ODJEKNULE DVE EKSPLOZIJE! Torpedo i mina razneli brodove, Kraljevska mornarica izdala HITNO UPOZORENJE!

Јапан је Америци управо приредио непријатно изненађење

„Влада Јапана не дели мишљење САД о умешаности Ирана у нападу на танкере код Ормуског мореуза и, како се испоставило, обратила се америчкој страни са захтевом за додатне доказе. Мишљење је да су тврдње САД недовољно убедљиве“, навела је агенција.

Izdajnici, znao sam da će Japanci ponovo udariti mučki na USA, evo novog Perl Harbura, doduše samo političkog.

Kako se usuđuju da sumnjaju, sramota, malo su im bile dve vaspitno popravne nuklearke, trebali su još koju da popiju pa bi se naučili pameti.

Jednom kamikaze, uvek kamikaze
 
Izdajnici, znao sam da će Japanci ponovo udariti mučki na USA, evo novog Perl Harbura, doduše samo političkog.

Kako se usuđuju da sumnjaju, sramota, malo su im bile dve vaspitno popravne nuklearke, trebali su još koju da popiju pa bi se naučili pameti.

Jednom kamikaze, uvek kamikaze
Bolje im i da casno poginu nego sto su dozvolili onu sramotu kada su docekali Trampa koji im je sleteo u centar Japana sa vojnim okupacionim helikopterom.
 
Jedva dočekao
SAUDIJSKI PRINC UDARIO NA IRAN: Optužio Teheran za napad na tankere i pozvao SVET DA REAGUJE

Planeta
16.06.2019. 10:36h

Saudijske vlasti optužile su danas Iran, svog velikog regionalnog rivala, da je odgovoran za nedavni napad na dva tankera na Omanskom (Arabijskom) moru.
Saudijska Arabija je posle SAD i Velike Britanije pripisala iranskim vlastima napade na tankere, što Teheran kategorično odbacuje. .....

https://www.kurir.rs/planeta/326896...-za-napad-na-tankere-i-pozvao-svet-da-reaguje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Baš kad sam pomislio da će tenzije da splasnu ....
 
Сандеј тајмс: Британија шаље маринце у Персијски залив

16.06.2019 • 15:51 15:55

Извор: Tanjug

ЛОНДОН: Велика Британија послаће елитне јединице морнарице у Омански залив како би заштитила своје ратне бродове услед повећаних тензија са Ираном, пише Сандеј тајмс. ....

.... Због тензија у региону, САД су већ послале свој носач авиона и додатних 1.500 војника у Персијски залиив.
----------------------------------------------------------------------------------------
Ala će ih šiti nabambusati...
 
569013


569014

569015
 
Huti oborili američki dron uz pomoć Teherana

Srna
16.06.2019. 18:16


Huti pobunjenici u Jemenu nedavno su oborili američki dron uz pomoć Irana, sapšteno je iz američke vojske.


Portparol Centralne komande SAD potpukovnik Erl Braun saopštio je da visina na kojoj je dron "Em Ku-9" pogođen 6. juna pokazuje "napredak u odnosu na prethodne mogućnosti jemenskih Huti pobunjenika" i da je ta činjenica dovela do zaključka da je Iran pomogao pobunjeničkoj grupi.

On je istakao da je Iran u četvrtak, 13. juna, pokušao da obori još jedan američki dron iznad Omanskog zaliva, kako bi ometao praćenje jednog od brodova koji su napadnuti u blizini Ormuskog moreuza.

Američki zvaničnici krive Teheran za ove napade, što je pojačalo strahove od mogućeg sukoba SAD i Irana.

Državni sekretar SAD Majkl Pompeo izjavio je ranije danas da SAD ne žele rat sa Iranom.
------------------------------------------------------------------

Kad je reko da ne žele znači da žele...
 
mislili su zaplasit ce iran sabotazom u njenoj luci a iranci im potopila dva broda muahahahahah ameri ima da osudjuju nemaju muda da udare nije to neka slaba i nenaoruzana boranija ima da im izbrise baze na bliskom istoku i saudijsku arabiju da pregaze jedino ce mi biti zao ako naprave ista izraelu

tamo ne bi bila steta kada bi svi stanovnici i izginuli :aha:
 
Ali dragi dardo, ti si opet ispao glup u ovoj priči. Ja sam malo više za rusku stranu, samo što nisam glup i znam ko je ekomomski glavni i ko drži pola sveta pod kontrolom. I čija valuta je bitna u celom svetu. Ograničeni ljudi pišu ograničene postove, uvek je bilo i biće, na žalost.
super nastavi da kmecis *******ni sendvicaru lepu su te tvoje suze njam njam
 

Back
Top