Odglumljeni orgazam (tema za ženski pol)

LastDay

Leptirica
Poruka
5.602
1699017533878.png

Zanimljivo je i to da se se 28 odsto žena na glumljenje eksplozivnog završetka odlučuje da se njihov partner ne bi osećao loše
, a 32 odsto ispitanih žena otkrilo je kako ne mogu da dožive orgazam zbog svoje nesigurnosti i okupiranosti izgledom.
Podatak koji muškarcima ne ide u prilog jeste i priznanje čak 72 odsto ispitanica, koje su otkrile da su ih muškarci često
ostavljali na cedilu kad oni dožive orgazam i nisu se posebno potrudili da i svoju nežniju polovinu zadovolje.

Znaju li muškarci kad žena stvarno doživi orgazam?
Zavisi.
Svaki orgazam je drugačiji i telo žene drugačije reaguje.
Mnogi muškarci misle da reakcija žene svaki put mora da bude ista, ali to nije slučaj.
Baš zbog toga većina muškarca ne može s pouzdanom sigurnošću znati da li je partnerka doživela orgazam ili ne.

1699017566023.png

Saosećanje:
Orgazam se glumi i iz saosećanja, pokazuju istraživanja.
Iako ih partner ne zadovoljava u krevetu onoliko koliko bi one želele, žene ipak odglume savršen orgazam.
Zašto?
Razlozi navedeni u jednom istraživanju:
"Bio je jako dobar i skuvao je finu večeru",
"Ma nije on kriv, ja sam loše raspoložena",
"Njegov trud treba nagraditi"… Itd.....

Odglumljeni orgazam jedan je od najvećih neprijatelja svakog muškarca,
a žene mu pribegavaju češće nego što bi to želele da priznaju
. Da ne stvore neprijatnost u krevetu, da skrate loš seks, da im se partner ne oseća nesposobno...
Razloga je mnogo.
Naime, čak 50 odsto žena priznalo je da glume vrhunac kako bi se seks što pre završio...
Da, mnogožena glume orgazam kako bi ubrzale završetak seksa
.(stručnjaci kažu da je to najčešći razlog.)
Na taj način još više uzbude partnera i odaju mu priznanje da je obavio sjajan posao.
A one mogu da se okrenu na drugu stranu i spavaju....

Jeste li bile u ovoj situaciji ?
Da li vam se dešavalo da odglumite orgazam ?I zašto?

Odglumela sam nekoliko puta. Nisam mnogo. Uglavnom je to bilo da završava(već jednom). Ali to je bilo u prvoj polovini seksualnog života. Kada sam malo sazrela onda sam skapirala da se ja loše osećam pa kada bi on saznao i on bi se loše osećao.
I tako odavno nisam odglumela. Kažem da je dosta ako hoću da prestane ili ga dovršim oralno da ga smirim. Ili ništa...

Odglumela sam nekoliko puta. Nisam mnogo. Uglavnom je to bilo da završava(već jednom). Ali to je bilo u prvoj polovini seksualnog života. Kada sam malo sazrela onda sam skapirala da se ja loše osećam pa kada bi on saznao i on bi se loše osećao.
I tako odavno nisam odglumela. Kažem da je dosta ako hoću da prestane ili ga dovršim oralno da ga smirim.

Dancing With The Stars Girl GIF by ABC Network

Можеш бити баја до јаја али жену тешко можеш провалити.
Осим ако иста не цвили.
Са друге стране кад је добро обљубиш да не кажем измилкиш
обично су спремне за даљу акцију.
У принципу мислим да им је лепо а све остало дође само по себи.
И међу девојкама има фригидних али то је веома мали посто.

Ma, nisam baš ni jednom.
Nisam nikad pomislila. Zašto bih? Nemam ništa od toga. Važno je ponekad da svršim. A nekad to I nije bitno. Nije dobar sex uvek vezan za svršavanja. Desilo se da svršim a srednje sam ekscitovana. Desilo se da ne svršim a bilo je baš baš. To zavisi od stanja tela, stres, da li sam već skoro svršila itd

Ma, nisam baš ni jednom.
Nisam nikad pomislila. Zašto bih? Nemam ništa od toga. Važno je ponekad da svršim. A nekad to I nije bitno. Nije dobar sex uvek vezan za svršavanja. Desilo se da svršim a srednje sam ekscitovana. Desilo se da ne svršim a bilo je baš baš. To zavisi od stanja tela, stres, da li sam već skoro svršila itd
cenim ono "vazno je ponekad da svrsim"..............iskreno.
Ima dama koje arogantno kazu da za njih kresanje nije kresanje ako ne svrse. A zamislimo tek one koje kazu da svrse 5 puta za pola sata.

То је као када хоћеш да будеш фина па се као обрадујеш чоколади коју не волиш и онда само ту добијаш. Нека, хвала.

E baš tako! Najveća glupost je odglumljeni orgazam.

Mnogi, nažalost, seks smatraju kao neko takmičenje ili bitku polova. Ko će prvi, ko će bolje i ko će više... i tu se gubi čar, uživanje, opuštanje... svrha seksa.

I tako odavno nisam odglumela. Kažem da je dosta ako hoću da prestane ili ga dovršim oralno da ga smirim. Ili ništa...
Значи није добро ако дуго траје? 😉🙂

Back