Odnosi između starijih žena i mlađih muškaraca

Šta će ženi od 44 neko sa 54? Ma idi molim te
Ako može da mazne tog od 30 skroz je u pravu
Nadalje, izgled od ljudi preko 30 jako varira! Naprimer, meni se dešavalo da muškarac 5 god stariji deluje kao da mi je tata, a neko 10 god mlađi kao da smo vršnjaci ili još da sam mlađa. Ako ja mogu da popnem Trem kao juče 1400 mnv razlike, zašto bih bila sa nekim starijim čovekom koji je još sa stomakom? Od ovih mlađih planinara mogu da maznem barem za sex o kojem pričamo bez problema. Msm, godine postaju nevažne u jednom momentu.

da joj daje lovu i gotivi je
 
@ ma jel te?
Skrouz smo otvorenog uma.
A ovamo kad se pita za muskarca?
E onda je on svinja prljava perverzna, ako kojim slucajem bude mladja od njega 3 god ni makac. To je uonda nezreo muskarac, neispunjen, ili ga nece ni jedna iz njegove generacije, pa onda juri mladje, kao lakse mu. Nije postigao u zivotu, a jadne mladje devojke.


jednostavno

muskarac juri naivnost i to je velika razlika a to je ogromna razlika koju ti netjesh da vidish i zbog toga mi sad odje unosish vrutju krtolu
 
Odnosi između starijih žena i mlađih muškaraca nisu noviji izum. Takva partnerstva su oduvijek postojala i bila su tolerisana ili odbačena kao „nenormalna“. Sasvim je normalno da se starije žene i mlađi muškarci zaljube.


Zašto starije žene vole mlađe muškarce?

Zašto mlađi muškarci vole starije žene?
Zato sto su konkretnije i daju pike, dok mladje paraju nosom nebo i love bogatase, ove love razonodu. A i starije su se udale za imocnog zbog kesha, pa im dobro dodje malo ljubavi. Jedina greska mladog koji torba stariju je da se posle ozeni. Onaj koji torba stariju nauci kako zene funkcionisu i ostaju sami.
 
dečaci su stidljiviji i manje komuniciraju,jer su genetski za konkretne i praktične stvari,kao što je lov
pohvala im je što su jeli gladni :rotf:
a devojčice zadirkuju ukrašavaju se i dosađuju,jer tako manipulišu okolinom,jer konkretno dođe tek kad postanu žene i majke
zato i nisu zadovoljne,jer moraju i decu da izvedu na put,dok muško je zadovoljnije i kad se razmnožio:rotf::heart2:
 
@ ma jel te?
Skrouz smo otvorenog uma.
A ovamo kad se pita za muskarca?
E onda je on svinja prljava perverzna, ako kojim slucajem bude mladja od njega 3 god ni makac. To je uonda nezreo muskarac, neispunjen, ili ga nece ni jedna iz njegove generacije, pa onda juri mladje, kao lakse mu. Nije postigao u zivotu, a jadne mladje devojke.
kad treba da je kriv i što ebe i što ne ebe :rotf: :rotf:
a kad se dele nagrade,onda ženama i što su davale i što nisu:lol:
lepo da zalegnemo pa nek skaču po nama:per::rotf::rotf:
 

Back
Top