Odgovor- fotke za "Spasioce"

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Odgovor - fotke za Spacioce
 

Prilozi

  • slika1.jpg
    slika1.jpg
    30,7 KB · Pregleda: 18
  • Slika2.jpg
    Slika2.jpg
    23,5 KB · Pregleda: 53
  • slika3.jpg
    slika3.jpg
    10,5 KB · Pregleda: 55
  • slika4.jpg
    slika4.jpg
    23,1 KB · Pregleda: 23
  • slika5.jpg
    slika5.jpg
    21,2 KB · Pregleda: 19
Naravno,kao sto se i dalo ocekivati,ove slike apsolutno nista ne dokazuju,ovo veze nema sa masonima!!!!!!!!


Ti si tvrdio da je Seselj Mason,sada se ustanovljava da je samo primio orden Malteskog Reda,cak nije ni clan istoga,a kamoli Masonske loze.....


"i hate to say it,but i told you so"
 
Al Pacino:
Naravno,kao sto se i dalo ocekivati,ove slike apsolutno nista ne dokazuju,ovo veze nema sa masonima!!!!!!!!


Ti si tvrdio da je Seselj Mason,sada se ustanovljava da je samo primio orden Malteskog Reda,cak nije ni clan istoga,a kamoli Masonske loze.....


"i hate to say it,but i told you so"


Па наравно... од Тебе се ништа друго није ни очекивало... јер за Тебе све што се презентује НИЈЕ доказ... а шта је доказ, молићу вас фино... :razz: :razz: :razz: а ко прима ордење масонског реда Малтешких витезова са седиштем у Ватикану... СА КОЈИМ ОБРАЗЛОЖЕЊЕМ И ЗА КОЈЕ ЗАСЛУГЕ... да није можда примио орден ЗА РЕШАВАЊЕ СРПСКОГ НАЦИОНАЛНОГ ПИТАЊА... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Па наравно... од Тебе се ништа друго није ни очекивало... јер за Тебе све што се презентује НИЈЕ доказ... а шта је доказ, молићу вас фино... :razz: :razz: :razz: а ко прима ордење масонског реда Малтешких витезова са седиштем у Ватикану... СА КОЈИМ ОБРАЗЛОЖЕЊЕМ И ЗА КОЈЕ ЗАСЛУГЕ... да није можда примио орден ЗА РЕШАВАЊЕ СРПСКОГ НАЦИОНАЛНОГ ПИТАЊА... :lol: :lol: :lol:
Ja cu prihvatiti te tvoje tvrdnje ako mozes da dokazes da su Malteski Vitezovi deo Masonerije...
 
Al Pacino:
Ja cu prihvatiti te tvoje tvrdnje ako mozes da dokazes da su Malteski Vitezovi deo Masonerije...

sve je to deo masonerije...samo sto izgleda ti njegovi vitezovi nista nisu ucinili da spasu Vjekoslava zatvora...meni ti vitezovi izgledaju kao nekakav countrey club,ono zajebavaju se,cirkaju,kao nesto pricaju,pomazu jedni drugima ako mogu...ima hiljade takvih klubova u svetu...ko da su oni neki faktor
 
Al Pacino:
Ja cu prihvatiti te tvoje tvrdnje ako mozes da dokazes da su Malteski Vitezovi deo Masonerije...

Је л'? Тако си рекао и на почетку ове дискусије да ћеш поцепати чланску карту СРС-а... ипак ћеш морати сам да трагаш за истином и сам да се распиташ о "витезовима", и то када су основани и зашто, када су укинути и зашто, зашто су спаљивани њихови Велики мајстори на ломачи... каквом су се езотеријом бавили, када су обновљени и примљени у "окриље" Ватикана..да ли су управно они осмислили слободно-зидарску иницијацију... шта данас раде и чиме се баве (а сигурно нису "добротворно друштво")...

п.с. ако ти је "википедија" сајт са кога Ти скидаш своје "знање"... онда немамо шта више да разговарамо...
 
eremita:
Је л'? Тако си рекао и на почетку ове дискусије да ћеш поцепати чланску карту СРС-а... ипак ћеш морати сам да трагаш за истином и сам да се распиташ о "витезовима", и то када су основани и зашто, када су укинути и зашто, зашто су спаљивани њихови Велики мајстори на ломачи... каквом су се езотеријом бавили, када су обновљени и примљени у "окриље" Ватикана..да ли су управно они осмислили слободно-зидарску иницијацију... шта данас раде и чиме се баве (а сигурно нису "добротворно друштво")...

п.с. ако ти је "википедија" сајт са кога Ти скидаш своје "знање"... онда немамо шта више да разговарамо...
Nije Vikipedija nista bolja ni gora od nekog tamo Ustaskog magazina "On"
 
Al Pacino:
Nije Vikipedija nista bolja ni gora od nekog tamo Ustaskog magazina "On"

Шта лупаш, какав "усташки магазин" па то је г.Атић, велики пријатељ Војкана, новине су издаване у Бгд.у а штампане у Н.Саду... (у оквиру "РЕВИЈАЛНЕ ШТАМПЕ")
 
eremita:
Шта лупаш, какав "усташки магазин" па то је г.Атић, велики пријатељ Војкана, новине су издаване у Бгд.у а штампане у Н.Саду... (у оквиру "РЕВИЈАЛНЕ ШТАМПЕ")
"sta lupas'..........jos jedan primer kulturnog,demokratskog izrazavanja.......
 
Ja sam video svakakve prizore u politici. Ali ovo je vrhunac. Gospodin Šešelj dobio orden Vitezova Masonerije. I još gospodin Al Pacino sumanuto brani gopsodina Šešelja, kao da je su ove slike podmetnuti dokaz da je Šešelj tvorac kuge. Slatko ću se smejati večeras.
 
James 007:
Ja sam video svakakve prizore u politici. Ali ovo je vrhunac. Gospodin Šešelj dobio orden Vitezova Masonerije. I još gospodin Al Pacino sumanuto brani gopsodina Šešelja, kao da je su ove slike podmetnuti dokaz da je Šešelj tvorac kuge. Slatko ću se smejati večeras.
Znaci......."Vitezovi Masonerije".......zemljo,otvori se :lol: :lol: :lol:
 
marlon:
Mita blesav... iš'o moronu da kopira a ja još blesaviji pa ga čekao kod Džeja... al' pitchka ostaje pitchka.... Gosn Lideru, pitajte mitu šta sam mu rekao šta će debilčina da odgovori...od reči do reči... Nadam se da nije obrisao poruku...:D:D:D

Марлоне, да знаш да си био у праву, све си рекао унапред, 'еботе... а шта мислиш могли би у амбасади или на забавнику да организујемо ИГРИЦУ да када се отвори нека тема ПИКУЈЕМО какве ћемо одговоре добити... то би било више него забавно да не кажем пророчки... :razz:
 
marlon:
Ma ja ti kažem, nego zalepili ste se za masone... NEMA veze sa njima, da je masonerija u pitanju, znaš kad bi otišao u Hag reče James lepo juče.... ovo je hohstapleraj, zato je to toliko smešno :D

Је л'? А шта се догађа са онима који ПРЕКРШЕ масонску заклетву... о томе наравно ниси размишљао... а одговор је: дешава се ИСТО оно што се догодило и С.Милошевићу - та црвена братија има фикс идеју да су сјајни и велики фрајери и мангупи и да ће да преиграју свакога - али... као што знамо... и није баш тако... дакле била је то игранка која се зове ДАЛА БАБА ДИНАР ДА УЂЕ У КОЛО.... :razz:
 
Малтешки витезови нису слободни зидари, већ су ударна песница Ватикана број 1!

Немају никакве везе са слободним зидарима и престаните лупетати већ једном.

Члан малтешких витезова је и Марко Ницовић.
 

Back
Top