Odnos homoseksualaca prema SPC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Utah

Elita
Banovan
Poruka
19.509
Stav SPC je da nema nista protiv homoseksualaca, ali se mole za njih da se vrate na pravi put.
Predrag Azdejkovic jedan od gay lidera u Srbiji, je ogorceni protivnik SPC, zali se da je napadan od SPC, i izjavljuje - Ja sam diskriminisan kao homoseksualac i ateista,
 
AteistBlog
Anti-pope protest in Berlin
Thousands of protesters against the pope in Berlin on september 22. 2011


Alliance of 67 non-govermental organizations "The Pope is coming" is organizing the demonstration.
Among them are atheist &secular organizations, Humanist Association of Germany, Gay and Lesbian organizations
http://www.ateistblog.com/2011/09/anti-pope-protest-in-berlin.html
Primetno je ucesce homoseksualca u kampanjama protiv Crkve.
To su informacije iz javnih medija,a oni koji kazu da je tema ',provokacija'' jednostavno smeta istina !
 
:D:kpozdrav:
Svako zlo ima svoje dobro:hahaha:
I tebe nema na religiji...dugo.

ps.Ova tema treba da se prebaciti na politiku, em je provokativna, pride je materijal za siru napaljenu publiku:aha:

збиља нисам дуго свраћао, а био сам и на одмору :D

на Политици не допуштају овакве теме, па се Јута довија како зна и уме :lol:
 
збиља нисам дуго свраћао, а био сам и на одмору :D

на Политици не допуштају овакве теме, па се Јута довија како зна и уме :lol:


Treba kao Picololeone, staviti je/ga na ignore:hahaha: ali onda treba biti konsekventan:kafa:
Ali, da nije takvih i slicnih, pfr bi bio previse miran :hahaha1:, donekle razumem Administraciju:mrgreen:
 
Treba kao Picololeone, staviti je/ga na ignore:hahaha: ali onda treba biti konsekventan:kafa:
Ali, da nije takvih i slicnih, pfr bi bio previse miran :hahaha1:, donekle razumem Administraciju:mrgreen:

Јутица нас баш лепо увесељава :mrgreen:

Pa pogledaj na oko 0.50 do 1.00 kako se ponasaju ogavno prolazeci pored crkve.

ко зна ко је све био у тој поворци. ено, Баки тврди да су били и анархисти. он каже да је носио транспарент са натписом- смрт држави!
 
могуће.. а могуће да се ради и о лезбејкама ''по професији''. таквих је већина у организацијама за заштиту права педера, где се велике паре обрћу. то је нешто као gay-for-pay :lol:

:zcepanje:


kakve sve vrste lezbejki ima ne znam a da su lezbejke jesu:D

Znas? Probao si, pa si dobio korpu?

Ako te zene nece, ne znaci da su lezbejke. :D
 
Poslednja izmena:
Јутица нас баш лепо увесељава :mrgreen:



ко зна ко је све био у тој поворци. ено, Баки тврди да су били и анархисти. он каже да је носио транспарент са натписом- смрт држави!

Ma kakvi anarhisti, ova odvratna babuskera - lezbejka vidi sta pokazuje, to nema ni osnovnu kulturu.

A drugo i da su anatrhisti, sta ce oni s njima i to se njima pripisuje.

Ne znam zasto ih branis kad se jasno ruzno ponasaju.
 
kakve sve vrste lezbejki ima ne znam a da su lezbejke jesu:D

пази, онај Аздејковић је тотална будала, која нема никакво занимање. живи од тога што пише небулозе на које се грађанство ложи (на овај или онај начин), пљује све редом и тако скреће пажњу на себе, а заради и неку кинту- Карлеуша бр. 2. треба га игнорисати, и нестаће.

што се тиче ових са снимка, ја знам неке што су јахали попове, ал нису били педери. та антицрквена екстремнолевичарска схватања немају везе са сексом, него са Марксом.
 
пази, онај Аздејковић је тотална будала, која нема никакво занимање. живи од тога што пише небулозе на које се грађанство ложи (на овај или онај начин), пљује све редом и тако скреће пажњу на себе, а заради и неку кинту- Карлеуша бр. 2. треба га игнорисати, и нестаће.

што се тиче ових са снимка, ја знам неке што су јахали попове, ал нису били педери. та антицрквена екстремнолевичарска схватања немају везе са сексом, него са Марксом.

Savrsen opis. :super:
 
пази, онај Аздејковић је тотална будала, која нема никакво занимање. живи од тога што пише небулозе на које се грађанство ложи (на овај или онај начин), пљује све редом и тако скреће пажњу на себе, а заради и неку кинту- Карлеуша бр. 2. треба га игнорисати, и нестаће.

што се тиче ових са снимка, ја знам неке што су јахали попове, ал нису били педери. та антицрквена екстремнолевичарска схватања немају везе са сексом, него са Марксом.

okrenuti ima ledja, to moze biti opasno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top