Odbijen zahtev za puštanje Ratka Mladića: Ne može da se leči u Srbiji

zbiljaš

Veoma poznat
Poruka
12.291
Pravda! On koji je osramotio srpsko ime počinivši genocid ne zaslužuje da živ napusti zatvor.


https://mondo.rs/Info/Politika/a222...stanje-ratka-mladica-na-lecenje-u-srbiju.html

Odbijen zahtev za puštanje Ratka Mladića: Ne može da se leči u Srbiji


1778807830962.png


Mehanizam u Hagu odbio je zahtev za puštanje Ratka Mladića na lečenje u Srbiju. Ovo je za agenciju "SRNA" potvrdio sin Ratka Mladića, Darko Mladić. On je i dalje u lošem zdravstvenom stanju.

"Haški Mehanizam odbio je zahtev odbrane da general Ratko Mladić bude pušten na lečenje u Srbiju zbog teškog zdravstvenog stanja", objasnio je Darko.

Da podsetimo, porodica Ratka Mladića tvrdi da se on već duži vremenski period nalazi u lošem zdravstvenom stanju zbog čega su podneli zahtev Mehanizmu za krivične sudove u Hagu za puštanje zarad lečenja u Srbiji. Ministar pravde Nenad Vujić je posetio Ratka Mladića u ponedeljak 20. aprila, a srpski lekari su ga takođe pregledali i ocenili su njegovo stanje kao loše.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Paceru! Zahvaljujući Ratku nisu i 'bosanski' Srbi završili na traktorijadi prema Srbiji!
Зар нису храбри борци Републике Српске спасили своју земљу?

Зашто им одузимаш заслуге и храброст и њихове заслуге додељујеш једном човеку?
 
Зар нису храбри борци Републике Српске спасили своју земљу?

Зашто им одузимаш заслуге и храброст и њихове заслуге додељујеш једном човеку?
Naravno da jesu.Pod komandom generala Mladića.
 
Pravda! On koji je osramotio srpsko ime počinivši genocid ne zaslužuje da živ napusti zatvor.


https://mondo.rs/Info/Politika/a222...stanje-ratka-mladica-na-lecenje-u-srbiju.html

Odbijen zahtev za puštanje Ratka Mladića: Ne može da se leči u Srbiji


Pogledajte prilog 1900253

Mehanizam u Hagu odbio je zahtev za puštanje Ratka Mladića na lečenje u Srbiju. Ovo je za agenciju "SRNA" potvrdio sin Ratka Mladića, Darko Mladić. On je i dalje u lošem zdravstvenom stanju.

"Haški Mehanizam odbio je zahtev odbrane da general Ratko Mladić bude pušten na lečenje u Srbiju zbog teškog zdravstvenog stanja", objasnio je Darko.

Da podsetimo, porodica Ratka Mladića tvrdi da se on već duži vremenski period nalazi u lošem zdravstvenom stanju zbog čega su podneli zahtev Mehanizmu za krivične sudove u Hagu za puštanje zarad lečenja u Srbiji. Ministar pravde Nenad Vujić je posetio Ratka Mladića u ponedeljak 20. aprila, a srpski lekari su ga takođe pregledali i ocenili su njegovo stanje kao loše.
Koliko moras biti bolestan da trazis da ga puste.
 
Зар нису храбри борци Републике Српске спасили своју земљу?

Зашто им одузимаш заслуге и храброст и њихове заслуге додељујеш једном човеку?
Pa Haaahahgaga mu je dao tu čast sa najvećom mogućom kaznom! :hvala:I nisam napisao SAMO RATKO......
Pa da,da ga nije bilo otišla bi Bosna još 92.
Ma nema Klinton veze sa tim.. već ona njegova kuja Hilari!! :hahaha: Stara narodna: Iza svakog uspešnog muškarca stoji žena! :hahaha:
 
Pravda! On koji je osramotio srpsko ime počinivši genocid ne zaslužuje da živ napusti zatvor.


https://mondo.rs/Info/Politika/a222...stanje-ratka-mladica-na-lecenje-u-srbiju.html

Odbijen zahtev za puštanje Ratka Mladića: Ne može da se leči u Srbiji


Pogledajte prilog 1900253

Mehanizam u Hagu odbio je zahtev za puštanje Ratka Mladića na lečenje u Srbiju. Ovo je za agenciju "SRNA" potvrdio sin Ratka Mladića, Darko Mladić. On je i dalje u lošem zdravstvenom stanju.

"Haški Mehanizam odbio je zahtev odbrane da general Ratko Mladić bude pušten na lečenje u Srbiju zbog teškog zdravstvenog stanja", objasnio je Darko.

Da podsetimo, porodica Ratka Mladića tvrdi da se on već duži vremenski period nalazi u lošem zdravstvenom stanju zbog čega su podneli zahtev Mehanizmu za krivične sudove u Hagu za puštanje zarad lečenja u Srbiji. Ministar pravde Nenad Vujić je posetio Ratka Mladića u ponedeljak 20. aprila, a srpski lekari su ga takođe pregledali i ocenili su njegovo stanje kao loše.
Placko ostaje u zatvoru do kraja smrti :super:
 
Paceru! Zahvaljujući Ratku nisu i 'bosanski' Srbi završili na traktorijadi prema Srbiji!
Ništa čudno! Boje se da ga ne izleče u Srbiji! Taj srbožderski sud samo ispunjava želju MILIONA onih koji Ratku žele da dugo umire u groznim mukama.....
Да је био прави патриота и херој могао је да се убије и да постане мученик, да га људи памте као хероја, а не да се крије да га хапсе као криминалца.

Наравно постоји и друга опција, да се народ жртвује због њега, да је једна особа важнија од 7 милиона Срба и других грађана Србије и државе Србије, да се заједно са њим вратимо у пећину и да чекамо да умре природном смрћу, па да после пола века изађемо из изолације и беде, али поносни ... као данас Кубанци. Диктатура и на власти Марко Милошевић, Шешељева и Дачићева деца.

Да ли је битније што се жртвовао за РС или је требало жртвовати РС због једног или пар људи ?
 
Video sam mnogo puta fotografiju iz prvog posta, ali nikad nisam primetio ovaj detalj

image_2026-05-16_121758238.png


Pogledah malo podatke, i našao sam da je to poklon od nekog bivšeg vojnika, kako je nekom prilikom objasnio Darko Kardžić.
Dobio ga je tu, u Sheveningenu, kad je već bio u zatvoru.
Bivši vojnik, srpski ili holandski?
Da li bi bivši srpski vojnik, pa sve i da se taj naselio u Holandiji, mogao da uruči Mladiću ovako nešto?
A oko Srebrenice je, od jula '95. bio stacioniran holandski bataljon iz sastava UN u svojoj trećoj rotaciji na terenu, tzv. Dutchbat III.

Koja je uloga tog bataljona bila? Zašto se mali broj holandskih vojnika odlučuje da priča o svemu tome?

https://www.vice.com/sr/article/upo...nika-koji-pravi-najbolju-rakiju-u-srebrenici/
 
Pravda! On koji je osramotio srpsko ime počinivši genocid ne zaslužuje da živ napusti zatvor.


https://mondo.rs/Info/Politika/a222...stanje-ratka-mladica-na-lecenje-u-srbiju.html

Odbijen zahtev za puštanje Ratka Mladića: Ne može da se leči u Srbiji


Pogledajte prilog 1900253

Mehanizam u Hagu odbio je zahtev za puštanje Ratka Mladića na lečenje u Srbiju. Ovo je za agenciju "SRNA" potvrdio sin Ratka Mladića, Darko Mladić. On je i dalje u lošem zdravstvenom stanju.

"Haški Mehanizam odbio je zahtev odbrane da general Ratko Mladić bude pušten na lečenje u Srbiju zbog teškog zdravstvenog stanja", objasnio je Darko.

Da podsetimo, porodica Ratka Mladića tvrdi da se on već duži vremenski period nalazi u lošem zdravstvenom stanju zbog čega su podneli zahtev Mehanizmu za krivične sudove u Hagu za puštanje zarad lečenja u Srbiji. Ministar pravde Nenad Vujić je posetio Ratka Mladića u ponedeljak 20. aprila, a srpski lekari su ga takođe pregledali i ocenili su njegovo stanje kao loše.

Sve im ćetalo!
 
Да је био прави патриота и херој могао је да се убије и да постане мученик, да га људи памте као хероја, а не да се крије да га хапсе као криминалца.

Наравно постоји и друга опција, да се народ жртвује због њега, да је једна особа важнија од 7 милиона Срба и других грађана Србије и државе Србије, да се заједно са њим вратимо у пећину и да чекамо да умре природном смрћу, па да после пола века изађемо из изолације и беде, али поносни ... као данас Кубанци. Диктатура и на власти Марко Милошевић, Шешељева и Дачићева деца.

Да ли је битније што се жртвовао за РС или је требало жртвовати РС због једног или пар људи ?
Niti se trebao ubiti, niti predati.. Iz INATA onim prozločinskim SVINJAMA koji su Srebrenicu proglasili genocidom.. iz politčkih razloga da mogu Srbe i Srbiju prchiti dok se slobodno i potpunio ne stave EU debilioma na raspolaganje,, narodski rečeno, dok im se ne NAGUZE!! :hahaha: :hahaha:
 
Video sam mnogo puta fotografiju iz prvog posta, ali nikad nisam primetio ovaj detalj

Pogledajte prilog 1900796

Pogledah malo podatke, i našao sam da je to poklon od nekog bivšeg vojnika, kako je nekom prilikom objasnio Darko Kardžić.
Dobio ga je tu, u Sheveningenu, kad je već bio u zatvoru.
Bivši vojnik, srpski ili holandski?
Da li bi bivši srpski vojnik, pa sve i da se taj naselio u Holandiji, mogao da uruči Mladiću ovako nešto?
A oko Srebrenice je, od jula '95. bio stacioniran holandski bataljon iz sastava UN u svojoj trećoj rotaciji na terenu, tzv. Dutchbat III.

Koja je uloga tog bataljona bila? Zašto se mali broj holandskih vojnika odlučuje da priča o svemu tome?

https://www.vice.com/sr/article/upo...nika-koji-pravi-najbolju-rakiju-u-srebrenici/
Pripadnicima toga bataljona pun kufer jer su ih neki nesposobni DEBILI optuživali što nisu zaustavili Ratka kod Srebrenice... Tržio se dežurni krivac...
 
Niti se trebao ubiti, niti predati.. Iz INATA onim prozločinskim SVINJAMA koji su Srebrenicu proglasili genocidom.. iz politčkih razloga da mogu Srbe i Srbiju prchiti dok se slobodno i potpunio ne stave EU debilioma na raspolaganje,, narodski rečeno, dok im se ne NAGUZE!! :hahaha: :hahaha:
Не знам о каквим то перверзијама пишеш, али ваљда смо прележали те дечије СРС болести.
 
Не знам о каквим то перверзијама пишеш, али ваљда смо прележали те дечије СРС болести.
I osmanlije su se bahatile 350 godina po Srbiji i Bosni! ALI, kada je došlo vreme, i SEME im je zatrto u velikom delu Srbije, a u Bosni su se izvukli jer je Bosna pripala AU Monarhiji, multi-kulti odvratnoj zločinskoj truleži kojoj nisu snmetale razne narodnosti i narodi!! ALI.... ima dana... :hahaha:
 

Back
Top