Ofanziva na Tripoli: Oslobađanje grada od terorista

Evo ti ukratko u vezi Libije.

2020: LNA advances and Turkish intervention
Further information: Turkish military intervention in the Second Libyan Civil War



Situation in Tripoli as of 12 January 2020

  • On 6 January 2020, LNA forces captured the port city of Sirte from GNA forces, according to the LNA. A GNA commander acknowledged the loss.[292][293] Sirte’s control was seized following clashes with Sirte Protection and Security Force units, which withdrew after being forsaken by Madkhali force-Brigade 604, formed after ISIL was ousted from the city in 2016. LNA forces had launched attacks on Sirte using the UAE drones, which killed several members of the SPSR units.[294]
  • On January 16, Turkish President Recep Tayyip Erdogan said that they began to send troops to Libya in support of Fayez al-Sarraj's Government of National Accord (GNA). Turkey’s increasing support came days before a summit in Berlin, which was organized to address the Libyan conflict.[295]
  • On January 17, UNHCR claimed that migrants, held in Libyan detention camps, were being recruited to fight on both sides of the civil war. According to the testimonies, some migrant were given an option to stay in the camp infinitely, or take part in the fighting.[296]
  • On February 24, the GNA highlighted that the United Arab Emirates dispatched some 6,200 tons of weapons via 100 flights since January 12, in support of Khalifa Haftar. They took off from Sweihan Air Base in the UAE and Assab airbase in Eritrea.[297]
 
Извините другари на неинформисаности, али заиста не пратим ситуацију у Козојепској џамахирији.

Ко је на крају победио?

Козојеби број 1 или козојеби број 2?

Ето, нешто ме занима, кад већ видех тему.
 
Извините другари на неинформисаности, али заиста не пратим ситуацију у Козојепској џамахирији.

Ко је на крају победио?

Козојеби број 1 или козојеби број 2?

Ето, нешто ме занима, кад већ видех тему.

У ствари, боли ме кyрац за то ко је победио у Козојебији.
 
Под стресом си.

EUBG9MDWAAEHqPN
 
Извините другари на неинформисаности, али заиста не пратим ситуацију у Козојепској џамахирији.
Ко је на крају победио?
Козојеби број 1 или козојеби број 2?
Ето, нешто ме занима, кад већ видех тему.
У ствари, боли ме кyрац за то ко је победио у Козојебији.
Mozda. Ali to ne menja cinjenicu da me boli patka za to da li su pobedili kozojebi br. 1 ili kozojebi br. 2.

Па што онда губиш време на теми за коју те заболе патка?
Или можда ћириличар у твојој глави жели да зна, а latiničara у твојој глави заболе патка?
 
Није свако зло за зло. Сада ће мапа Блиског Истока да изгледа другачије најмање сто година. Дивљи Запад је страховито уложио и страховито изгубио. Султан не да неће да буде султан, него тешко да ће наћи рупу у коју ће да се закопа. Лепо рече Амфилохије - "не ратујте против Бога".
 
Mozda. Ali to ne menja cinjenicu da me boli patka za to da li su pobedili kozojebi br. 1 ili kozojebi br. 2.
Neka kretenčnina , ne mogu se setiti koja, je pisala o tome kako je margina nebitna ,i još neke nebuloze a zapravo margina je jako važna jer ona ukazuje na budući odnos snaga a ne glavna džada, drugačije rečeno preko nje se doznaju nadolazeći događaji a ako baš hoćeš tako nije samo u politici već i u umetnosti, psihologiji, ekonomiji... jer ono što se može videti u holivudskom filmu podvrgnuto je višeslojnoj cenzuri što nije slučaj sa nezavisnim filmom, jer ono što se iskaže kao otpad, kao besmislene marginalne reči, misli ima smisla analizirati,, jer onaj model koji je delotvoran na krizu ne potiče iz centra odakle je kriza i proizašla i koji nema uspešne odgovore na nju.....
 
Па што онда губиш време на теми за коју те заболе патка?
Или можда ћириличар у твојој глави жели да зна, а latiničara у твојој глави заболе патка?

За које Козојебе ти навијаш?
Оне што су против Америке?
 
...док радим на пројекту у Либији који води америчка фирма?

Дакле, ти си амерички плаћеник у Либији који парама Америке нешто гради док Козојеби бр. Х хоће да отерају Козојебе бр. Y како би отерали Американце из Либије?
 
Дакле, ти си амерички плаћеник у Либији који парама Америке нешто гради док Козојеби бр. Х хоће да отерају Козојебе бр. Y како би отерали Американце из Либије?

Мала корекција, градимо нешто парама Либијаца, од (отете) нафте. Радимо и са једнима и са другима, наравно, а обе стране се шлихтају Америма у нади да ће постати калиф уместо калифа. Амери пате од истих здравствених проблема као и ти по питању ко ће бити калиф, види почетак друге реченице.
 
Мала корекција, градимо нешто парама Либијаца, од (отете) нафте. Радимо и са једнима и са другима, наравно, а обе стране се шлихтају Америма у нади да ће постати калиф уместо калифа. Амери пате од истих здравствених проблема као и ти по питању ко ће бити калиф, види почетак друге реченице.
I njih boli patka ko ce od kozojeba da obezbedi sebi vise koza?
 

Back
Top