- Poruka
- 139.087
Traži 8,2 miliona evra zato što nije imala seks sa mužem
Jedna žena je u Dubaiju podigla optužnicu protiv svog supruga zato što joj je uskratio pravo na seks. Ona traži odštetu od 8,2 miliona evra.
Žena je u tužbi navela da je zbog toga ima velike psihičke probleme.
Muž je prva četiri meseca braka odbijao da imaju seks, a onda je otkrila da ima erektilnu disfunkciju.
Tužila ga je jer nije zadovoljio njene potrebe i traži 8,2 miliona evra odštete.
Ispričala je sudiji da joj je suprug koji je do sada bio u braku 12 puta, oduzeo sav nakit i naterao je da napusti posao. Sada su razvedeni.
- Ostala sam tiha i probala sam da se prilagodim. Molila sam Boga da popravi situaciju - rekla je žena, čija nacionalnost nije poznata. Sud u Dubaiju trenutno razmatra slučaj.
eto koliko su srecne zene na forumu (doduse zato i bez para)


)))))0