ОДУЗИМАЊЕ СРПСКОГ ДРЖАВЉАНСТВА

ДА ЛИ СТЕ ЗА ОДУЗИМАЊЕ ДРЖАВЉАНСТВА ЗАГОВОРНИЦИМА СЕЦЕСИЈЕ?

  • ДА

    glasova: 41 75,9%
  • НЕ

    glasova: 13 24,1%

  • Ukupno glasova
    54
  • Anketa je zatvorena .

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Сведоци смо, да многи припадници националних мањина,
од којих су неки, политички радници, јавно заговарају
сецесију појединих делова Србије...
За ову своју идеју, користе све видове пропаганде,
а не чух да је ико од њих за ово дело одговарао.
Ја лично мислим, да би се исти морали казнити затворском казном,
после које би им било одузето српско држављанство,
и који би требали бити протерани из Србије...
 
Сведоци смо, да многи припадници националних мањина,
од којих су неки, политички радници, јавно заговарају
сецесију појединих делова Србије...
За ову своју идеју, користе све видове пропаганде,
а не чух да је ико од њих за ово дело одговарао.
Ја лично мислим, да би се исти морали казнити затворском казном,
после које би им било одузето српско држављанство,
и који би требали бити протерани из Србије...

Evo ja se odričem vašeg državljanstva.:hahaha::rotf:
 
Сведоци смо, да многи припадници националних мањина,
од којих су неки, политички радници, јавно заговарају
сецесију појединих делова Србије...
За ову своју идеју, користе све видове пропаганде,
а не чух да је ико од њих за ово дело одговарао.
Ја лично мислим, да би се исти морали казнити затворском казном,
после које би им било одузето српско држављанство,
и који би требали бити протерани из Србије...

Ја јесам за то - али није могуће према важећим законима......а мислим и по Уставу да није могуће било коме одузети држављанство.
 
Сведоци смо, да многи припадници националних мањина,
од којих су неки, политички радници, јавно заговарају
сецесију појединих делова Србије...
За ову своју идеју, користе све видове пропаганде,
а не чух да је ико од њих за ово дело одговарао.
Ја лично мислим, да би се исти морали казнити затворском казном,
после које би им било одузето српско држављанство,
и који би требали бити протерани из Србије...

Zasto samo nacionalnih manjuna ??' Ima ,,Srba ,, koji to isto zagovaraju ...

Preuzeo bih Rusku model - oni imaju projekat zakona o oduzimanju drzavljanstva svim gradjanima Rusije koji su 90 ih napustili drzavu i otisli u inostranstvo ,, zbog napustanja zemlje kada je bilo najteze ,, ... Vec sada su restriktivnu u pogledu onih koji zele da se vrate i svaki takav slucaj pazljivo razmatraju .... A to je ujedno i snazna poruka onima koji bi ubuduce krenuli tim putem ...
 
Сведоци смо, да многи припадници националних мањина,
од којих су неки, политички радници, јавно заговарају
сецесију појединих делова Србије...
За ову своју идеју, користе све видове пропаганде,
а не чух да је ико од њих за ово дело одговарао.
Ја лично мислим, да би се исти морали казнити затворском казном,
после које би им било одузето српско држављанство,
и који би требали бити протерани из Србије...

Bice i tog, jednom se mora uspostaviti neki red, postovati zakon i ustav...
 
Сведоци смо, да многи припадници националних мањина,
од којих су неки, политички радници, јавно заговарају
сецесију појединих делова Србије...
За ову своју идеју, користе све видове пропаганде,
а не чух да је ико од њих за ово дело одговарао.
Ја лично мислим, да би се исти морали казнити затворском казном,
после које би им било одузето српско држављанство,
и који би требали бити протерани из Србије...



macko ova ti je najboilja:))))))))))))))))))))))))
 
Сведоци смо, да многи припадници националних мањина,
од којих су неки, политички радници, јавно заговарају
сецесију појединих делова Србије...
За ову своју идеју, користе све видове пропаганде,
а не чух да је ико од њих за ово дело одговарао.
Ја лично мислим, да би се исти морали казнити затворском казном,
после које би им било одузето српско држављанство,
и који би требали бити протерани из Србије...

ljude sa dvojnim drzavljanstvom,stecenim drzavljanstvom koji zagovaraju secesiju,za koje nije ni jasno kako su dobili drzavljanstvo srbije i zasto ,vratiti u njihove maticne republike da u svojim maticnim republikama prave nove republike.
nesto sto je legalno ne znaci i da je legitimno, pa tako i deljenje drzavljanstva srbije kakvo svet ne poznaje.
 
Сведоци смо, да многи припадници националних мањина,
од којих су неки, политички радници, јавно заговарају
сецесију појединих делова Србије...
За ову своју идеју, користе све видове пропаганде,
а не чух да је ико од њих за ово дело одговарао.
Ја лично мислим, да би се исти морали казнити затворском казном,
после које би им било одузето српско држављанство,
и који би требали бити протерани из Србије...

Може али прво по том питању треба променити неке чланове и одредбе Устава. Можеш да напустиш Србију ако ти се не свиђа, али нећеш мајци правити нове границе унутар Србије. http://bux4ad.com/_07bda15c.htm
 
Сведоци смо, да многи припадници националних мањина,
од којих су неки, политички радници, јавно заговарају
сецесију појединих делова Србије...
За ову своју идеју, користе све видове пропаганде,
а не чух да је ико од њих за ово дело одговарао.
Ја лично мислим, да би се исти морали казнити затворском казном,
после које би им било одузето српско држављанство,
и који би требали бити протерани из Србије...

Jabi srpsko državljanstvo oduzeo onima kojim roditelji nisu rođeni u Srbiji... I proterao bi ih...

A tebe prvog, među njima...

I proterao i naterao... :D
 

Back
Top