Одлазак Бориса Тадића је једина сламка спаса за ДС

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Одлазак Бориса Тадића је једина сламка спаса за ДС.
Наравно не само његов одлазак већ одлазак целе булументе штеточина које су својим деловањем, својом некултуром, лоповлуком, безобразлуком, незалагањем, нестручношћу...довели до тога да ДС постане предмет опште спрдње а Њен председник Борис синоним за изгубљеног човека баз харизме и будућности.

Када кажем "штеточине" конкретно мислим на

-Јелана Триван (свако њено појављивање у јавности је био проценат мање за ДС)
-Драган Шутановац (осина бахата непристојна индивидуа којој је уз празилук из задњице лична зидарска корист једини интерес)
-Оливер Дулић(његова фаца довољно говори, Човек који има а нема фирму која целој држави увањује компијутере на тендерима на којима случајно увек победи)
-Душан Петровић(физиномија разбојника, човек кога је Вучић ухватио у дебелој лажи, министар правде, пољопривреде...свега)
-Идоли(кампања која је уништила Бориса, власници комплетног медијског простора у Србији)
-Маловићка (погледати судство)
-Слободан Химен (подбули млади которанин који тргује правдом и земљиштем за ВЕРО)
-Гордана Чомић (најскандалозније и најбахатије вођење седница ИКАДА, најскупљи посланик у парламенту)
-Божа Ђелић (ни тетка му не верује да је спавао на њеном каучу)
-Драгољуб Мићуновић( Вршањак мамута из Костолца, чича без достојанства и скурпула, удомио ћерку на месту директора агенције за родну равноправност, јахач попова)
-Борис Тадић (манекен са нарцисоидном политичком амбицијом. Човек који је упропастио све чега се дохватио)

ДС би требало оставити људима који иза себе имају резултате и подршку, харизму (да не залазимо у приче о њиховом поштењу и непоштењу) а то су

-Драган Ђилас
-Бојан Пајтић
-Вук Јеремић
-Горан Јешић

Све остало води до тога да ДС доживи судбину СПО-а

Немојте ми рећи да ДС нема боље, поштеније и квалитетније људе од ових штеточина?

Poslednja izmena:
Predsednistvo-DS-a.jpg

Одлазак Бориса Тадића је једина сламка спаса за ДС.
Наравно не само његов одлазак већ одлазак целе булументе штеточина које су својим деловањем, својом некултуром, лоповлуком, безобразлуком, незалагањем, нестручношћу...довели до тога да ДС постане предмет опште спрдње а Њен председник Борис синоним за изгубљеног човека баз харизме и будућности.

Када кажем "штеточине" конкретно мислим на

-Јелана Триван (свако њено појављивање у јавности је био проценат мање за ДС)
-Драган Шутановац (осина бахата непристојна индивидуа којој је уз празилук из задњице лична зидарска корист једини интерес)
-Оливер Дулић(његова фаца довољно говори, Човек који има а нема фирму која целој држави увањује компијутере на тендерима на којима случајно увек победи)
-Душан Петровић(физиномија разбојника, човек кога је Вучић ухватио у дебелој лажи, министар правде, пољопривреде...свега)
-Идоли(кампања која је уништила Бориса, власници комплетног медијског простора у Србији)
-Маловићка (погледати судство)
-Слободан Химен (подбули млади которанин који тргује правдом и земљиштем за ВЕРО)
-Гордана Чомић (најскандалозније и најбахатије вођење седница ИКАДА, најскупљи посланик у парламенту)
-Божа Ђелић (ни тетка му не верује да је спавао на њеном каучу)
-Драгољуб Мићуновић( Вршањак мамута из Костолца, чича без достојанства и скурпула, удомио ћерку на месту директора агенције за родну равноправност, јахач попова)
-Борис Тадић (манекен са нарцисоидном политичком амбицијом. Човек који је упропастио све чега се дохватио)

ДС би требало оставити људима који иза себе имају резултате и подршку, харизму (да не залазимо у приче о њиховом поштењу и непоштењу) а то су

-Драган Ђилас
-Бојан Пајтић
-Вук Јеремић
-Горан Јешић

Све остало води до тога да ДС доживи судбину СПО-а

Pošto predviđam tragiku ako "voljeni nam" ne bude precednik vlade, videćemo ko u slučaju sa Đikijem, znaš ono, prvi nosilac, drugi nosilac....

DS definitivno mora da procisti redove ili ce im konstantno opadati rejting.
Ne mislim da treba da nestanu s politicke scene, niti da su svi u DS-u jednako losi, ali promene su potrebne svima, pa i njima.
Za njih je najbolje da jedno vreme provedu u opoziciji.

Наравно...мада бих ипак волео да они саставе владу јер би то био гарант да би на следећим изборима били сведени на одговарајућу меру...око 10%

-Драган Ђилас
-Бојан Пајтић
-Вук Јеремић
-Горан Јешић

:hahaha:

Za samog Borisa Tadica je najbolje da se povuce ili da promenom politike pokusa da povrati poljuljani ugled, ali tesko je to uraditi, jer mu se puno toga "stavlja na dusu".
Da sam na njegovom mestu, ja bih se povukla i prepustila DS nekim sasvim novim, svezim licima.

...и са собом да повуче талог који сам поменуо

Za samog Borisa Tadica je najbolje da se povuce ili da promenom politike pokusa da povrati poljuljani ugled,.

Za nekoga koji je gradio ugled na strahu od Sablje, gušenjem nezavisnih medija i pritiskom stranih obaveštajnih službi, to će biti veoma teško s obzirom da je narod shvatio kako je vlast smenjiva.

Od pomeutih, prvo bih sklonila Petrovica, Sutanovca i Djelica. Mislim da su oni naneli najvise stete, ne DS-u (manje je bitno) nego drzavi.

По мени је неспорна штеточина (за странку)број један Јелена Триван...за њом следе Шутановац, Идоли, Мићун, Хомен, Борис...

По мени је неспорна штеточина број један Јелена Триван...за њом следе Шутановац, Идоли, Мићун, Хомен, Борис...

-Драган Ђилас
-Бојан Пајтић
-Вук Јеремић
-Горан Јешић

E ako ih ovi ne spase niko nece ...

Dosijei dvojice od cetrvorice nabrojanih su deblji od Saricevog ....

-Драган Ђилас
-Бојан Пајтић
-Вук Јеремић
-Горан Јешић

E ako ih ovi ne spase niko nece ...

Dosijei dvojice od cetrvorice nabrojanih su deblji od Saricevog ....

Шта да ти кажем, једини који и даље имају какав-такав кредибилитет у ДС свиђало се то нама или не.

Back