Odmor

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
18.451
Da li bi same otišle na odmor ?

Znaci prošli mjesec sam radila 280 sati
April 320

I to već ide neko vrijeme

U avgustu mi se pružilo 7 dana gde su svi rekli da moram negde da otputujem neće me vide u firmi

I sad razmišljam da cekiram 7 dana bilo gde samo da ima more i hotel odmah pored plaže ili plaža odmah pored hotela

Nisam nikad sama išla ovo bi bilo prvi put

1656442642265.gif

limunada

Elita
Moderator
Poruka
24.274
Ne bih sam isla na ljetovanje.Jednostavni mi nije zanimljivo.Kraca putovanja...da...ali sedam dana provesti negdje sam mi me zvuci privlacno.
Mada,ima i druga strana medalje...nekad je bolje i sam,nego sa nekim smorom.

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
18.451
možda ide mi se na more ali kad si sam razmišljaš za pet glava. ko je onako cool možda se druži a ja nisam cool i možda bih mogla da vidim da li ću se vratiti cela ili se neću vratiti :D

Nisam planirala da se družim
Potreban mi je mir
Nisam planirala ni da idem u muzeje ili trčim po gradu da upoznam okolinu ili šta već

Samo krevet plaza - plaza krevet

Polupansion

To je to

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.398
Onda mozes sama,ako ti to nije dosadno.Samo je tesko naci smjestaj za jednu osobu.

nije teško samo treba da se plati malo više, malo pogledaj možda se razlikuju koliko deru
neko možda baš odere 1 u sobi a negde je to prihvatljivije?
ali baš je super ako nisi spreman na cimera pogotovo kad si mator svakako preporuka

nemoj mnogo stvari da nosiš jer nema ko da ti nosi, ponesi ono bitno, kako ćeš pare, dokumenta

Manastirka

Elita
Poruka
22.755

April 320

U avgustu mi se pružilo 7 dana gde su svi rekli da moram negde da otputujem neće me vide u firmi

I sad razmišljam da cekiram 7 dana bilo gde samo da ima more i hotel odmah pored plaže ili plaža odmah pored hotela

Pogledajte prilog 1178662
Nisam išla sama, ali bih!
Jesam putovala i bila sama kod prijatelja na par dana,...ali to nije klasičan odmor.
Za pasivan odmor ti je to i potrebno.
More, plaža i da je sve na dohvatu ruke.
Da budem iskrena, takav odmor nije za mene, ali je sasvim ok.👍

Enishi_Yukishiro

Domaćin
Poruka
3.727

April 320

Da, otisla bih sama na odmor.

Cru*

Poznat
Poruka
9.779

April 320

Isla bih ali ne na duze od 7 dana.
Mozda i duze, ako se ukljuci neki izlet ili slicno.
Nemam ja problem sa samom sobom, nas dve se najbolje slazemo... ali posle 7 dana postane jednolicno ako je samo plaza-krevet opcija.
Sad mi treba nesto tako posle landaranja po Turskoj. Treba mi odmor od odmora.

1208Letoo

Primećen član
Poruka
953

April 320

Ja sa isla pre nrkih 15 god. u Igalo i super sam se provela

Meni se čini da bih mogla njesecima nikog da ne vidim
Svi su mi popeli na glavu

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.