем Ворд фајл мислим или на doc или на docx. Значи, ако кажем Ексел фајл, неки генији овде не знају на шта мислим? На стог сена или гомилу шрафова можда? Да кажем "воркшит", или како аб знали на шта мислим.
И лепо написах да сам једном отворио DOC фај у Опен Офису и поздравио се са њим.
И даље не знам сврху овог цинизма са "полупроизводом". легални Виндоус стар непуне 4 године, да ли је то крнтија попут Фиће?
И знамо да 2003 није могла да чита седмицу без Comapatibility pack али када се то угради, отвараш на једном рачунару са 2003 па на другом где је седмица, нита се не поремети. А сад се све зајебе.
Добро, има разлике седмица тражи више простора. Радим неком човеку прелом књиге, 12 табака, давно поћето у 2003, када га снимим у DOCX, оде на 240 стране. Онда упоређујем ред по ред, код ње слова више "дишу" него код 2003. Али зато, мања меморија, од 1,3 МБ у ДОЦ формату, свега 660 КБ у ДОЦХ формату.
Дакле, молим цинике који су мнооооого паметни да ако не могу да помогну, да бар не првовoцрају и празне се негде другде. .
Izvini, mi (JA) se samo zezamo na račun onoga koji je nas decenijama zahebavao i uz to postao najbogatiji amer. I sada će nam još za te naše pare i da uvali nekakvu 'vakcinu'? :super:
 
Хајде ме сад заџебавате кад кажем Ворд фајл мислим или на doc или на docx. Значи, ако кажем Ексел фајл, неки генији овде не знају на шта мислим? На стог сена или гомилу шрафова можда? Да кажем "воркшит", или како аб знали на шта мислим.
И лепо написах да сам једном отворио DOC фај у Опен Офису и поздравио се са њим.
И даље не знам сврху овог цинизма са "полупроизводом". легални Виндоус стар непуне 4 године, да ли је то крнтија попут Фиће?
И знамо да 2003 није могла да чита седмицу без Comapatibility pack али када се то угради, отвараш на једном рачунару са 2003 па на другом где је седмица, нита се не поремети. А сад се све зајебе.
Добро, има разлике седмица тражи више простора. Радим неком човеку прелом књиге, 12 табака, давно поћето у 2003, када га снимим у DOCX, оде на 240 стране. Онда упоређујем ред по ред, код ње слова више "дишу" него код 2003. Али зато, мања меморија, од 1,3 МБ у ДОЦ формату, свега 660 КБ у ДОЦХ формату.
Дакле, молим цинике који су мнооооого паметни да ако не могу да помогну, да бар не првовoцрају и празне се негде другде. .
Pa calni lovu i resi taj problem. Ako mislis da ces nesto uraditi sa verizjom koja sadrzi malware najverovatnije imas bruku linkova, sta se siris
ovde po forumu.
 
Verovatno ne znaš da postoji search engine na internetu? Odeš na google. rs i ukucaš ofiice portable 2010, jednostavno...
Да читаш уместо шро се правиш паметан видео би шта сам написао у вези гуглања. Заобиђи ме леба ти
Пробај ФриОфис, па јави утиске.
www.freeoffice.com

пс. Не знам где има бесплатан Офис, рекао бих.
и ти да читаш видео би да сам написао зашто не могу да уграђиијем ни Линукс ни шта друг. Лаптоп НИЈЕ МОЈ има легално све и Виндоус 8 па отишао на 10, Касперски тд и сад ћу ја да му буџим фриофис
 
Да окончамо дискусију на ову тему. Сам сам пронашао неке линкове, није успело. Добио сам овде 3 линка, скинуо програме али неће да их прихвати.
Можда је цака и у томе што на овом компу нема партиција. неки "махери" кад су уграђивали ОС нису фрагментирали диск на партиције и у понеким случајевима то збиља смета.
Хвала и озбиљним дискутантима и "духовитим" зналцима на паметовању.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top