Odletela u Japan i iznajmila oca kako bi izlečila "bol" iz detinjstva...

...

Pretpostavljam da ovo pripada ovom PDF-u...
U svakom slucaju interesantna "terapija"..., a gde drugo nego kod Japanaca....

Odletela sam u Japan i iznajmila oca kako bih izlečila "bol" iz detinjstva​

https://ona.telegraf.rs/porodica-de...*MTcxMzMxMzExMC42OC4xLjE3MTMzMTM4MjkuNDkuMC4w

...

Ovo deluje zanimljivo i verujem da je ta devojka izlečila bol iz detinjstva.

Bol zbog nedostatka oca osećaju oni koji nisu odrasli sa ocem ( napustio ih je kada su bili deca ) ali i oni koji su prerano izgubili oca ( preminuo je )...

Da li bi se mnogi osećali psihički bolje, ukoliko bi mogli da "iznajme" oca, majku, sestru, brata? Verujem da je odgovor potvrdan.

Bol zbog nedostatka oca osećaju oni koji nisu odrasli sa ocem ( napustio ih je kada su bili deca ) ali i oni koji su prerano izgubili oca ( preminuo je )...

Da li bi se mnogi osećali psihički bolje, ukoliko bi mogli da "iznajme" oca, majku, sestru, brata? Verujem da je odgovor potvrdan.
Ja osjećam nešto drugačije, ne boli mene njegov prerani odlazak nego neki njegovi postupci. Volio bi da na minut oživi i da ga pitam nešto.

Poslednja izmena:
Ja osjećam nešto drugačije, ne boli mene njegov prerani odlazak nego neki njegovi postupci. Volio bi da na minut oživi i da ga pitam nešto.

Razumem te. Svi imamo drugačije odnose sa roditeljima.

Ja bih svog tatu zamolila da mi oprosti, i ne samo meni, što ga nismo naterali da ide ranije kod lekara.

I kada bi i ovde postojala mogućnost za "iznajmljivanje" oca..izabrala bih nekog ko liči na mog tatu i čije su osobine slične tatinim..

sta mislis sta je radila kada je iznajmila momka?

Kako je navela u snimku, ovo čini kako bi "izlečila" bol ili traumu iz detinjstva, kada ju je otac napustio dok je imala 11 godina. Ceo dan je provela sa ovim čovekom i navela da pored oca u Japanu možete iznajmiti i ostale članove porodice, momke, devojke, kao i prijatelje.

ja tek sada kapiram moju zenu: pa ona je mene iznajmila, istekao najam i sta ja sad da radim, da se pakujem?
ubij ti mene ako ste vi ljudi normalni! kako ne vidis da je ovo konzumerizam, iznajmljujes auto, mozes prostitutku isto? jel prija? lecis se? sick!

cek' da vidim jel bilo seksa sa iznajmljenim momkom, nisam stigao do kraja da procitam, a ti samo "veruj" i dalje...nema, samo se navodi kao mogucnost

ko iznajmljuje prijatelje takav stav da su oni stvar/roba i ima prema ne samo prijateljima, vec i prema ljudima generalno, meni nije jasno kako niste svesno sta je ovo? OBEZDUSENOST.

Back