Odnos prema dogadjajima u Blajburgeru

Ko je zavrsio na Baljburgu
96525652_1861802210620597_4431368860251193344_n.jpg
 
Zasto tema Blajburger koja pobudjuje toliki intreres u regionu prolazi manje vise nezapazeno u nasoj zemlji dok je Srebrenica gde je takodje doslo do prilicno masovne likvidacije ratnih zarobljenika prilicno zastupljena kao tema u nasoj javnosti.Cak se i nevladine organizacije Zene u crnom zatim raznim fondovi za ljudska prava,politicku izuzetnost i centri za dekontaminaciju ukljucujuci i zarka koraca povodom Bljajburgera uopste ne oglasavaju.Moglo bi da se kaze da srpska javnost pored Blajburgera prolazi kao pored turskog groblja.Zasto ?

Ej seljaku, Blajburger ne postoji.
Ajd zdravo.
 
Brspismeti autor na temu bijo državna policija kod Bravara
Sad kad mu se mrtvak ne diže šilji mlitavim po nekom Blajburgeru???
Gde je taj Blajburger da mi je znati!?
Jel to Kusturica nešto pravio novo?
Šalu na stranu jer je ta tema ustvari mnogo ozbiljnija nego što se čini na prvi pogled!
Dali su Bravarevi partizani pobili više Srba ili Hrvata, bez obzira kako ih nazivali?
Logika kaže: Srba je dva puta više, znači, trebalo ih dva puta više pobiti preventivno, iz pedagoških razloga!? Tilt, System Error?
 
Šalu na stranu jer je ta tema ustvari mnogo ozbiljnija nego što se čini na prvi pogled!
Dali su Bravarevi partizani pobili više Srba ili Hrvata, bez obzira kako ih nazivali?
Logika kaže: Srba je dva puta više, znači, trebalo ih dva puta više pobiti preventivno, iz pedagoških razloga!? Tilt, System Error?

Demokracka Moderacija partijski ciljano eliminiše forumaše kad se periodično otvore hit teme gde oni vide svoju lelemud šansu kao jedinu formulaciju života.

Skoro smo imali Krstin Blajburger na temi o šerpama i demokrackim potrebama ekskluzivno za njih - nek propadne Srbija ako oni ne mogu tu nešto da čalabrcnu.

Pitaš se od kad to datira da su jajare spremne da zakolju komšiju zbog ubedjenja?

Ja se pitam kako se to nastavilo? Nisu valjda demokracka moderacija potomci nesoja lopovskog spremnog na sve zarad deset maraka?
 
Demokracka Moderacija partijski ciljano eliminiše forumaše kad se periodično otvore hit teme gde oni vide svoju lelemud šansu kao jedinu formulaciju života.

Skoro smo imali Krstin Blajburger na temi o šerpama i demokrackim potrebama ekskluzivno za njih.

Pitaš se od kad to datira da su jajare spremne da zakolju komšiju zbog ubedjenja?
Prve dve rečenice mi uopšte nisu jasne, a treća: Naivan si ako misliš da je DSR bio samo komšija zaklao komšiju radi uverenja!
 
Prve dve rečenice mi uopšte nisu jasne, a treća: Naivan si ako misliš da je DSR bio samo komšija zaklao komšiju radi uverenja!

Da razjasnimo - ovaj forum je partojskokomunjarski iebarnik.
Sad oni sebe zovu demokrate.

I opet su u stanju da krenu u akciju.

Kad god otvorim nov nick moraju da na nekoliko tema obelodanjuju saborcima da sam to "ja"

Jasnije malo?

Jajare i neradnici, dupeuvlakači i pre svega zavidni kleptomani.
 
Šalu na stranu jer je ta tema ustvari mnogo ozbiljnija nego što se čini na prvi pogled!
Dali su Bravarevi partizani pobili više Srba ili Hrvata, bez obzira kako ih nazivali?
Logika kaže: Srba je dva puta više, znači, trebalo ih dva puta više pobiti preventivno, iz pedagoških razloga!? Tilt, System Error?

Логика говори да је у Блајбурку са чаичама ујкама и мујицама 'страдао 'многи

трговац гибом, крухом и лојем ...... 'пдтомци ' унд 'потомкиње'

нормално

жале своје предке ... 'па само су трговали ' ... на 'слободном тржишту ' ......

Логично потомкиње и потомци траже да им све пореске обвезнице и обвезници надокнаде 'упропаштен посао '
 
Da razjasnimo - ovaj forum je partojskokomunjarski iebarnik.
Sad oni sebe zovu demokrate.

I opet su u stanju da krenu u akciju.

Kad god otvorim nov nick moraju da na nekoliko tema obelodanjuju saborcima da sam to "ja"

Jasnije malo?

Jajare i neradnici, dupeuvlakači i pre svega zavidni kleptomani.

Ојав форум је стецуште потомкиња и потомака Блајбурга
 
Da razjasnimo - ovaj forum je partojskokomunjarski iebarnik.
Sad oni sebe zovu demokrate.

I opet su u stanju da krenu u akciju.

Kad god otvorim nov nick moraju da na nekoliko tema obelodanjuju saborcima da sam to "ja"

Jasnije malo?

Jajare i neradnici, dupeuvlakači i pre svega zavidni kleptomani.
Recimo da je tako! ALI: Zašto bi oni onda krenuli u akciju kada im je bolje nego što je bilo u ona 'dobra stara vremena( :rotf:) '?
 
Ојав форум је стецуште потомкиња и потомака Блајбурга
A ko bi drugi mogao da bude? I 45-e je bilo samo max. 5% partizana! To je sve pomrlo, nije imalo mnogo dece, a i ono malo projugoslovenske dece se raselilo itd. Sviđalo ti se ili ne, tako ti je sada na Balkanu!
Vratili ste se pred DSR kada je na Balkanu bilo samo oko 700 komunista! :rotf:
 
A ko bi drugi mogao da bude? I 45-e je bilo samo max. 5% partizana! To je sve pomrlo, nije imalo mnogo dece, a i ono malo projugoslovenske dece se raselilo itd. Sviđalo ti se ili ne, tako ti je sada na Balkanu!
Vratili ste se pred DSR kada je na Balkanu bilo samo oko 700 komunista! :rotf:

Šta je pesnik hteo da kaže?

Само ти ландарај .....
 
Ne treba biti ustaški nastrojen da bi se izvršila istorijska revizija Jasenovca, prosečan hrvat tvrdi da su u Jasenovcu ubijeni Hrvati.
Srebrenica i Jasenovac ni u kom slučaju ne mogu biti upoređeni. Ne kažem da nije bilo ubijenih u Srebrenici, i svakako da su ti ljudi žrtve, al genocida tu nije bilo. To je medijska manipulacija. Kao i sam broj likvidiranih.

Jasenovac je logor smrti , gde se brojka po međunarodnoj komisiji kreće preko 700 000 ubijenih Srba! Po izvorima Vermahta i preko 1 200 000. To je genocid.

Ma kakvih 700k i 1 200 000 nemoj pricati kojesta... Na teritoriji citave NDH ustase su likvidirale 300-400 hiljada Srba...
Ono sto je tacno to je da jeste u pitanju genocid jer je postojao jasan plan i program da se Srbi uniste..

Dok u Srebrenici to nije slucaj, tamo su civili poslati autobusima za Tuzlu... Streljano jeste nesto zarobljenika, odraslih muskaraca, ali je broj prenapumpan...
 

Back
Top