"Odjednom je sve utihnulo..."; "Puklo" sve u Crnoj Gori, Hrvatskoj, BiH i Albaniji; Samo u Srbiji nije

Bilo eksplodiraju i zapale se.
Kad je bilo?Ja za cetiri decenije nisam cula nista slicno.
Desavali su se kvarovi,ali ne sjecam se da je bas ovoliko podrucje odjednom ostalo bez struje.
Kao sto rece emihs,ni u doba vanrednog stanja kao sto je rat,nije se desavalo.

Kad je bilo?Ja za cetiri decenije nisam cula nista slicno.
Desavali su se kvarovi,ali ne sjecam se da je bas ovoliko podrucje odjednom ostalo bez struje.
Kao sto rece emihs,ni u doba vanrednog stanja kao sto je rat,nije se desavalo.

Sto posto na mnogo mjesta su iskljucili koordinisano, vojska, sto je NATO, po svim tim svojim zupama, takozvanoj BiH, Crna Gora, Hrvatska,, Albanija. Armijsko testiranje.

Sto posto na mnogo mjesta su iskljucili koordinisano, vojska, sto je NATO, po svim tim svojim zupama, takozvanoj BiH, Crna Gora, Hrvatska,, Albanija. Armijsko testiranje.
Cudno je.
Cudno mi je i nagadjanje gdje je kvar,sta se zapalilo?
Danas vidis sibicu kad se zapali,a kamoli neces toliki dalekovod,a valjda postoji i neka procedura da odmah vdis sta je u pitanju i gdje.

Лажу власти тј. Прикривају саботажу...

Мора около централних машина и компјутера сат два пре хаварије, да се пронађе скрипта преко које је хакована цела мрежа, ко у Еквадору пре два дана...

Да ли је то урађено преко Кинеских или Руских сателита или Гугл бровсера вајерлес, нећемо знати, али биће и те како робије за неке људе у Хрватској, ако сте паметни...
Bolje da je sabotaža...uočit će se nepravilnosti, uklonit nedostaci i općenito više pozornosti posvetiti ovome...

Back