Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

odrzavanje broja 1

Tol

Her Majesty
Poruka
30.619
hirajgoagain;bt182468:
nek se kresu svaki im se dao. nek se vole, svaki im se dao.
u stvari kako svaki ako se oni vole
e ne moze sad sam se uobrazila Tole sad sam ko neka riba dakle nema vishe sra.nja

neka se vole, zaboravicu ih
jer nisam ja na tom mestu i mozda mislim sve bi islo drugim tokom manje cudnim, ali ovaj tok je bas odlican, kad sam ziva i sedim ovde s gadnom kosom i ne moram da brinem o tome sto je ona gadna, nego sam samo srecna sto imam kompjuter koji ovako lepo radi

ali zazulji kad je pogledam kako se smeje u ekran jer znam kome se smeje. mozdaje glupo da kazem da znam ali ...

ne mora ni da me zazulji ako nesto radim ali gledacu dok ne prestane da me zazulji
ne znam je l ovo iluzija neka ili nije a ne smem da se trudim da lepo pisem
nekako je iznad a ispod sam, a kad je prilika da napravim spoj izmaknem se ne izadjem na crtu
lako je kliknuti na sve te ljude
sajber svet i zivi ljudi to se ukrsta
a ne bi mi tamo bilo bolje jer bila bih promenjena, samo, eto, tako
sad stajem na pola kao moja familija sto je uvek, uvek pogubno
uvek je pogubno ne znati sta cete i onda zavlaciti?
ali preslo je u naviku.
ponovo cu da gledam i gledacu dok ne otupim idok ne resim
? tako
e kao da nemam sta da radim
a kao da kukam i da ocu svoju igracku nazad a to nije tako neka sve ide svojim putem i svojim tokom jer onda sam ukinula bilo sta sto ljudi imaju kada pokusaju da stupe u odnose i bilo je dobro
?
i sada imam jos 40minuta da diram u klavir
a ako sve kazem sta ostaje za susret i za razgovor jer to opterecuje a ne mogu se svi boriti s tim mislima zato se one ne govore svuda kao ovde, onda je to paradoks
i tako to.
...
previse sam svesna sebe da bih mogla lepo da pisem ili radim bilo shta "umetnicki", to mi je problem, jer moras da budes malo nesvestan sebe da bi tvoje delo bilo OK. ako izuzmemo potencijale
a ovako da laprdam ovde bez cilja, neko ce doci, procitace, razumece i reci ce rechenice
reci ce, ko im ebe mater nek se tuca.ju
ili sta vec treba da mi kaze da me prodje, jer kao prodje, kao mogu da idem, ali sta znam, masturbator sam veliki
ae uzmi vazduh..i popij gutljaj želje u ostvarenju..lekovito mLogo :)

svako delo traži pripremu i mirovanje duhovno..izolaciju...bez felacija bilo koje vrste....znači - isključenje iz svakodnevnice..

Prodajemo se za onoliko koliko je vrednost našeg umeća i znanja...KAKO će taj transfer da izgleda nevažno je za okolinu - potpuno...bitna je neka naša satisfakcija da smo nasmejani iznutra..ostatak je samo dnevna trivijala...

uzimaj gutljaje povremeno, jako su lekoviti...odlučiš u trenu koja strana meseca ti paše i za koji rad...za sunce ne brinem, jer je hrana...no mesec se poigrava lucidnošću..

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
koje sve vrste felacija postoje :I

osim pusenja

eto tako sedim ovde i sad sam sredjenija. :I
postovani poznanici, malo sam iz sebe isterivala duhove, mislim da nemam nameru da budem i realni psiho. ok, mzoda u nekimgranicama. zao mi je sto sam se odala pa ne mogu da vas pochachkam
ne gledam vas sada, mada njeg amogu
ajd, os da te pogledam

za Tol: mislis nesto ozbiljno, uredjeno? malo me je strah... nije to to
za sad je ovako

:I
bez nejga2 mozda sam slabija znaci kao neki tandem?
e sad cuda pogledam ali ako se previse primam samo zveknem i nju, mada i ne primam se, to mi je kao neki hobi, a neki novi sajber :heart: nije dosho, zaspo
ima lepih stvari ako kopate, a kome trebaju lepe ruzne i teske ocemo, a one nece mene?!
is ta onda, cekati
je l sramota da pogledam, pa ocu, sta me briga
mad realn nemam pojma da li se primam samo me na malo morbidan nacin ? zabavlja
e a ladno sam im isekla slikei zalepila na papir i onda je milosh reko ko filmovi, ono kad udje FBI
samo jer sam sama i tako se zabavljam
mislim elektronski papir
e izvinite ljudi sto sam vas udavila, sad nikad necemo biti drugari
:(
a ne moras me voleti, mkakve veze ima.
ovo sam u pauzama ja. mislim ako hocu da delujem bas kul, treba da zatvorim? to je bas cena neka
ali dok kukam kad mi neko pridje prezrivim pokretom ruke ga oteram!?
zdravo. dovidjenja
:* de bih ga stavila mislim
eh
je l sad ne smem da gledam
ma gledacu zabole me, do maja, a...
kako su muskarci zeznuti imaju svekoncizne recenice, to me nekad nervira!?!??!

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
evo ovako. sad je sve bilo uredno ali sad mi se nesto u meni promenilo.

nekkao je malo prazno i mozda sam nezasticenija.

i forsiram neku dosadniju pricu. bezveznija sam
nemam pojma ne ide ovo lako.

lisce. evo ima ovde lisce. ma... necu da izigravam vise knjizevnika ; )))
bas nemam sta da kazem a skoro da nemam ni sta da uradim
...
jos jedan dan je prosao i proci ce jos neki. bas lepo.
ima mnogo mudrotija i ne moram da izigravam nekog i mogu da ugasim ovo sad se primam zbog toga sto su mi preporucili.
nemam pojma nemam vise ideju samo hocu da sam najpametnija. ali najpametniji to sakrije
sta sad, da gasim, ne mogu vise ovako :I

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
Tol;bt182483:
ae uzmi vazduh..i popij gutljaj želje u ostvarenju..lekovito mLogo :)

svako delo traži pripremu i mirovanje duhovno..izolaciju...bez felacija bilo koje vrste....znači - isključenje iz svakodnevnice..

Prodajemo se za onoliko koliko je vrednost našeg umeća i znanja...KAKO će taj transfer da izgleda nevažno je za okolinu - potpuno...bitna je neka naša satisfakcija da smo nasmejani iznutra..ostatak je samo dnevna trivijala...

uzimaj gutljaje povremeno, jako su lekoviti...odlučiš u trenu koja strana meseca ti paše i za koji rad...za sunce ne brinem, jer je hrana...no mesec se poigrava lucidnošću..
a zasto ti, pored te kreativnosti, moras da istaknes kako si riba?

to se vidi na avataru koji je pride fotoshopovan

ovo je pitanje dakle ne provokacija, ok mozda i to, ali je pitanje

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
da budem riba, zato sto sam kritikovala kao ljutila se na tu ribu i sad ne mogu da slusam neku muziku koju ona slusa, pre sam to volela nisam razmisljala. ode sve u persun. previse sam se osamila i previse mozgala?

kreativnost, rec koju upotrebljavaju ribe i frajeri da pohvale nekog ko je debilcic
ako stalno to pominjem onda sebe iskljucujem iz sveta riba, odmah sebi oduzimam te osobine

dakle ovo je besmisleno sve bas, normalno da ce da vas isutiraju neki, morate steci imunitet, pa cemu sluzi skola. i ti ces nekog istutirati. i tako sve dok se ne zavrsi. a neki se kao i provode zezaju rade istrazuju

ali imunitet ima granice!!! :I

postoji jos jedna stvar, da policija mozda cita blogove, da vidi ko preti nacizmom, ubistvom, samoubistvom, pa te stave u kartoteku, pa dzaba ti piskaranje!
ok, ako ti to samo pises...
ali... stvari nisu tako naivne
znaci drzi sve u glavi eh
naravno kljucnog nacistu ce da preskoce mozda sam to ja

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
pa ajde opet da zatvaramo, mislim shta sad, sta da odlucim, a trebalo je da ne skrecem ovde
vreme je za spavanje

sajber svete ala si postao komplikovan. evo sta sam pogresila, sto sam sad kao neka zvezda

nema praznjenja po forumu, misli nigde ne smeju da se drze osim u glavi.

e i tako moracu ovo da preuredim ipak.

svuda su me izbacili sad sam kulturna i dobra.

sutra cu opet da imam dan po planu, danas sam poklekla ovde.
pola pet ja bash mnogo a treba i kosu da operem sutra a to mi se ne da.
treba da pokupim te stvari za licnu kartu da nosim u pet
da probam dva dana da radim ko mashinica sta ima veze, cekace me sve posle toga
bas glupo sto ne mozes nestati, opet. a ni ne zelis
moras da se sakrijes u vezi toga ako si resio da ne ides tamo
i da stisnesh zub.
nema sive zone, samo crna i bela
e taj binarni svet.
zasto su slabi na ljubicasto?
ajd da vidimo sta kazu razmisljaja o tome
sad cu da nadjem

boze ima ljudi koji nisu tako nesto izmoreni

e bas bi bilo interesatnno da se i dalje drzim ovde
samo da n epoluidim da ne ..................... slichno
i sta onda?????

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
da li sam zaboravila sebe od ranije da li uc biti hladna prema cudnom nekom svetu

da li sam luda ipak hehehehe kao da li sam opasna :I da li ce sve biti pod kontrolu????? :D

pojela sam slatkisha bas mnogo i ne prija mi mislim.

semafori g g g

koja je granica jedenja shecerolikih objekata

bas opet nemam nijednu manu i en ynam sta cu to je problematicno osecanje.

e sad sam opet tu. sta je sad situacija. nemam pojma. mozda sam znala dok nisam pocela da pisem. :I
ne moram stalno da budem bas pametna je l da, a kao da imampotrebu da stalno budem pametna i dosadno je malo
danas sam manje vise sve uradila sto je zapisano a nije mnogo. nisam igrala kelnericu. mada nisam to zapisala ali moglo je. treba ti dva sata da igras kelnericu. mozes i da se druzis mozda sajber ali...?
samo jos neko vrme da budem funkcionalna a onda da se tesko razbolim da dobijem neku invalidninu da mogu da prozivotarim jos malo bez grize savesti. ? ju ju ju
sad pisala bih gde tako malo setam ali onda cu se odati.?
mogu da pronadjem 100 ljudi od kojih ce 9 njih pristati.
mogu da nadjem program da se igram neki. mogu da prestanem da izigravam i da kliknem na listu koga god bas ocu ali ... hmhm mozda ta blokada nije bezrazlozna.
ako cu da zivim 60 godina koliko jos ima do kraja.
pa ajde da racunamo po celu godinu, jos 21915 dana... eeeej
mnogo mnogo... je l da odlcno je da sam ziva ako setam tako sama, nije da mi smeta, ali ko zna to je neka velika sreca koja cemozda prestati. dakle ako se s nekim dopisujem pocnem da pisem kao on. sta god napises hm. ovo lisce se malo sushi
sva sreca kraj je dana moze da se spava i sutra nove obaveze .
mogu da secem papir za ormarice. e znam da je sve glupo i neki me mrze jer su sirotiji ali bicu i sama mozda
znaci .... sta znam
sta sutra da jedem.
super mogu u krevet a mogu i sutra dva sata da igram monotonu kelnericu.

nekako imam neko zlo u dushi i tako ne volim kad ga sretnem

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
evo sta sam sad razmislila a mozda mi je i zao.

sad nekako malo su mi se otvorile oci, valjda. malo sam se zavukla u neki svet i zaboravila sam da postoji neki drugi svet. nije da sam bas tamo nekako spadala ali sam imala kontakt pa mi nije bilo strano. i onda sam to nekako zaboravila. u tom drugom su tako pametni ljudi ali zaista. zaboravila sam ih a tada sam znala da su oni pametni pa sam prigusila to sto sam najpametnija i primirila se i nisu me bas ni znali ali sam nekako se kontrolisala i bila skromnija. onda sam ih zaboravila. sad kad ih se setim mrzim ih kad ih gledam ali tad sam imala ispravniji stav jer ne mozes bas mrzeti jedno 10 20, 10000 ljudi, a i ako ih mrzis samo ti imas problem jer jrade isto sto i ti ali stvarno bolje i ne mrze te i lepi su. e sad ne moram bas da ih volim ali mogu da nestanem da se pravim da sam mutava i cutljiva a i jesam.
ali sam ispala iz tih vestina a malo sam se odala kakva sam mozda ali sam zivlja iako sam gluplja i enmam pojma nista i nisam bas neka nisam lepa kosa mi se jako scebala i necu da mislim da li sam lepa ili nisam hocu da ignorisem i da naucim da zivim sa tima koji jesu i koje gledaju i koji su bitni i imaju to sto kod mene nema a mogla bih ga izazvati mozda
hocu da se zabijem jos dublje i dublje i dublje do kraja samo mi ne bi dozvolili.
zasto su me namestili ovde jer ne bi trebalo da budem skoro nigde?
mnogo sam se valjda umislila napravim sebi neki svet ali ako ih pogledam preseku me nije tako ne svidja mi se i nisam kraljica svega

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
toliko su pametni ne mozes im se nahebati ke.ve a to ni ne umem. ?

nahebati se keve. morate imati savrsenu logiku jer on vas nervira jer je nekonzistentan. znaci osim toga sto ste to osetili morate i locirati i pucati tamo. verovanto. a opet morate imati pokrice znaci vi morate biti pravedni i gnevni. to je sve jako tesko. neki ljudi to rade odmah
mislim da je ovo mozda glupo i gubljenje vremena i tako. evo recimo ovo dvoje zamisljam kao a to ko zna je l ima veze sa zivotom a cak i da je tako pa valjda sam i gore prezivela, ako se i dopisuju, ako neko menja slike zbog nekog, pa zar nije to sve nekad bilo i ranije, negde, nekad? je l ovo najvaznije, sama sam ga proglaslia, ako je najvaznije... pa nemam pojma. ne mora da bude
mora da je tako jer nije moglo u proslosti drugacije nije valjalo. ili mi je zao sto nemam igracku a da je imam mozda je dosadno
prazna sam kao a gde da se punim sve je tako ...
ne znam. sva sreca moze se spavati. o cemu da pisem, sta je to realno sto me pojesti nece. i ovo je tako lose ionako
eh mozda taj fejsbuk... ali sta ima veze nikad nisi niko, neko je neko
: ))) i sad oni dodju i kao slucajno primete i odala sam se ko dripac
ali nema nacina da se koknes nazalost, onako suptilnih neznih nevidljivh
ovo je tako necitljivo.
postala sam neko drugi.
problem je mozda nastao kad sam krenula da imam misljenje???

ne znam treba moguce da se povucem ponovo eehheh
sad dodjem ocekuje reakciju
bolje da se povucem nesto da radim ali kako da radim jer kontakte nemam?!
sto nisam sama negde da me zaborave ali i ne opljackaju na pet dana
ah zasto i kako nikako
zavidim im? ajd da pogledam
pa ok mozda
neka se vole ajd dosadni su vise nek se uheftaju jako nisu to likovi za nicpor
e sad cu procitati samu sebe i ebite se svi jadnici
...
ne mogu da citam izgleda da nisam skroz losa :(
sta je l ovo da ugasim isto, ajd ne znam ko bi obasnio opasnosti osim da me prepoznaju
ok dakle malo kasnim na spavanje opet, nisam se ubila, nema nacina za samoubistvo, dosadno je sve, nadam se da mup ovo ne cita, nadam se da ce jedan broj ljudi da umre u mukama, starozavetno
kletve ne znam je l to starizavet
...
ne dakle u cemu je problem brate prijatelju : ))
e procitacu ovo celo ne zvala se avramije a tako se i ne zovem...
...
e ne bih volela da se ponesrecim ali volela bih da me nema i da plutam okolo ko duh i da zavirujem sta ko radi i da se nerviram
nemam sta da kazem a niko i ne cita, na kraju su oni OK a ja sam kreten i ne trebam im.
ne mogu da ih gledam uzasno je kad ih vidim a gledam ih svakodnevno
ali mogu da se obuzdam samo nekadpopustim
nema smisla nikakvo piskaranje ni sa cim
oni nemaju poteskoca i predivni su i inteligentni i jako senzibilni mrzim ih jako
i resavaju zajedno svoje poteskoce
mogu jedino da ih ignorisem
nemam nista drugo da napisem. niste lepo. nista dobro. nista ruzno. nista
gledam ove sive zgrade naginju na oker i ne znace ni one nista
jadna sam bedna a nisam. bar da sam stvarno
ne znam ni sta bih s njima ali ne ostavljaju me
ne znam bas ni kako da pocnem
sva vrata su mi zatvorena a bog me cuva ziva sami imam sve manje vise
nekada nisam smela da napisem bog a sada mogu jer ih nema mada nema veze
nisu zatvorena cekam da bilo sta dodje.
sve me to cini nedorecenom i nista sam. i nemam sta da napisem.
nek se sve zavrsi ili nek traje u nedogled nije bas ni svejedno
i tako. neke resetke ovde. ok nema vise nista da se kaze. mozda cu ih ugasiti dosta je i ne mogu vise. mozda me stavi nekad neko na svoj spisak a mozda i ne. ceo neki zivot da precrtam slovom X a nema potrebe jer niko tamo nema potrebe da drami

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
e pa malo sam preterala s ovim stanjem :I nesto me mrzi da se vracam u pravo zasticeno stanje doduse ali tu ne bi bilo frke jos sam se raspistoljila
ali me ovo vec opasno razjeda
inace sta treba da znate posto izgleda da neki ne znaju aloi valjda dosta njih zna.
ima ona flasa alkohola martini bianco pise.

e pa to nije MARTINI. martini je FIRMA
to je VERMUT. o vermutu sigurno imate po internetu. valjda ima crveni, beli, slatki, suvi... to je neko aromatizovano vino i lepo je nije tako strasno pice mada se secam pili su ga na nekoj ekskurziji kad su hteli da se nasljokaju, opa navrnu ti flasu, a to je kao fino pice, zene ga mislim cesto vole, aperitiv ili za koktele. al ono opa, navrne ti flasu da se napije

postoji koktel martini, james bond pije valjda votka ili vodka martini.
evo npr jedan sajt http://www.martinirecipe.net/classic-martini.html
kazu to je bilo za prohibiciju.
volim da cackam potiljak ali ono preko noci nikne nova, jacha
e dakle sad sam napravila sebi neku verziju :rumenko: i nema masline.
znaci to je jako pice.
evo sad cu da popijem da li sam alkos? :I
jadna ja
nisam mozda
a ne znam, jako jeste. valjda vermut malo razblazi. ziveli. da li cu ovo ponoviti da l jeovo jos jedan porok haha
ma to za post ziveli
......
e kao nisam riba ali znam sta je vermut, igrala sam igricu za deevojcice Barmen girl ili tako nesto
upaljeno je ovde svetlo mrzi me da kuckam...
nisam danas radila svoja posla a to je u stvari bitno
nisam imala snage ribarila sam se.
nesto mi ej palo na pamet nisam uradila.
samo da zavrsim s ovim sto imam i da idem dalje i da idem po nekom tezem putu mozda
laku noc
...

e je l moguce da su oni tako superiorni i savrseni
kako to mogu da utvrdim
:think:
e dobar je taj martini, jak je ali dobar eto. al bash svaki dan da sljokas stavis prst na celo onda
ne mogu na pola moram cela da se dam mrzim ih ali se manje razvlacim
hm
a da me samelju vec jednom mozda se od toga umire, ali morala bih ipak prvo da zavrsim fakultet, onda im se javim, onda me samelju, umrem i super!!
sta ako ne odgovore i to je vrsta mlevenja
znaci je l sad opet neko nishta
aaaaaaaa evo jedna pesma

lako je prutu da se sokoli
dok bije decu njega ne boli

zasto sad ovo nemam pojma.
ladno mi je malo.
bas je hevi i opasna
a dobro
sad ako je pogledam umrecu?
aaaa onda da je odlozim. a ne mogu skolu zavrsiti
pomozite mi
brate kako riba moze za bilo sta da kuka kakve jadnice
samo da zavrsim prokletu prljavu skolu da mi se mozak sastavi kako kako
...
zasto sprecavati samoubice, kada ionako nema posla, i zapravo svima je drago ako neko crkne, osim ako taj neko nije donosio kesha
ok postoji i tzv emotivna potpora, mozda vam je taj neko bio emotivna potpora, ali ako vam je sisao pare, hm to je zaista dilema
znaci malo je navodno covekoljublje prema samoubicama licemerno

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
ok nije svima drago, nekima je drago, nekima nije, da li zbog kesha ili potpore, ili zato sto misle da moraju da spasavaju druge ljude da bi bili dobri i tako
ali recimo konkurenciju ako spasete koja hoce da se ubije
hm.
pa ok, ici cete u nebesko carstvo, ali ako ste jako gladni
evo opet se gubim. idem baciti djubre
kada pocinje pakao jer jos nije poceo.
da li cu moci da vas obavesitm
...
hm opet ne znam zasto sam ovde.
kao uvek sam neko drugi nemam neko JA nego sam uvek neko drugi
devet je sati i to je kasno bas mi se ne biva zensko nego masha ali sam bolje ako sam zensko. znaci mora da mi ne bude bolje i da sam masha to ej testko
samo da ne zaboravim
...
evo ima razlicitih izvodjenja... meni najvishe lezi bahs ovo sta znam
ko da je bitno sta cemo sad s tim
nista mi ne ide iznda sam svega i tako.
raste lisce.
ima lampa. zeleno. ochi. pogled gore. ona plavo
kul i ova hvar selo. slika. istok.
koje je pitanje sta je voo... glupost nema veze

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
nesigurnost je previse neodredjena definicija

dodje mi da svaki dan pijem taj martini, ne vermut, ovo smuckano...

evo za nesigurne ... hvala koleginici i miloshu http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/creep-lyrics-radiohead/e9b013a7caf5eec148256866000da819

nesigurnost, to je ono sto te sprecava da napusis ili uljudno zamolis komsiju da prestane da lupa loptom o zid...????

samo kog komshiju... dimnjaci...

i onda tako jedno po jendo ignorises dok ne udaris u ... nesto
mislim ako bih htela da budem lepotica morala bih da izbrisem nesto drugo i da ne pominjem samoubistva verovanto cena bi mi skocila udala bih se i onda bi naredni popisivac meni zavideo, mada ne moze jer cu tad vec biti matora
sta znam uvek ima neko ko ti zavidi ma koliko bio jadan
imam rupu u zidu da li od dlaka...
ispod sudopere!!!!!

moji to ignorisu8
moracu da razmislim
odlozicu

havarija....
politika :)

ophstina... stari grad
:)

i zbog kade, kade su i dlake
argentina i spanija igraju

....

e sto je neko ime naradnzazsot
narandzasto

evo ne radim ovih dana sam bila disciplinovana i sad sam ovde sela i nekad tako pisem bez cilja, one sam zatvorila i kao da je to losije. nemam njih u browseru i tesko mi je i da kucam ovde sporije su mi ruke. kao da ima vise mene. da li je to enko novo ludilo
ne mogu da kucam ruke su otisle
kao da sma nesto nadobudna
i disciplina ode, sad je 6 sati, eto jedan dan ode i ne mogu da oprostim
kao prezirem sve ljude i lepe i to nisam htela necu da ih prezirem a
to su telesniji ljudi dok je kod mene valjda nesto drugo domintantinije
malo teze kucam
a bila sam danas i juce ok
a ovih prokletih sest sati
mozd aipak da ih vratim lakse je, a zasto nismo mi drugari u stvari
ne znam mozda bunt
ne znam...
danas necu...
hladnomi je piski mi se
nebo malo vuce na roze... hahah stvarno samo u blgou mozes to pisati
sanjari mi se... ukinuli su mi materijal
idem
laku noc

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
pisem svoje misli, brainstorming... nije to nikakvo umeche da ne kazem umetno.st

mada mozemo se praviti da jeste ebemliga ko ce znati

sta je problem ... sto sam tako pisala neznajuci zasto sta kako koja je postavka... a trebalo je da spavam

laku noch

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
e sad da je bio napush da li bi bio drugar... pa moze

nastavicu da budem dosadna valjda mi nebo nece pasti na glavu

? ali moglo bi malo da se preseche jednom ..... pitom s mesom

nisam jela p sa mesom nema sada mesa... da li imam bilo sta da kazem mislim da i nemam... blokirala sam da me ne biju jer sam se uzverala preivhse. nema nijedne reci da se napise... uvek mozes da pises sta te muci

situacija... mogu da spavam, ignorisem fejsbuk, neku poruku ne citam i tako.
gleda mi se neki sajt ali kuda, kuda, moram li i sajt br dva upaliti
najlepse je otici spavati
kisa pada trava mozda i raste, cuda su mala i ne toliko cesta.
u stvair citala sam prakitcnu intuiciju i sve sto radim je vezbanje toga ???? :I mozda da zapisem neek dogadjaje koji su mi se desili u ranijem periodu da ih ne zaboravim. mozda malo previse sede na grbaci a mozda nisu toliko vazni, ali gde da ih zapishem
u komp, u papir... gmail... vas je i dalje malo zainteresovanih
provirila sam u neke ljude pa sam ih vratila u orman... pravim svoju sektu a u stvari necu
sad ce sve da zanimaju moji dogadjaji a zavisi od mog marketinga kako ce se oni primiti.

sto te nema i da te zanima da ti kazem, ali sad i nema svrhe
jao jaka sam riba :)

evo danasnja situacija
ako ste izmrcvarili fotoshop i bridge, tj upaljeno vam je milion fotografija i stalno klikcete u bridz tj otvarate fotografije i odjednom fotosop odlepi, onda ugasite bridz. sam ce vec nesto da vam kuka a mozda i nece. i onda ce da vam radi fotosop i opet upalite bridz

kompjuteras sam do OO.
vraticu se negde samo gde ...

bas i ne mora da te ima i zanima ili... ne znam

DOBRO JE sto vas je malo zainteresovanih onako simpa moze da vas je i nula i za pet godina neko naidje i kaze aaa dobro nisam jedina budala na svetu mozue i to
......
opet sam u stanju lupetanja i nerada ...
nikako da pocnem
negde sam napisala neku poruku i kao da imam vise zivota i to je u nekom trenutku glupo opasno
imam neku prevrtljivost dodatnu.
sta znam
nemam sta da napisem treba da radim nikako da pocnem a ne znam sta sada radim i ko sam

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
ne treba mi nikakav tip treba mi mozak i hiperbog
....
e sta znam sutra cu opet da imam dan po planu : ))
ipak je to najbolje iako povremeno kukam

evo ovako...

e to cu napisati sebi.

laku noc. pola sest. bilo bi lepo da ustanem do 10
...
hm

e samo da kazem gledajte petra na slagalici : I

e sad mi se cini da ovo nije ok sto sam napisala, da li prema meni ili petru.
...

zastrasujuce fin

neko je prema vama iznenadjujuce fin, retko ko je tako fin prema vama, otvoreno iskazuje postovanje. nije da vam je neprijatno ali znate da to ne mozete bas da opravdate i da se ponasate u skladu s ocekivanjima. vi biste najradije nekog zveknuli po ramenu i rekli De si ****.te ali on je prema vama zastrasujuce fin
ali zaista je fin, ne folirantski, ili tako zna manire da su prirodni i sve je logicno i pricate o pristojnim stvarima
a vi biste bas da bistrite mracno nesto da rusite konvencije na 20 minuta a on je zastrasujuce fin
prijatno je sto je fin, ali cak moze da vam se ucini da svi problemi pre toga ne postoje i da ste umislili da je sve crno i onda se zabrinete zasto ste tako mislili. ali i nije prijatno jer ne umete da se utaknete u taj mlaz finoce, nesto pokusavate ali kao da ste izostali sa tih casova. da vam je misic zakrzljao.
a vi biste da prica bezobrazluke da se nadovezujete jedno na drugo i da se ne stidite niskih strasti.

mad aako je neko stvarno fin prema vama nece biti neprijatno. nekako je zahtevno fin
i kad to ode kajete se kao sto niste na nivou. mada kazete sebi, necu
ih, oterati...? :I
to je sve glupo.
ok ne mroamo da se stidimo nema niskih strasti, ok, ali tako ... da je nekako klosarskije

el smeta ovo.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
nema petar hobi... :I

nikad nije romantican osim sa nekom tajanstevnom devojkom koja ce doci.

koliko poznajete tajanstvenih devojaka.

e sebe ne ubrajam u to. vise sam onako ko stena. ne svidja mi se o iznenadjujuce finima ali ... pardon zastrasujuce finima

ali postoje zastrasujuce fini. a ne biste ih mozda lupali po ramenu, mozda biste ih posmatrali, mozda bistge ih vredjali, mozda ... biste plakali sto nisu vasi
mozda biste se primili da jesu a u stvari onda bi otisli da se igraju sa ostalima
mozda biste rekli nesto i onda se oni zgrozili i spustilivas najstrasnije da ne znate kako se zovete i trebalo bi, ako biste bili vi u najobicnijem izdanju

ali nije da ste vi kao fini i mali i slatki a oni zli, ali nekako su iznad vas
ali zlo i naopako da oni provale de ste vi jaci, u cemu ste uopste jaci od njih?

i ne mozete da verujete da su tako fini prema vama a ako se opustite... shvaticete da ste se nesto presli
treba napraviti situaciju da niste u toj poziciji a mrzi vas da se bakcete
se la vi.

...

postacu lepa pritiskaju me a necu, hocu uvek da budem ovakva ali pritisci su prejaki : (((((

moram se odupreti
mogla sam da budem bilo sta i nista ali tome dolazi kraj
: (((((
upomoc upomoc
...
da li ste nekad neopisivo bez veze, evo mislim da sam sad.
onako nekako ste bas drtina ne prolaye stare fore stari nacini ne uspevaju ne znate ko ste vise i onda aste bez veze i mozak vam se usporio jako i ne znate sta ste hteli
nekako ste ko svi ostali ljudi
ajd idem da pisem nesto neki poso.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
treba da ugasim ovo a ne da mi se, a blam je

mada mogu i dalje da smatram da postojiteu kompjuteru
...

pa de ste

http://images.pictureshunt.com/pics/s/shining_sun-2277.jpg

oh :I :)

http://www.blogcdn.com/www.diylife.com/media/2008/07/sunscol22diy.jpg

google -> sun shining -> images
...
je l si ti provalila taj google images ili ti je neko reko.
...
opet sam bas super i optimista.
to je opet znak da nesto nije u redu.
i tako sta da radim?
...
to sto sam jednom pukla ne znaci da necu opet ali mozemo se praviti da necu.
?
da li sam pukla uopste i mislim na pucanje ponasanja
znaci ponovo imam tu tendenciju
mozda ne pisati to i jednom ovo zatvoriti, poceli su vec glave da okrecu od mene kikikikiki
a onda kao dodju pa se izvinjavaju a mozda i ne
ali nije bitno samo bih konstatovala. pa dobro, i sama okrenem glave. to vam je situacija Proslo je mnogo godina
ili Matora sam nemam sta reci a nisam vise ni dobra
Dobra.
...
koliko ti imas glava?
koji ti...
kako da nazovem sebe
ludilo opet neko ... e jedino sto mislim da ovaj nacin nije dobar za neke druge poslove

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.878
e ako neko predje od mudrih misli na amaterski porno sta treba da uradim.

evo nije trebalo da dodjem ovde i da se lozim.

a gde da odem da se lozhim i kada cu nadrljati, ajde kladite se kada, ne morate kako mada sam cudna mazohista sam i nadrljacu i nema ko da me cuva i spase

laprdam nesto.

Poslednja izmena:

hakim bej

Elita
Poruka
16.200
Amaterski porno nije industrija. Nije zarada. Nisu holivudski bazeni i plasticne plavuse. Nisu glumci i reziseri.
To je iskren pokusaj da se zaustavi trenutak, secanje, da se ostavi malo mladosti, ljubavi, strasti, kao ogrev za stare dane.
Ljubav se, kazu, moze sacuvati. Odloziti za zimu. Ili mozda prolece.
Kazu, ali niko ne kaze kako.
Pokusavamo da sacuvamo iskrenost, ali kada prodje vreme i za nju se mašimo*, moramo je otvoriti iskrenoscu.
I tada moramo biti iskreni, i priznati da unutra nicega nema.
Kako to?