Одговор Србије Украјини: Поштујемо вашу целовитост, Крим није Русија

комшија

Stara legenda
Poruka
90.020
https://srbin.info/politika/odgovor...i-postujemo-vasu-celovitost-krim-nije-rusija/

Одговор Србије бесној Украјини: Поштујемо вашу целовитост, Крим није Русија

Београд -- "Србија поштује територијални интегритет Украјине. Нико од званичника извршне власти није имао састанке са делегацијом Крима", званични је одговор Украјини.

1576236587300.png


11:12 13.12.2019.

Подсетимо, министарство спољних послова Украјине изразило дубоку забринутост због посете представника „окупационе администрације Крима“ Београду.

Током те посете, наводи се даље, представници Крима су се састали с народним посланицима, а одржана је конференција „Београдски дијалог: Конструктивни односи с Русијом и признавање воље народа Крима“.

„Украјина посету делегације Крима доживљава као непријатељски чин, којим се крше одредбе Резолуције 68 ‘Територијални интегритет Украјине’ и квалификује као покушај Руске Федерације да легитимише илегалну окупацију Аутономне Републике Крим“, наводи се у саопштењу које је достављено медијима.

На ту дипломатску ноту КИјева одговорио је министар спољних послова Србије Ивица Дачић који је за „Политику“ саопштио да Србија поштује територијални интегритет Украјине и да се нико од званичника из извршне власти није састао с делегацијом Крима.

На питање како коментарише критике Кијева да Београд наводно крши Резолуцију 68 УН, „Територијални интегритет Украјине“, Дачић одговара да су то „уобичајени демарши“.


Ukrainian_Girl_Young_Lollypop[1].jpg
 
Veciti govor zapada da se postuju "avnojevske granice" , bilo kod njih bilo kod nas. Samo prvo je trebalo postovati spoljne pa onda unutrasnje . Tako tzv komso
taj Krim je nekad bio u Rusiji pa procitaj medjunarodno pravo , Rusija ustupila
takvom vrstom autonomije -privremeno teritoriju drugoj republici . To privremeno je isteklo .
 
Наше не/поштовање украјинских авнојевских граница неће Кијеву вратити ту земљу.
За тај Крим се борила Русија, отимала га од Турака, Татара, Немаца..поштено и јес да буде руски.
 
Наше не/поштовање украјинских авнојевских граница неће Кијеву вратити ту земљу.
За тај Крим се борила Русија, отимала га од Турака, Татара, Немаца..поштено и јес да буде руски.
Da ali uskoro ćete morati da se povučete odatle.

Seti se plana Tri-Četiri
 
Hehehehe samo se vi igrajte sa gazdom Putinom, sad je spomenuo Srebrenicu, a ako Ivica nastavi da ne izvršava obaveze možda prođe i Rezolucija u Un-u....

можемо ми да кењкамо по Русији, и пре и сада колико оћемо, али је једина држава КОЈА НАС ИКАДА У БИЛО ЧЕМУ ПОДРЖАЛА!
Да је прошла резолуција 2015, о Сребреници, ****** би јежа данас! Мада, што ли Путин ономад помену Сребреницу, није ми јасно???
...
Како год , МИ СМО ТЕШКО СМЕЋЕ ОД ДРЖАВЕ, а вероватно онда и од народа...
....
Значи тако враћамо Русији за сву подршку коју нам је пружила? Гобна, отпад и олош, ето то смо ми.... недостојни и презира смо.

"...На ту дипломатску ноту КИјева одговорио је министар спољних послова Србије Ивица Дачић који је за „Политику“ саопштио да Србија поштује територијални интегритет Украјине и да се нико од званичника из извршне власти није састао с делегацијом Крима. "

А У ИСТО ВРЕМЕ ГУГЛ МАПЕ ПРИКАЗУЈУ КРИМ КАО ДЕО РУСИЈЕ?! О БУДАЛЕ ЛИ СМО!
 
можемо ми да кењкамо по Русији, и пре и сада колико оћемо, али је једина држава КОЈА НАС ИКАДА У БИЛО ЧЕМУ ПОДРЖАЛА!
Да је прошла резолуција 2015, о Сребреници, ****** би јежа данас! Мада, што ли Путин ономад помену Сребреницу, није ми јасно???
...
Како год , МИ СМО ТЕШКО СМЕЋЕ ОД ДРЖАВЕ, а вероватно онда и од народа...
....
Значи тако враћамо Русији за сву подршку коју нам је пружила? Гобна, отпад и олош, ето то смо ми.... недостојни и презира смо.

"...На ту дипломатску ноту КИјева одговорио је министар спољних послова Србије Ивица Дачић који је за „Политику“ саопштио да Србија поштује територијални интегритет Украјине и да се нико од званичника из извршне власти није састао с делегацијом Крима. "

А У ИСТО ВРЕМЕ ГУГЛ МАПЕ ПРИКАЗУЈУ КРИМ КАО ДЕО РУСИЈЕ?! О БУДАЛЕ ЛИ СМО!

Ali ne brini, u ruskom je interesu da su prisutni kod vas. Srbija je zadnji bastion.
 
Ne možemo mi da ne poštujemo ter.integritet Ukrajine a da tražimo od drugih da poštuju naš ter.integritet u vezi Kosova.Drugo,Ukrajina nije priznala Kosovo nije ni Rusija koja od nas izgleda traži da priznamo da je Krim u Rusiji a da insistiramo od Ukrajine i svih živih da priznaju da je Kosovo u Srbiji. Mnogo bre zamršeno,izgleda da je ruska podrška sve samo ne bratska,ništa nema badava
 
Одговор Србије Украјини: Поштујемо вашу целовитост, Крим није Русија
Ћутање је злато, (лош дипл. потез) значи сузджан, у овом случају поредити са КиМ још већа глупост.
 

Back
Top