"Odjednom je sve utihnulo..."; "Puklo" sve u Crnoj Gori, Hrvatskoj, BiH i Albaniji; Samo u Srbiji nije

zapad tj usa i engleska su kolonijalisticke sile.

2014 su pokazali majdanom kako prodje neko ko njih ne poslusa.

krenuli su da rezu rusiju da joj prilaze sa svih strana . uveli su sankcije.
e sad sto to nije poslo kako treba, je drugi parciepal. rusija nije glupi bg koji razmislja oddanas do sutra. no se za denacifikaciju spremala 8 godina trpeci pogrom nad rusima u donbasu.
najpre je rusija napala ukrajinu i ruska vrhuška je pretila celom svetu nuklearnim napadima
tek nakon toga su joj uvedene sankcije, tek nakon toga se nato proširio sa švedskom i finskom, tek nakon toga je ukrajina dobila zapadno oružje

putin se zeznuo u predviđanjima, mislio je da će munjevitom akcijom postaviti svoje poslušnike u kijev, zapad će nekoliko meseci gunđati a on će ući u istoriju kao osvajač.
ništa od toga, sve mu krenulo naopako, armija mu se raspada, po rusiji padaju rakete, flota mu potopljena, nato se proširio, ukrajina daje žestok otpor...

ЕПС извози присилно струју немачкој више од 20 г.

Не знаш ти ништа јер си усташа из ндх2
Ti vjeruješ i da je Srbija balkanski tigar jer Vučić to kaže.

Stvarnost je sasvim druga, Srbija uvozi 1000-1500MW dnevno pa ti racunaj koje su to pare. Samo ako se poklopi da su akumulacijska jezera puna, potrošnja na prosjeku, termoelektrane sve u pogonu, ima se za izvoz.
20240622_163853.jpg

Pogledao sam na blic celu temu i niko da postavi OBJASNJENJE sta se desilo - evo poslusajte od coveka koji ZNA, i kao sto je to i ocekivano niko ovde na nasim prostorima nema razloga da se veseli zbog ovoga sto se desilo:

Ne znam zasto,ali mi ovo objasnjenje nekako nije ubjedljivo.
Narocito kad ubaci i politiku u sve to.
Imali smo i do sada tropskih dana i klima uredjaje,pa se ovo nije desavalo.
Inace,poslednjih par godina se sve desavaju nekakva "cuda nevidjena".
Te korona,te stogodisnje poplave,te supercelijske oluje,te neki led u obliku bijelog luka,te nestade struje u pet drzava odjednom...Sta li je sledece?
A i sumnjam da se ti dalekovidi nikad nisu obnavljali ili modernizovali od sedamdesetih.
Davno su oni onda trebali premasiti kapacitet.

Back