Odbojkašice Srbije pobedom startovale u LN

Vuk Samotnjak

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.138
Srpske odbojkašice pobedom su startovale u Ligi nacija. One su pobedile Tajland u Kini rezultatom 3:0 (26:24, 25:22, 25:19).

Odbojkašice će u kineskom Nanđingu igrati još sa Poljskom (5. jun, 13.30), Kinom (6. jun, 13.30) i Belgijom (7. jun, 9.00).

Po završetku turnira u Kini, otputovaće na Filipine gde će igrati protiv Japana (17. jun, 14.00), Italije (18. jun, 14.00), Dominikanske Republike (19. jun, 10.00) i SAD (21. jun, 6.00).

Tokom treće nedelje Lige nacija srpske odbojkašice će igrati u Beogradskoj areni, a rivali će im biti Bugarska (8. jul, 20.00), Francuska (9. jul, 20.00), Nemačka (11. jul, 20.00) i Holandija (12. jul, 20.00).

Plasman na Finalni turnir, pored domaćina Kine, izboriće još sedam reprezentacija.

https://sportske.net/vest/ostali-sportovi/odbojkasice-srbije-pobedom-startovale-u-ln-576100

...............

Bravo devojke, idemo dalje :klap:
 

Back
Top