Održan jednočasovni štrajk upozorenja zaposlenih u Kliničkom centru Srbije

јанпи

Elita
Poruka
16.387
Ауторска

После Поштара,Наших милих Паора,сад и Здравствени Радници излазе на Улице што моја Маленкост из свег Срца Поздравља.

Браво бре,ал ради Ђилас Посао-свака му Част :hahaha:

Идемооо..и просветари и малинари и СВИ

nemam pojma mene politika ne zanima
samo se dobro zajebavam da ne kažem "zajebajem ba"
Ма јасно,него...
Чисто кад би све те Услужне Делатности изашле бар на 15ак Дана,
па му направиш Хаос у Глави,
онда ће имати мање времена да осмисли Крађу која нам предстоји,
што је у сваком Случају велики Подстрек демократским Изборима(ако тако нешто уопште постоји) :mrgreen:

Deluje mi da će vlast svim tim štrajkačima i blokatorima izaći u susret pa će ih glasati. I oni sada dižu pobune jer računaju da pred izbore vlast popušta.
За испуњавање свих услова свих штрајкача пара у буџету вероватно нема. Једино што могу то је да: обећају свима да су прихватили све услове па када буде биће реализовано и ако буде уопште или да кажу можете то да добијете из неколико пута али не одмах.
Видећемо. Личи ми да се покренуо талас штрајкова видећемо.
Има ли извештавања о тим штрајковима на ТВ-у?

За испуњавање свих услова свих штрајкача пара у буџету вероватно нема. Једино што могу то је да: обећају свима да су прихватили све услове па када буде биће реализовано и ако буде уопште или да кажу можете то да добијете из неколико пута али не одмах.
Видећемо. Личи ми да се покренуо талас штрајкова видећемо.
Има ли извештавања о тим штрајковима на ТВ-у?
Пара итекако ИМА ако буде укинуо све ове ЊЕГОВЕ Странке,и Странчице и Покрете и Прогласе и пиучке материне ,
КОЈИ СВИ РАДЕ ЗА ЊЕГА ....
а свако понаособ ће узети Лову из Буџета за КАМПАЊУ.

:cool:

Пара итекако ИМА ако буде укинуо све ове ЊЕГОВЕ Странке,и Странчице и Покрете и Прогласе и пиучке материне ,

Без тих, које си навео, рејтинг ће му пасти тако да ће тешко да се одрекне поменутих.

Ауторска

После Поштара,Наших милих Паора,сад и Здравствени Радници излазе на Улице што моја Маленкост из свег Срца Поздравља.

Тамам да онај што је дао оставку лоцира "спаваче" који су на вези службе

Ауторска

a sta sad ovi zahtevaju? primili na stalno sve koji su radili u kovid sistemu, imali 3 puta povecanje plate.. msm, nije kao u nemackoj, ali je moglo i bez povecanja

Da da! Ima ako se ponovo pozajmi. Sta to Srbija proizvodi pa da ima toliko para?

Back