• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Odlazak u trgovinu

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
21.757
sad sam bas došla iz trgovine sa jednom kesom i kazujem koleginici skoro 38 eura

Po slagali to i uslikali

Kaže ona kupila si nešto sto će za 3 dana postati nista sem supe nju imamo za koji dan više

Evo to je to

Priča mi da je sa decom bila za vikend u nekom parku sa atrakcijama ulaz su platili 140 eura (4 clana porodica) dodaje 100 eura je još potrošila za daj sladoled, daj pomfrit, daj sok

I put tamo i nazad

Nije kukanje samo eto primetih i pomislih hvala Bogu pa su mi djeca već odrasli ljudi

Inače ovo je u vrh glave i pre skoka cijena roba za 20 eura

Da li ste ista promenili u svakodnevnom odlasku u trgovinu ? I šta ?

Kakva ste vrsta kupca ?

Odlazite sa spiskom i držite se njega
Ili
Onako iz glave i jos ponešto sto i nije u glavi ali eto kupite

:)

1A2C17D9-36B7-4C47-B162-B649C80F05FF.jpeg

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
21.757
Ove godine sam počela da izbegavam velike trgovine.

Znam da je tamo puno akcija i jeftinije međutim uvek kada odem završim upravo sa tim stvarima na akciji i potrošim mnogo više nego što sam planirala.

Namerno idem u male, lokalne, slabo snabdevene prodavnice u kojima sve i da hoću, nemam na šta da potrošim :lol:

Dobra ideja :)))))))

Cru*

Veoma poznat
Poruka
10.148
Ove godine sam počela da izbegavam velike trgovine.

Znam da je tamo puno akcija i jeftinije međutim uvek kada odem završim upravo sa tim stvarima na akciji i potrošim mnogo više nego što sam planirala.

Namerno idem u male, lokalne, slabo snabdevene prodavnice u kojima sve i da hoću, nemam na šta da potrošim :lol:
Isto. Prestala sam da idem u velike nabavke u velikim radnjama, da ne bih kupovala i ono sto mi ne treba a na akciji je..... ili nove gluposti koje nisam probala, ko malo dete :lol:

georgejune

Starosedelac
Poruka
186.990
Mene ovo lezanje kosta duplo nego kad sam kupujem nego sad kad mi drugi nabavljaju,ne vredi nacrtas im ne znaju,mora da se kupuje samo sta je na akciji,ono sto koristim se na vise kupi samo na snizenju a ostalo dokupljuje tamo gde je jeftinije,zaredjam sve radnje i ispratim gde su nize cene,nema nista u prcvarnicama na cosku samo megamarketi

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
21.757
Mene ovo lezanje kosta duplo nego kad sam kupujem nego sad kad mi drugi nabavljaju,ne vredi nacrtas im ne znaju,mora da se kupuje samo sta je na akciji,ono sto koristim se na vise kupi samo na snizenju a ostalo dokupljuje tamo gde je jeftinije,zaredjam sve radnje i ispratim gde su nize cene,nema nista u prcvarnicama na cosku samo megamarketi

Pa dobro

Mislim kad si opisan od drugih jer trenutno je situacija takva kakva jeste, trebaš biti zahvalan sto ti odlaze u nabavku

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
25.048
sad sam bas došla iz trgovine sa jednom kesom i kazujem koleginici skoro 38 eura

Po slagali to i uslikali

Kaže ona kupila si nešto sto će za 3 dana postati nista sem supe nju imamo za koji dan više

Evo to je to

Priča mi da je sa decom bila za vikend u nekom parku sa atrakcijama ulaz su platili 140 eura (4 clana porodica) dodaje 100 eura je još potrošila za daj sladoled, daj pomfrit, daj sok

I put tamo i nazad

Nije kukanje samo eto primetih i pomislih hvala Bogu pa su mi djeca već odrasli ljudi

Inače ovo je u vrh glave i pre skoka cijena roba za 20 eura

Da li ste ista promenili u svakodnevnom odlasku u trgovinu ? I šta ?

Kakva ste vrsta kupca ?

Odlazite sa spiskom i držite se njega
Ili
Onako iz glave i jos ponešto sto i nije u glavi ali eto kupite

:)

Pogledajte prilog 1212729

За ово у Србији би платила 140 еврића

Poslednja izmena od moderatora:

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
21.757
Vjerujem da ima razlika između mesa i mesa

Teletina je i ovde preko 30 eura (1 kg bio)

E sad ako neko svaki dan jede mesa onda kupuje i gleda da je sto jeftinije a meni je iskreno gadljivo

Možda sedmicno jednom da pojedem mesa a često i ne

Ako kupujem jer mi se bas jede onda i ne pitam posto je već mi je važno da znam odakle je i kako su držano i hranjeno

Tako da vjerujem u tu CH cjenu

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.