Quantcast

ODGOVORI I PITANJA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

GrimReaper

Iskusan
Poruka
5.035
Ja sam mislio da sam ja postavio pitanje... Ah, nema veze, strasno sam izgubljen ovih dana, toliko duse, ah, tolike duse... Sta kazes, jesam li ja "smrt"? A shto pod navodnicima, duso, pa slobodno reci, ja jesam smrt, ili Smrt... Ah, ne znam, tolike godine su proshle, ko ce josh i gramatiku da pamti...

A shto pitash, dusho?

TOMAX

Poznat
Poruka
7.737
Ček da se setim............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. nemam pojma.

Da li si maza?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.