Quantcast

Oderimo Srbiju!!!

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
36.311
Ministarstvo životne sredine platilo za portal 26.000 evra
Vesti
- Srbija | Blic | 29 januar 2011
oliver-dulic-498.jpg

Koalicija za nadzor javnih finansija tražila je od ministra Olivera Dulića da objasni zašto je Ministarstvo životne sredine i prostornog planiranja platilo gotovo 26.000 evra za izradu veb portala ’Očistimo Srbiju’.

Ministarstvo je firmi ’Logik internet’ platilo više od 2,5 miliona dinara za uslugu čije je maksimalna tržišna vrednost hiljadu evra!
........................................
TO LAVE!!!! :super:

Тихи

Zaslužan član
Poruka
112.230
tako to rade DS-ovci

sve sto fakturisu fakturisu 25 x realna cena

tako recimo most preko dunava zezeljev koji je duzi kosta 45 miliona evra ,a kraci most preko save kod ade kosta vec 400 miliona evra bez pristupnih saobracajnica

DS = pljacka

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
tako to rade DS-ovci

sve sto fakturisu fakturisu 25 x realna cena

tako recimo most preko dunava zezeljev koji je duzi kosta 45 miliona evra ,a kraci most preko save kod ade kosta vec 400 miliona evra bez pristupnih saobracajnica

DS = pljacka
Не сме се заборавити да је Оливер Дулић усраша и подржан од Дс кад је држао усрашки говор у Холандији у којем је говорио како су Срби највећи злочинци док је Туђманова војска племенита.

Poruka
19.885
Због лоповлука криминалне ЕУропске власти имамо све веће дефиците у буџету, а због дефицита све већа задужења и све веће порезе.

Кад неко дрмне преко милијарду евра на јавним набавкама(а овај случај је сличан), онда је рачун јасан.

mario80

Elita
Poruka
20.082
Ala kraaadu ove demokrate auuu cc :)
Pre 2 godine sam radio kod jednog sitnog demokrate i uzasnut sam bio ciframa za dobijene poslove koji su odradjivani kao nogom tj, videlo se da je sve unapred dogovoreno :)

Hiljade evra je letelo iz budzeta samo tako :)
Dao sam otkaz jer mi je bilo ponizavajuce da ucestvujem u tako nechemu.

mario80

Elita
Poruka
20.082
Međutim, državni sekretar u Ministarstvu Bojan Đurić, objasnio je za ’Politiku’ da je procedura poštovana i da su ostale ponude koje su dobili bile mnogo nepovoljnije a jedna je premašila i 40.000 evra. Đurić kaže da portal još nije dovršen, zbog čega se trenutno možda čini kao da nije vredan tolikog novca, ali će za nekoliko dana biti opremljen.
Koliko ja znam iz iskustva kako ovi lopovi demokrate funkcionishu, svi su ekipa i odvaljuju ludachke cifre ali se tacno zna ko ce da uzme posao :)

rendianka

Poznat
Poruka
8.536
Не сме се заборавити да је Оливер Дулић усраша и подржан од Дс кад је држао усрашки говор у Холандији у којем је говорио како су Срби највећи злочинци док је Туђманова војска племенита.
Zuti skot a pravi se mnogo pametan kao uostalom i svi iz njegove lopovske ekipe.:bljak::bljak:

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
36.311
Puske u ruke, snajka, pa da idemo u sumu da probamo da se odupemo neprijatelju?
Znaš kako...
Za mene me u suštini boli boolja. Nek crknem i noćas. Takođe, iza sebe neću ostaviti nikoga zbog koga bi eventualno trebala da me boli ista.
Nisu mi jasni ljudi koji imaju decu? Čija deca imaju decu? Da sam roditelj, mislim da bih ne bih puškom nego golim rukama krenula na svu ovu gamad.
Ne samo po ovom pitanju. Već i drugim temama na ovom PDF-u gde sam se zarekla da neću više ni slovo otkucati. Nemam zbog koga.
Zato mame, tate, babe dede VI PUŠKE U RUKE!!! Očistite Srbiju!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.