Quantcast

Odlazak u Nemacku od 1.Mart

Aljoo

Početnik
Poruka
4
Postovanje zanim me da li je neko vec bio u slicnoj situaciji imam zavrsenu ekonomsku skolu i zavrsio sam atest za zavarivaca poslodavca za posao zavarivaca sam vec nasao. Moje pitanje je da li ce bit problem nostrifikacija jer je srednja skola ekonomska a astest zavarivac nisu srodne da li cu moci radit kao zavarivac iki smo priznaju srenju skolu ?

Aljoo

Početnik
Poruka
4
Postovanje da li je neko imao iskustva sa nistrigikacijom diploma ako sam npr ja zavsio srednju ekonomsku skolu a imam atest za zavaricaca dali ce mi priznati jer nisu srodni a vecsam nasao poslodavca da radim kao zavarivac ili samo srednju skolu uvazavaju?

Aljoo

Početnik
Poruka
4
Postovanje da li je neko imao iskustva sa nistrifikacijom diploma ako sam npr ja završio ekonomsku skolu a imam atest za zavarivaca poslodavca za posao zavarivaca sam vec nasao. Moje pitanje je da li ce bit problem nostrifikacija jer je srednja skola ekonomska a atest za zavarivaca nisu srodni da li samo priznaju srednju skolu?

Aljoo

Početnik
Poruka
4
Postovanje da li je neko imao iskustva sa nistrigikacijom diploma ako sam npr ja završio ekonomsku skolu a imam atest za zavarivaca poslodavca za posao zavarivaca sam vec nasao. Moje pitanje je da li ce bit problem nostrifikacija jer je srednja skola ekonomska a atest za zavarivaca nisu srodni da li samo priznaju srednju skolu ?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.