fosilvaso
Buduća legenda
- Poruka
- 42.231
Šta reći za uSA koja bi sankcijama jadnu malu Kubu vratila u kameno doba, a Kinezima se duboko uivlači odpozadi!!??
A ZNA se da bi Kina lako i rado već 'sutra', ako treba i zaratila sa USA radi svojih interesa u tom delu sveta?
Šta reći i za Kinu, koja kao fol, osuđuje USA radi sankcija Kubi, ali par dana kasnije dočekuje Trampa kao 'Boga'??
https://www.danas.rs/svet/kina-sad-sankcije-kuba/
A ZNA se da bi Kina lako i rado već 'sutra', ako treba i zaratila sa USA radi svojih interesa u tom delu sveta?
Šta reći i za Kinu, koja kao fol, osuđuje USA radi sankcija Kubi, ali par dana kasnije dočekuje Trampa kao 'Boga'??

https://www.danas.rs/svet/kina-sad-sankcije-kuba/
