Quantcast

Odbacena - Uttaran

Mingo IV

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.741
Odkud znas da su Indijke pohotne???

Znam na osnovu indijskih serija. Lijepe su i slatke ali preko tv serija sam primjetio da imaju naprasitu narav i pomalo su nezgodne i imaju jak temperament.
Iz Turskih serija sam primjetio da su Turkinje u sustini dobre, mirne, razumne i brizne domacice ali su veoma ljubomorne na muza.

Poslednja izmena:

Mingo IV

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.741
A ja sam iz americkih filmova primetio da su Amerikanci uvek dobri i lepi a Ruci uvek teroristi i ruzni.

:roll: Na osnovu cega neko stice utisak o necemu....

Pa zar nije tako? Od filmova i serija se moze dosta toga nauciti o mentalitetu jednog naroda. NIje tajna da su Rusi u principu svi ruzni i agresivni. Amerikanci su "veciti borci za pravdu" barem po mentalitetu. Da li su stvarno na strani dobra, to je diskutabilno pitanje.

Tzar

Veoma poznat
Poruka
14.958
Znam na osnovu indijskih serija. Lijepe su i slatke ali preko tv serija sam primjetio da imaju naprasitu narav i pomalo su nezgodne i imaju jak temperament.
Iz Turskih serija sam primjetio da su Turkinje u sustini dobre, mirne, razumne i brizne domacice ali su veoma ljubomorne na muza.

Ja sam oduvek hteo da imam dve zene. Jednu Turkinju kao Duygu Cetinkaya, ljubomornu i vatrenu i drugu Indijku kao Tina Duta, lepu i pohotnu. :D

Currito

Primećen član
Poruka
942
Vidi se da nikada nije imala radne navike, sve joj je pruzeno jos od malih nogu na tanjiru. Smejao sam se kada je barila jaja, a pobrkala smrad izgorele marame na pegli i pomislila da je jedno od jaja pokvareno.. :hahaha:

Tzar

Veoma poznat
Poruka
14.958
Ja sam uvek mislio da ce Ica da cuje da je Tapu u Bastiju i da joj sama odnese odecu. Ali moze i ovako. Tapu se vec zaposlila u salonu lepote, kad tamo ostane bez posla vratice je kuci. Sad samo ne znam ko ce da cinka Djogiju da je Tapu u Bastiju, Masum ili Djoti.

Tzar

Veoma poznat
Poruka
14.958
Bar ce se vratiti u kucu. Mada mi je ovaj deo bio ekstra zanimljiv. Tapu je odlicno odglumila.

Jedino je sad pitanje kako ce da je nadju. Posto Masum ispada iz igre, a verovatno i Djoti. Mislim da ce Ica reci da je videla u njenom naselju i da ce je naci preko svojih prijatelja tamo. Ne znam kako bi drugacije Djogi mogao da ode tamo i da nadje Tapu.

Tzar

Veoma poznat
Poruka
14.958
Ja sam citao negde da ce kad ostane bez posla u salonu Djoti da je izbaci na ulicu. I onda ce Djogi da je vrati kuci.

Mislim da vec pripremaju teren. Djogi je razocaran, dzabe radi, jos kad provali ovo dvoje izdajnika Puskara i Masum. A Ica vidi Tapu sa njenim sarijem. Sve ide ka tome da ce da je pronadju.

Currito

Primećen član
Poruka
942
Jeste, pravo da ti kažem. Samo mi sada žao kako se ophodi Vir prema Ići, ali sama je kriva što nije umela da proceni njegove namere.

Sada me jako interesuje kada će doći period kada obe, Tapasja i Ića, budu bile trudne i rodile decu.
Biće i tu peripetija kako sam čitao.

Mrs.Nero

Aktivan član
Poruka
1.582
Ja sam citao negde da ce kad ostane bez posla u salonu Djoti da je izbaci na ulicu. I onda ce Djogi da je vrati kuci.

Mislim da vec pripremaju teren. Djogi je razocaran, dzabe radi, jos kad provali ovo dvoje izdajnika Puskara i Masum. A Ica vidi Tapu sa njenim sarijem. Sve ide ka tome da ce da je pronadju.

Moguće... Onda sam pobrkala nešto.. ili sam pobrkala celu seriju...:mrgreen:

Tzar

Veoma poznat
Poruka
14.958
E kako dobra epizoda. Smejao sam se ko blesav u onom prvom delu. Kakav je Rohini lik - sto mi pakujes sari, pa ti si izbacen iz kuce, nisam ja.... :D

I Djoti je odlicna ceo Mumbaj jede dal i niko se ne zali. Inace, probao sam jednom da napravim dal i nije mi bas uspelo. Doduse nisam imao sve sastojke, ali sad sam nabavio jos nesto pa cu probati ponovo. :D

Tzar

Veoma poznat
Poruka
14.958
Tapu je dobila otkaz u salonu. Djogi izbacuje Puskara, koji je pokusao preko Divje da ostane u kuci. Ici su saopstili da hoce da ozene Vira i zato je tuzna. To u najavi ce izbiti neki neredi u gradu dok Vir bude tamo. Nece se javljati na telefon pa ce Ica da se zabrine za njega. Onda ce ga zagrliti kad se bude vratio, pa ce shvatiti da je malo preterala. A Vir ce da shvati da ga Ica i dalje voli... Bice zanimljivo danas, Djogi ce videti Tapu. :D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.