Office 2010 Portable ili samo Word

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Trandaiflko

Aktivan član
Poruka
1.382
Поставих ово питање али на крају своје друге теме, која је већ "прегажена". Значи, ако има негде за џ.
Наравно да сам гуглао, нашао неких линкова, за неке каже да су опасни, бежо од њих, други нуде нешто што нема везе са Офисом.
Значи,треба ми портабле, наставио бих са седмицом, а та десетка само када добијем неки фајл куцан на десетки.
 
Поставих ово питање али на крају своје друге теме, која је већ "прегажена". Значи, ако има негде за џ.
Наравно да сам гуглао, нашао неких линкова, за неке каже да су опасни, бежо од њих, други нуде нешто што нема везе са Офисом.
Значи,треба ми портабле, наставио бих са седмицом, а та десетка само када добијем неки фајл куцан на десетки.
LibreOffice? All-in-One?
 
Поставих ово питање али на крају своје друге теме, која је већ "прегажена". Значи, ако има негде за џ.
Наравно да сам гуглао, нашао неких линкова, за неке каже да су опасни, бежо од њих, други нуде нешто што нема везе са Офисом.
Значи,треба ми портабле, наставио бих са седмицом, а та десетка само када добијем неки фајл куцан на десетки.
Slažem se sa @fosilvaso, ako hoćeš portabilni office, onda LibreOfice.
 
Поставих ово питање али на крају своје друге теме, која је већ "прегажена". Значи, ако има негде за џ.
Наравно да сам гуглао, нашао неких линкова, за неке каже да су опасни, бежо од њих, други нуде нешто што нема везе са Офисом.
Значи,треба ми портабле, наставио бих са седмицом, а та десетка само када добијем неки фајл куцан на десетки.
Шта ти треба из офис пакета? Конкретно које радње, рецимо из ворда? Има гугл докс. Ја користим то. Бесплатно је. Имаш велики број опција за конфигурисање текста, попут ворда. Нема све опције, али довољно за рад. Имаш да снимаш у више формата текст. Да складиштиш на клауду.
 
Шта ти треба из офис пакета? Конкретно које радње, рецимо из ворда? Има гугл докс. Ја користим то. Бесплатно је. Имаш велики број опција за конфигурисање текста, попут ворда. Нема све опције, али довољно за рад. Имаш да снимаш у више формата текст. Да складиштиш на клауду.
Na android uredjajima imaś besplatan microsoft office, sa osnovnim funkcijama dovoljnim za 90% korisnika i 100% Srba
 
Шта да радим са Гугл докс? Да наново куцам себи и другима у њему?
Већ сам објашњавао. Имам седмицу,, али када ми неко пошаље текст куцан на каснијим верзијама, залепи ми по неколико речи.
Пријатељу сам хтео да урадим прелом неког рукописа, а он радио у верзији 16, било 250 страна, више од пола речи слепљених.
Значи, треба ми портабле десетка, да не бих деиснталирао ову седмицу а да могу да нешто порадим ако добијем на обраду нешто што је куцано на каснијим верзијама.
Раније није било проблема са старим добрим 2003, само уградиш онај "компатибилити пак" и читаш седмицу...
 
Na android uredjajima imaś besplatan microsoft office, sa osnovnim funkcijama dovoljnim za 90% korisnika i 100% Srba
Браво! Убих се причајући да радим обраде текста, понекад прелом књиге а ти ми саветујеш андроид. Шта сам ти скривио да ме з....?
Ако не желиш или не можеш да помогнеш, бар немој за.бавати
Ово је као да човек тражи има ли где добрих ципела а неки му саветују да иде у тропске крајеве где 365 дана годишње може и у сандалама.
Лпео сам питао са линк за Офис 10 или Ворд 10 ако има засебно и маните ме андроида и Гугл доксова, молим вас.
Значи, добијем неки фајл од 200 страна у десетки, лепо га смеситм у андроид, а тамо баш имам све опције за рецимо прелом секције, паггнациију страна, референсе, стилове текста, креирање садржаја, пребацивање у пдф. Или да однесме штапару уемсто пдф тај андооид, да шштампа са њега? Или са Гулг докс да штампар ради плоче?
 
Poslednja izmena:
Ево видех да је ФосилВас опет блистао. Предложио ЛИБРЕ ОФИС.
Побогу, нисам тражио савет ЧИМЕ ДА ЗАМЕНИМ ВОРД него где да нађем новију верзију истог.
Још пре 10 година сам се заџебао и отворио на рачунару са Либре, отворио један свој Ворд фајл. После отворим на мом рачуанру и нађем
????? ????? ??????
Све ми сYебао. Уништен фајл.
Маните ме молим вас Либре офиса или тог некаквог " WPS ofis, bespatan je i po meni dosta kompatibilan sa M$ ofisom. "
Шта знали доста компаитбилан побогу? Хоћу да некоме уредим текст и вратим му у Ворду или пдф, а ви ми овде нудите некекве Либре или WPS ofis .

Као да дођем у кафану и тражим сок а ви ми нудите ликер.
лепо сам питао има ли неко линк за Office 2010 portable. или Word 2010 portablе.
Маните ме ових идеја, андроида и Либре офиса.
И господине Стојко, можеш ти да ИТ псименост Срба мериш заљбљеношћу у андроиде, и да сматраш глупим оне који не само читају књиге на великом екрану, него рецимо раде пројекте, Аутокад, исл, или пак раде са Ексел табелама од десетине хиљда ставки, али то је твој проблем.
Ето, признајем, имам андроид који м служи само као кемара. Шта ћу јадан кад сам заостао.
Е да, служио ми да инсталирам Вибер на рачунар.
А неко ми овде помену и комфор. Шта ћу кад сма наопак, па ми лакше куцати на тастатури рачунара, него набадати оном типкалицом на андроиду.
 
Poslednja izmena:
Шта да радим са Гугл докс? Да наново куцам себи и другима у њему?
Већ сам објашњавао. Имам седмицу,, али када ми неко пошаље текст куцан на каснијим верзијама, залепи ми по неколико речи.
Пријатељу сам хтео да урадим прелом неког рукописа, а он радио у верзији 16, било 250 страна, више од пола речи слепљених.
Значи, треба ми портабле десетка, да не бих деиснталирао ову седмицу а да могу да нешто порадим ако добијем на обраду нешто што је куцано на каснијим верзијама.
Раније није било проблема са старим добрим 2003, само уградиш онај "компатибилити пак" и читаш седмицу...
Имаш аплоад опцију. Подржава и ворд.
https://www.laptopmag.com/articles/convert-word-doc-to-google-doc
 
Ево видех да је ФосилВас опет блистао. Предложио ЛИБРЕ ОФИС.
Побогу, нисам тражио савет ЧИМЕ ДА ЗАМЕНИМ ВОРД него где да нађем новију верзију истог.
Још пре 10 година сам се заџебао и отворио на рачунару са Либре, отворио један свој Ворд фајл. После отворим на мом рчауанру и нађем
????? ????? ??????
Све ми сYебао. Уништен фајл.
и тако цео фајли. Маните ме молим вас Либре офиса или тог некаквог " WPS ofis, bespatan je i po meni dosta kompatibilan sa M$ ofisom. "
Шта знали доста компаитбилан побогу? Хоћу да некоме уредим текст и вратим му у Ворду или пдф, а ви ми овде нудите некекве Либре или WPS ofis .

Као да дођем у кафану и тражим сок а ви ми нудите ликер.
Требаш бити захвалан што уопште покушавамо да ти помогнемо уместо што се понашаш као мало дете.
 
Тражио сам линк за Офис 10 портабле, а не савет како да избацим Ворд из употребе.
Неко ми пошаље рукопис да му урадим прелом а ја му вратим у неком Гугл формату? Па да седне и плаче.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Тражио сам линк за Офис 10 портабле, а не савет како да избацим Ворд из употребе.
Неко ми пошаље рукопис да му урадим прелом а ја му вратим у неком Гугл формату? Па да седне и плаче.
Не враћаш му у гугл формату него можеш фајлове преузети са више екстензија.
Screenshot_1.png
 
Poslednja izmena od moderatora:
Не враћаш му у гугл формату него можеш фајлове преузети са више екстензија.
Pogledajte prilog 736893
Срећно са својим дрским понашањем. Далеко ћеш стићи такав у животу.

ЕЦДЛ сам положио пре 19 година али не моги да тражим добро познавање Ворда и околних програма од некога ко то ен зна.
Значи, питао сам за Ворд 10-Офси 10 ако има портабле, све остало је замајавање. Лепо сам написао да не могу ни на каковм Гугл диску да радим прелом текста.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ево видех да је ФосилВас опет блистао. Предложио ЛИБРЕ ОФИС.
Побогу, нисам тражио савет ЧИМЕ ДА ЗАМЕНИМ ВОРД него где да нађем новију верзију истог.
Још пре 10 година сам се заџебао и отворио на рачунару са Либре, отворио један свој Ворд фајл. После отворим на мом рачуанру и нађем
????? ????? ??????
Све ми сYебао. Уништен фајл.
Маните ме молим вас Либре офиса или тог некаквог " WPS ofis, bespatan je i po meni dosta kompatibilan sa M$ ofisom. "
Шта знали доста компаитбилан побогу? Хоћу да некоме уредим текст и вратим му у Ворду или пдф, а ви ми овде нудите некекве Либре или WPS ofis .

Као да дођем у кафану и тражим сок а ви ми нудите ликер.
лепо сам питао има ли неко линк за Office 2010 portable. или Word 2010 portablе.
Маните ме ових идеја, андроида и Либре офиса.
И господине Стојко, можеш ти да ИТ псименост Срба мериш заљбљеношћу у андроиде, и да сматраш глупим оне који не само читају књиге на великом екрану, него рецимо раде пројекте, Аутокад, исл, или пак раде са Ексел табелама од десетине хиљда ставки, али то је твој проблем.
Ето, признајем, имам андроид који м служи само као кемара. Шта ћу јадан кад сам заостао.
Е да, служио ми да инсталирам Вибер на рачунар.
А неко ми овде помену и комфор. Шта ћу кад сма наопак, па ми лакше куцати на тастатури рачунара, него набадати оном типкалицом на андроиду.
Tako je! @fosilvaso POKREĆE REVOLUCIJU koja bi trebala Majkrosoft poluproizvode izbaciti iz upotrebe, zabraniti im rad, zgradu Majkrosofta SRUŠITI, njihove priučene i NESPOSOBNE programere RAZJURITI i posijati finu englesku travu! Majkrosoft je ZLO za čovečanstvo i okolinu!
 
Poslednja izmena:
Тражио сам линк за Офис 10 портабле, а не савет како да избацим Ворд из употребе.
Неко ми пошаље рукопис да му урадим прелом а ја му вратим у неком Гугл формату? Па да седне и плаче.
Majkrosoft je to ovako zamislio: Ako misliš da mlatiš pare obradom njihovih dokumenata, POŠTENO KUPI i PLATI taj njihov hebeni POLUPROIZVOD! :zcepanje: :zcepanje:
 
Neki ljudi ne razumeju sta znaci zelja da se nekome pomogne. Treba biti zahvalan, a ne da kidise na one koji mu nude resenja. Ali, ljudi uce dok su zivi.
Где је жеља да се помогне ако ме заџебаваш. Питао сам за портабле Ворд 10 а нисам питао ни за какве гуглове, ни либре, андроиде итд.
Нисам кидисао, написао сам побогу, какви дискови и андроиди. Завапио сам такорећи...
Одеш у радњу да купиш леб а они ти утрапе детерџент. И онда ти кажу: Па ми хоћемо да ти помогнемо а ти кидишеш..
 
Где је жеља ако ме заџебаваш. Питао сам за портабле Ворд 10 а нисам питао ни за какве гуглове, ни либре, анддоиде итд.
Одеш у радњу да купиш леб а они ти утрапе детерџент.
Slušaj šta će čiča sada da ti kaže: Ja sam se ponovo rodio kada sam odhebao Windblows poluproizvode i prešao na Linuks! Danas mi je ŽAO što to nisam napravio barem 10 godina ranije! Vezano za tvoj slučaj: Pa vidiš da će vas Majkrosoft doživotno ZAHEBAVATI sa tim raznim 'revolucionarnim' i nekompatibilnim DOC verzijama? To trebate ODHEBATI, ili jedite njihova vnago!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top