Odbojkasice Srbije -Svetske prvakinje

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.184
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije osvojila je danas Svetsko prvenstvo u Japanu, pošto je u finalu pobedila Italiju sa 3:2 u setovima.
Sk3k9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTURnN01EQV8vMGI0NTZhY2FmNGFiZjQ0NTVlYjkyZTA0MjYxZWM1YzEuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB


GalleryPic-3.jpg


Sve cestitke zlatnim odbojkasicama
 
Lepe i talentne devojke. Gledao sam poslednji set u internetu! I navijao sam za vase lepotice.
To sto su lepe, to bas i nije vazno. Lepi su i momci ( odbojaksi), lepe su i Kubanke, Italijanke, Japanke, meni nije drago kada
se uspeh nekih sportistkinja svede na nekakvu lepotu jer zbog svog izgleda sigurno nisu postale svetske prvakinje.Radujem se ja i
uspesima Novaka Djokovica, ali on nikako nije lep.
 
Auu ,sa onim Kubankama malo si preterala :D . Italijanke -upoznao sam nekolko u zivotu,nisu nista posebno . A Vase devojke stvarno dobro izgledaju.Nisam ni rekao,da one su postignule uspeh zbog svoje lepote,nego sam napisao,da je im ovo(lepota) jos i neki bonus. Lakse je u zivotu coveku,koji je lep i uspesan istovremeno,nego onome,ko je samo lep ili samo uspesan. Stvarno radovao sam se Vasem uspehu,meni je bilo iskreno zao,sto niste pobedili Brazilce i sto niste igrali protiv Nas u Finalu.
 
Auu ,sa onim Kubankama malo si preterala :D . Italijanke -upoznao sam nekolko u zivotu,nisu nista posebno . A Vase devojke stvarno dobro izgledaju.Nisam ni rekao,da one su postignule uspeh zbog svoje lepote,nego sam napisao,da je im ovo(lepota) jos i neki bonus. Lakse je u zivotu coveku,koji je lep i uspesan istovremeno,nego onome,ko je samo lep ili samo uspesan. Stvarno radovao sam se Vasem uspehu,meni je bilo iskreno zao,sto niste pobedili Brazilce i sto niste igrali protiv Nas u Finalu.

Te sve devojke ( odbojkasice) lepe su ( kao i momci) jer su lepo gradjeni, visoki, krsni, da li su crni, beli, bakarne boje koze, to je nevazno.
 
Pa za mene svakako jeste. Ja sam Poljak i pripadam slovenskom rodu,zato uvek će da bude mi lepsa svaka Srpkinja,Ruskinja,Beloruskinja ,Poljakinja nego pripadnice drugih etnickih grupa.

Pa Poljska nije ni igrala na sampionatu, a Brazilke smo pobedile vec ranije.

Kad bih ja znala tako dobro Poljski kako ti znas Srpski :)

ali slazem se sa tobom, moja dobra prijateljica je Poljakinja.
 
Pa ja sam govorio o muskoj odbojci,da smo pobedili u finalu i da mi je zao sto nisu Srbi pobedili Amere u polufinalu.

- - - - - - - - - -

Nije jos prekasno za ucenje poljskog :D. Nasi jezici su slicni u 48%. Primetio sam ,da Srbima je lakse shvatiti j.poljski ,kada govorimo na poljskom,jer kada citate komentare na nasem jeziku,onda cini se Vama,da je ovo sasvim drugi jezik,zbog slova kao sto su npr (ą,ę,ł,ś ó,rz ,ź ,ż itd.) .
 
Poslednja izmena:
od srca najiskrenije cestitke

sa zeljom da budu u vrhu dugo

neke sportove slabije pratim ali sam finale slusao

i slazem se sa crnimcrnjom

nasi najkvalitetniji sportisti su skrajnuti

vaterpolisti , strelicari,kosarkasi,odbojkasi , rukometasi, atleticari,karatisti i slicni itd

imaju kontinuitet u uspesima

dok se smotanim fudbalerima bacaju pare i paznja
 

Back
Top